ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kui Tansaania katoliku piiskopkonnad otsustasid laiendada Kiriku teenust kõrghariduse pakkumiseks, nägid nad välja koolitust, mis andis akadeemilisi ja kutseoskusi ning tutvustaks kodaniku- ja ühiskonnaõpetuse väärtusi nagu rahvusliku identiteedi omandamine, kultuurilised normid , Poliitiline kasv ja vastutustundlik kodakondsus. Seega on kiriku nägemus inimese terviklik areng ja inimväärikuse austamine.

Kui teil on suur akadeemiline potentsiaal ja otsite kõrgharidust ülikooli, kus on rahvusvaheline eteos ja elav kogukond, siis on Tansaania St Augustine'i ülikool ideaalne teie jaoks.

Ülikoolil on palju eripära, mis ühendavad selle, et anda sellele selge iseloom:

  • Umbes 7377 õpilase, 28 loengukateli ja Mario Mgulunde õppematerjalide keskuse kaudu tagab ülikool, et tema liikmed saavad jagada õppevahendeid intiimse ja sõbraliku kogukonna õhkkonnas.
  • St Augustine'i ülikoolis on üliõpilaste suuruses suurim osa kogenud ja väga pühendunud akadeemilise ja administratiivtöötaja liikmetest.
  • Mehed ja naised tulevad Tansaania St Augustine'i ülikoolist üle kogu maailma ja paljudest erinevatest taustadest ning üli- või kahe- või kolme- või nelja-aastased õpetatavad kursused ja teadustöötajad õpivad hästi Kraadi.
  • SAUT üliõpilased jagavad võrdsete võimalustega õppevahendeid. See võimaldab teadmiste ja kogemuste vaba liikumist, mida mõni lõpetaja peaks õigustatult ootama akadeemilisest kogukonnast nagu SAUT.

Asukohad

Mwanza

Address
Saint Augustine University Of Tanzania
PO Box 307

Mwanza, Mwanza piirkond, Tansaania