South Mediterranean University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Täname teid huvi eest meie institutsiooni vastu ja teretulnud Vahemere ärikoolis.

South Mediterranean University nägemus on viidata hariduse tipptasemele Tuneesias ja mujal. Meie ranged programmid toovad kokku uuenduslikud õpetamismeetodid juhtimise viimaste edusammudega, valmistades ette juhte ja juhte, et lisada äriringkondadele tõhus ja jätkusuutlik väärtus.

Meie programmidel on silmapaistev teaduskonna, personali ja üliõpilaste võrgustik, kes kogunevad mitmekultuurilises keskkonnas koos intellektuaalse elujõuga, mis on võrreldav maailma parimate kõrgkoolide omaga.

Lisaks rahvusvahelisele tunnustusele, mida tunnustavad kaks kõige prestiižsemat rahvusvahelist akrediteerimisasutust (AMBA ja EFMD-EPAS), muudab meie institutsioonis korraldatud suur hulk konverentse, seminare ja koolitusprogramme MSB-ks teadlaste, ettevõtjate ja poliitikakujundajate vaheliste suhete keskmesse praeguse majandusliku olukorra üle. sotsiaalsed ja poliitilised küsimused.

Kui otsustate alustada elu muutvat kogemust ja liituda üle tuhande eristatava vilistlase võrgustikuga, kes soovivad piirkonnas ja väljaspool seda vahet teha, on MSB programmid teie jaoks.


112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Ajalugu

Aastal 2002 oli SMU-l õnnestunud toetada oma asutajaliikmeid, kes arvavad nende hulka ka ettevõtteid, ärijuhte, spetsialiste ja teadlasi. See algne SMU meeskond asutas Executive MBA programmi, mida juhtis Pr. Mahmoud Triki. Tema liitumine oli meeskond, kuhu kuulusid dr. Taoufik Jelassi ja Nabil Triki, seejärel Boston Consulting Groupi Pariisi strateegia konsultant.

Kuna programm sai hoogu, laiendas meeskond Neila Gharsallahit, Stanfordi alumiiniat, kellel oli juhtimises MS; IT-insenerid Haythem Abdelkafi ja Nadhir Douma lisaks George Washingtoni Ülikooli MBA-le Hala Ammaris.

SMU loeb täna pühendunud meeskonna, mis koosneb enam kui 60 töötajast, üle 30 täistööajaga õppejõust ja umbes 1200 üliõpilasest ülikoolilinnakus.

112144_pexels-photo-1181622.jpeg

MSB missioon

  • Pakkuda ülemaailmset haridust ärikeskkonna jaoks oluliste teadmiste loomise ja levitamise kaudu.
  • Tipptaseme väärtuste, ettevõtluse, innovatsiooni ja vastutustundliku juhtimise edendamine.

MSB visioon

  • Et muuta ülikool Tuneesia ülikoolisüsteemiks ja inspiratsiooniks Tuneesias ja mujal: piirkondlik tippkeskus

MSB väärtused

  • Tippkvaliteet
  • Juhtimine
  • Innovatsioon
  • Usalda

112143_people-woman-coffee-meeting.jpg

Akrediteerimine

Riiklik akrediteerimine

Kõik MSB programmid on heaks kiidetud kõrghariduse, teadusliku uurimistöö ning info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ministeeriumi poolt.

Missiooni rahvusvahelised akrediteeringud

MSB-s läheme kaugemale riiklikust akrediteeringust, mille eesmärgiks on olla selles piirkonnas viide, me oleme uhked, et suudame lisaks CFA tunnustamisele kinni pidada nii AMBA kui ka EPAS akrediteeringutest.

AMBA akrediteerimine

MSB on uhke, et tal on ainus ärijuhtimise magistrikraad (MBM), mis on akrediteeritud Londonis asuva MBA (Association of MBA) (AMBA, London) assotsiatsiooni poolt.

Ainus Executive Master in Business Administration (EMBA) programm Tuneesias ja väheste seas AFRICA-s, mille on akrediteerinud Londonis asuv MBA-i Assotsiatsioon (AMBA, London).

EPASi akrediteerimine

MSB on uhke, et EPAS on akrediteeritud ainus bakalaureuseõppekava Tuneesias, teine Põhja-Aafrikas ja kolmas Aafrikas.

* Euroopa programmide akrediteerimissüsteemi (EPAS) programm, mille eesmärk on hinnata juhtimisprogrammide ja diplomite kvaliteeti. EPAS on osa Euroopa Fondijuhtimise Arendamise Fondist (EFMD), rahvusvahelisest organisatsioonist, mis asub Brüsselis.

CFA instituudi partnerlus

MSB MBM

Asukohad

Tunis

Address
Berges du Lac 2
1052 Tunis, Tunis, Tuneesia