Université Centrale

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Université Centrale on suurim eraülikool Tuneesia. Pioneer ja resoluutselt rahvusvaheliselt orienteeritud, siis Université Centrale olen United Honoris ülikoolid esimene pan-Aafrika võrgu erakõrgharidusel rahvusvahelistele standarditele.


Université Centrale on ülikooli nr 1 kõik Tuneesia ja pioneer koostööl eraharidusega Aafrikas oma uue pan-Aafrika võrgustik kõrgem enseigneur "Honoris Ameerika ülikoolid", mis hõlmab parimat Aafrika ülikoolidega./>

Leader Tuneesia Université Centrale on vallutanud mandril õpilaste profiilid üha ambitsioonikas väljakutse integreerida rahvusvahelisel areenil tänu kogemusi ja teadmisi, et University nad uhkelt esindada.

Agile, Mobile ja propageerib koostööl luure; Meie ülikool soosib vahetada teadmisi kultuuri liikuvuse ja parandamiseks iga õpilase ja õpetaja, sest innovatsioon ja loovus on heisatakse Université Centrale auaste 1. eraülikooli.

Université Centrale on eristanud end oma tööalast tugevust lõpetamist, kuid eriti koolituse kaudu kohandatud nõudmistele tööturul ja koostöös ettevõtetega ka vastavad rahvusvahelistele standarditele.

kutse- ja ülikoolide õppekavade pidevalt arenenud meie ülikoolis. Université Centrale vastab vajadustele tänapäeva maailmas ja on missioonil, et mitte ainult nõudluse rahuldamiseks, vaid olla loominguline oma lisandväärtust. Tuginedes inimestel arendada oma suutlikkust ja toetada ambitsioonika unistused meie õpilased on moto 1. Treener tulevasi juhte Aafrikas.

CENTRAL Ülikool on:

 • Smart Labs eesmärk on edendada õppimise abil.
 • simulatsiooni keskused (tervise, õiguse, kauplemise, jne).
 • Innovatsioon Centers: mänguline ja vabaaja ruume varustatud uusima tehnoloogia, et edendada innovatsiooni ja ettevõtlikkuse edendamist.
 • Töökohta Office: Coaching praktiseerimist, töökohtade 1., määratlus professionaalne projekt.
 • auditooriumiga
 • Keel laborid ja sertifikaadid
 • raamatukogu
 • Lugemine tuba ja töö
 • multi-spordihoone
 • Kohvikute ja lõõgastumiseks.
 • Campus väga varustatud ja ühendatud (Tasuta WiFi, arvutid ühendatud iseteeninduse).

VALI UC


Ülikoolil on maailmale avatud/>


Rahvusvaheline mõõde Université Centrale viibinud alates selle loomisest./>

Olles vaimustuses see kutsumus, peaaegu 15 aastat, see eraülikool Tuneesia on tänapäeval oluline mängija pakub koolitust ja võimalusi: diplomite rahvusvaheliselt tunnustatud, multikultuurne (programm Université Centrale värbab õpilased peaaegu 25 riigis), partnerite võrk kõigis riikides (Microsoft, Cisco, ...), mitmeid koostöölepinguid sõlmitud maineka ülikoolidest Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania, Liibanon, Süüria, Jordaania, Alžeeria, Maroko, Senegal, Elevandiluurannik, Kamerun, Kongo, Nigeeria, Lõuna-Aafrika, Kanada, USA, Brasiilia ja Austraalia ...


Institutsioon liikvel/>


Alates selle loomisest, on ligi 15 aasta jooksul on Université Centrale on pidevalt leiutas./>

Täna meie Teaduskonnad ja ülikoolilinnakud on rohkem kui ükski teine ​​koht on koht, kus uusi ideid saab käivitada ja rakendada.

Õpetamismeetodeid, avades kursused, kodanikkonnaga, Kampus, uued vahendid: võime uuendusi on üks meie kaubamärgid.


Karjääri hüppelauaks/>


Põhiharidus ja professionaalne ankrusse Université Centrale , meile meeldib segada lähenemisviise ja ületada oma silmad./>

See traditsioon mitmekesisuse ja multidistsiplinaarse asjaolu meie institutsioonide privilegeeritud koht kohtumine ja sünergia mõtte ja teo, mis võimaldab arendada põhjalikum ja kõrge tööalast meie lõpetajatele.


Haridus suunas vastutuse võtmist/>


Esimene missioon Université Centrale on koolitada kõrge kvalifikatsiooniga juhtide ja juhid, et avaliku ja erasektori Tuneesias ja kogu maailmas./>

Kuid meie eesmärk on veelgi suurem: koolitada teadlikke kodanikke suudaksid muuta ühiskonna ja kasutada neid oma väärtusi ja projekte.

Meie missioon


Converting meie õpilased täita spetsialistid, pakkudes teadmisi ja oskusi vaja edukalt teenima majandust ja Tuneesia ja Aafrika ühiskonnas globaliseerunud maailmas./>


Meie missiooniks on avada uksed rahvusvahelise vastavalt oma eesmärgid ja unistused, paigutades end tööturul, kas kutse- otsekontaktis õitseb äri või sobiva kursuse teie muidugi õpetajad ja õpilased mitmest taustaga./>

Teie taustal, teie kultuuri ja oma vara; loome ühise edu ära erinevused ja tugevdada meie sarnasusi oma integratsiooni keskkonnas, kus sa oled näitleja ja raketikütuse oma edu globaliseerunud maailmas.

Läbi selle võrgu Université Centrale soodustab teadmiste ja oskuste koos tugeva Mängijate Tuneesia majandusele, Aafrika ja ülemaailmne.

Praktika, stipendiumid, kooliekskursioonid, klubid ja üliõpilaselu on planeeritud erinevaid tegevusi, mis aitavad teil välja paistma oma CV ning edendada isiklikku kasvu meie ülikoolis.

Université Centrale , juhtiv erakõrghariduse Tuneesia valmistab teid tuleviku välismaal, kus sul kohaneda agility ja eristada ennast juhina.

VISIOON


Privaatne ülikooli globaliseerunud kutsumus juhtiv pan Tuneesias, mis pakub uuenduslikke pedagoogilisi lähenemine õpilase ja kultuurilise agility ja "Best in Class" ettevalmistamisel õpilasi ette professionaalse edu: uus põlvkond Aafrika liidrid./>

Asukohad

Tunis

Address
3, Rue Hammadi Eljaziri
1002 Tunis, Tunis, Tuneesia