Loe ametlikku kirjeldust

Dean tervitus

CAS Dean Peter Starr

College of Arts and Sciences at American University pakub väljakutseid vabade kunstide hariduse elav ja mitmekesine kogukond tudengit 50 riiki ja 150 riigis. College of Arts and Sciences õppejõud sisaldab riiklikult ja rahvusvaheliselt märkida kunstnikud, teadlased ja õpetajad pühendunud uuenduslike lähenemisviiside juhendamine ja teadustöö kvaliteeti ja loovatel. Igal aastal maailma liidrid, eristatakse teadlased Teiste institutsioonide ja tuntud praktikud oma valdkonnas jõudnud campus julgustada avatud arutelu aktuaalsetel teemadel ja üliõpilaste tipptasemel arenguid oma valdkonnas.

Kas valida loodud bakalaureuse suur või valdkonnas kraadiõppe või kujundada oma interdistsiplinaarse kraadi, siis alustama tõsiseid intellektuaalse küsitlus klassis. Sa võidavad laia praktikakohti ja üldkasuliku tegevuse kunsti, hariduse, humanitaarteaduste, loodus- ja sotsiaalteaduste Washington, DC, ja on võimalus, ise või koostöös liige teaduskonna-to osaleda teadus- ja loovatel samuti on paljud klubid, õpilase tegevuse ja teenuse organisatsioonid Aafrika campus.

Sinu kogemustest ja väljaspool klassiruumi loob nägemusega ja mõista, mida on vaja olla edukas oma tulevase karjääri ja saada haritud ja vastutustundlik kodanik maailmas.

Missioon ja faktid

College of Arts and Sciences on pühendatud õpetamise, stipendium, kunsti ja teenust oma kohaliku, riikliku ja rahvusvahelise kogukonna.

Kolledž pakub rikkalikku hariduse kunsti ja teaduse kõik Ameerika ülikooli üliõpilast, mis pakub väljakutseid õppeprogrammide oma bakalaureuse- ja magistriõppe peamised äriühingud; ja soodustab väljapaistva teadustöö, praktika ja loominguline tegevus.

Kolledž on pühendunud tuum eesmärgil liberaalse hariduse edendamine tasuta ja ratsionaalne diskursus, edendades mõista erinevusi inimeste kogemusi, pakkudes kriitilise intellektuaalse oskusi vaja liikuda kiiresti muutuvas maailmas, ja integreerides teadmisi kogu distsiplinaarvõimu piirid.

ajalugu

Üleilmsest, praktiline idealism, kirg avalik teenus: Nad osa American University täna, ja nad olid õhus 1893, kui AU oli prahitud Kongressile. George Washington oli unistanud "rahvusülikooli" on riigi pealinn. Aga ta võttis John Fletcher Hurst asutada ülikooli, et mitmel viisil, kehastab, et unistus.

President Woodrow Wilson ametlikult pühendatud ülikooli 27. mai 1914 esimest kraadiõppurid võeti. College of Liberal Arts loodi 1925. aastal esimese 75 üliõpilast tunnistas, et sügisel.

Kogu ajalugu American University College of Arts and Sciences muutis oma nime mitu korda. Algul tuntakse "College of Liberal Arts," muudeti nimi on "College of Arts and Sciences" 1939. Lühikese aja jooksul oli ta tuntud lihtsalt kui "Undergraduate College", kuni nimi muudeti tagasi "College of Arts and Sciences" 1956.

Suurim kooli või ülikooli juures American University College of Arts and Sciences on praegu 2931 õpilast, 339 täistööajaga õppejõud, ja rohkem kui 150 kraadi pakutakse. Kuigi College pidevalt kasvab, on kohustus edendada vaba ja ratsionaalse diskursuse soodustada arusaamist mitmekesisuse inimeste kogemusi, pakkudes kriitilise intellektuaalse oskusi vaja liikuda kiiresti muutuvas maailmas, ja integreerides teadmisi kogu teadusharude vahelised piirid ei muutu kunagi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Ajalugu magistrikraadi programm rõhutab lai arusaam minevikust, arendamise suutlikkust spetsialiseeritud teadusuuringute ja kasvatamise kollegiaalne suhted. ... [+]

ajalugu magistrikraadi programmi rõhutab lai arusaam minevikust, arendamise suutlikkust spetsialiseeritud teadusuuringute ja kasvatamise kollegiaalne suhted. Ajalugu MA õpilased võivad keskenduda Ameerika ajaloo, kaasaegse Euroopa ajaloos, või avalik ajalugu ja arendada väiksemate erialade (väljaspool väljad), samuti (suur või väike) riikide- ja valdkondadevahelist väljad.

Department of History teaduskonna pakutakse muidugi töö ja juhendamine poliitiline ajalugu, sotsiaalsed ja kultuurilised ajalugu, diplomaatiline ajalugu, soo ja seksuaalsuse võrdlev ajalugu, imperialism ja post-kolonialism, intellektuaalne ajalugu, meditsiin, afroameerika kultuuri ja ajalugu, etniline ajalugu, ja avalik ajalugu. Department of History on paindlik oma lähenemist lõpetaja tööd. Õpilasi julgustatakse võtma initsiatiivi ja vastutust kujundamisel programme ja täita programmi nõudeid. Osakond rõhutab tihedas koostöös õpilase ja nõustaja määratlemisel õppeainetes, tööriistad teadusuuringute ja muid funktsioone konkreetse programmi. Kraadiõppurid julgustatakse ära Washington, DC, ressursse täiendada kursuse töö.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

MA Hispaania ja Ladina-Ameerika uuringute American University pakub kohandatud lugusid, mis võimaldab õpilastel omandada interdistsiplinaarne mõistmine Ladina-Ameerika ja ... [+]

MA Hispaania ja Ladina-Ameerika uuringute American University pakub kohandatud lugusid, mis võimaldab õpilastel omandada interdistsiplinaarne mõistmine Ladina-Ameerika ja Kariibi mere piirkonnas, samuti teadmisi tõlke, lingvistika, ja / või hispaania keele õpetamine.

Magistrantidel valida kursusi osana 21-krediidi õppekava, mis annab tugeva aluse uurimiseks kultuuri-, ajaloo-, keele- ja poliitiline keerukus piirkonnas. Kõik põhilisi kursusi õpetatakse täiesti Hispaania. Lisaks tuum seminarid, Hispaania: Ladina-Ameerika uuringute magistriõppekava pakub kolme 12-15 krediidi lugusid, mis annab väärtuslikku koolitust ja kutseoskuste Ladina-Ameerika spetsialistid:

Tõlge ja lingvistika Hispaania keele õpetamine Interdistsiplinaarsete uuringute kohta Ladina-Ameerikas (nt kultuur ja kirjandus, rahvusvahelised uuringud, ajalugu, side, avalike suhete) ... [-]
Ameerika Ühendriigid Washington
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Ökonoomika magistrikraadi programm on rakendatud, poliitika suunatud programm, mis pakub viit erinevat suunda, mis magistriõppe üliõpilased saavad jätkata: Üldiselt areng ... [+]

Department of Economics pakub magistriprogrammi viie omanäolise lugusid, teaduskonna, mis ühendab kõrge kvaliteediga õpetamine ja huvi majanduspoliitika tõsiste stipendiumi, ja erilist kasu õpib majandust Washington, DC ökonoomika magistrikraadi programm on rakendatud, poliitika suunatud programm, mis pakub viit erinevat suunda, mis magistriõppe üliõpilased saavad jätkata: Üldiselt arenguprobleemide soolise analüüsi majanduse, finants- majanduspoliitika ja rakendusliku majandusteaduse (ainult).

Osakond on eriti rikas pakkumine kursusi, mis tegelevad globaalsete majanduslike küsimustega. Enamik meie õppejõud on läbi viinud teadus- ja õpetas teiste riikide ja tuua, et kogemusi klassiruumi.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

TESOL magistriõppekava valmistab ette õpilasi õpetades nii kodumaal kui ka välismaal kõrghariduse ja täiskasvanuhariduse, era- õppekeelega koolides ja K-12 seaded, kus ri ... [+]

TESOL magistriõppekava valmistab ette õpilasi õpetades nii kodumaal kui ka välismaal kõrghariduse ja täiskasvanuhariduse, era- õppekeelega koolides ja K-12 seaded, kus riigi sertifikaat ei ole vajalik.

American University TESOL magistriõppekava pakub omanäolise segu teooria ja praktika, mis võimaldab kraadiõppurid kohaldada foundational mõisted teadusharus praktilise õpetamise kogemus. Programm paneb suurt rõhku kogemuslik õpe, kraadiõppurid plaanis õppetunde, jälgides klassi ja õpetamine või juhendamine ESL õpilaste erinevates kontekstides algusest peale programmi.

ÕPI juhtivad TEADUSKOND EKSPERDID

TESOL õppejõud toetuda nende laialdast ja mitmekülgset õpetamise kogemusi, teadmisi kaasaja teadus ja kultuuridevaheliste pädevuste anda õpilastele vajalikke akadeemilisi ja praktilisi teadmisi saada edukas spetsialistid TESOL valdkonnas. Programm rõhutab kommunikatiivne lähenemine keeleõppes pakub laia valikut kursusi ja keskendub autentsed õppetegevuses.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

MS Õppekava ühendab range uuringu teadus biostatistika kohaldada meditsiini ja tervise probleemide lahendamine, koos kursuste tööjõu oskusi, nagu juhtimine tervishoiupoli ... [+]

Ameerika ülikooli magistrikraad biostatistika valmistab ette õpilasi otsese sisenemise erinevaid karjäärivõimalusi tervise ja meditsiini valdkonnas.

MS Õppekava ühendab range uuringu teadus biostatistika kohaldada meditsiini ja tervise probleemide lahendamine, koos kursuste tööjõu oskusi, nagu juhtimine tervishoiupoliitika, big andmed, meditsiiniliste uuringute ja ettevõtluse projekte.

Õpilased saavad kogemusi läbi:

biostatistika ja statistika põhilisi kursusi, statistika ja bioloogia valikainete kursused, juhtimise ja äri kursused, ja nurgakiviks projekti ja internatuuri.

Lisaks õpilastele kohandada oma õpinguid vastavalt oma huvidele ja karjääri valides ühe kolmest spetsialiseerumine lood: tervishoiupoliitika, arvutilingvistika, või juhtimine.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Ameerika ülikooli magistrikraad biotehnoloogia ühendab muidugi töö genoomika ja äri võimalus jätkata uuringu neuroteadus, ettevõtluse ja muu erialase teaduse erialade. ... [+]

Ameerika ülikooli magistrikraad biotehnoloogia ühendab muidugi töö genoomika ja äri võimalus jätkata uuringu neuroteadus, ettevõtluse ja muu erialase teaduse erialade. Õppekava annab õpilastele vajalikud vahendid karjääri:

Biotehnoloogia Industry Geenivaramu Teadusasutused Valitsus reguleerivate asutuste

Õpilased põhioskuste statistika ja uurimismeetodid, kui mastering sisu genoomika, proteoomika, neuroteadus, biokeemia, molekulaarbioloogia, juhtimise ja ettevõtlust. Õpilased kohandada oma õpinguid vastavalt oma huvidele ja karjääri eesmärgid.

Programm võimaldab praktilisi kogemusi praktika ja teadusuuringute nurgakiviks. Õpilased on ka võimalus, et tõlkida oma teaduslikke ideid arvesse äritegevust. Lõpetajad programm on saanud teadmised ja oskused, et olla uuendajad jooksul professionaalne teaduse tööjõudu. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

CAS Video

CAS Video