Akron University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Õpilaste karjääri ettevalmistamine ja ühendamine

Ärijuhtimise kolledž (CBA) loodi Akroni ülikoolis kutsekõrgkoolina 1953. aastal. Täna oleme end eraldanud kui riiklikult järjestatud ja ülemaailmselt tunnustatud asutust ettevõtlusspetsialistide ja juhtide arendamiseks.

Investeeritud ala spetsialistid

Meie aktiivne ärivõrgustik eristab meid tõeliselt. CBA üliõpilased liituvad koheselt 25 000 vilistlase - 400 + suuruse ärivõrgustikuga juhtivatel ametikohtadel. Enam kui 270 spetsialisti on CBA-ga ühendatud eriti regulaarselt toimuvate nõuandekogude teenindamise kaudu, et pakkuda ekspertiise ja juhendada õppekavade otsuseid ja strateegilisi juhtnööre. Nõuandekogu liikmed aitasid välja töötada meie turu jaoks olulisi bakalaureuseõppe peamisi õppeasutusi ja mõjukaid kraadiõppe programme, mis edendavad õpilaste karjääri. Nõuandekogu liikmed viivad ka oma organisatsioonide ettevõtluspraktikaid ja koostööprojekte, projekte ja võistlusi CBA üliõpilastele igal aastal.

Kutsealane areng valmistab ette õpilasi

Tugev, karjäärile keskendunud professionaalne areng ja praktilised õppimisvõimalused - sadadest praktikakohtadest kuni klassisiseste reaalprojektideni - eristavad tasuvusanalüüsi teistest asutustest. Meie EDGE professionaalse arengu määramise programm pakub igal poolaastal kümneid õppekavaväliseid võimalusi, mis viivad õppimise klassiruumist kaugemale ja panevad õpilased karjäärivalmiduse teele. Nende kaudu saavad õpilased luua kontakti spetsialistidega, kes on aktiivsed meie nõuandekogudes. Need jõupingutused aitavad tagada, et üliõpilased on lõpetamise ajaks karjääriks valmis ja ühendatud. Alates 2019. aastast majutatakse meie professionaalse arengu töötajad uude 5,2 miljoni dollari väärtusesse professionaalse arengu keskusesse, mis koondab kõik CBA professionaalse arengu ressursid ühte kesksesse kohta.

Õppejõudude õpe CBA-s - mitte assistentide õpetamine

Meie missiooniks on tagada meie üliõpilaste karjäärivalmiduse ja ühendatud oleku lõpetamine meie kõrge kvalifikatsiooniga ja kirglike juhendajate toel. Kuigi meie tasuvusanalüüsi professorid viivad läbi kvaliteetseid teadusuuringuid, juhendavad nad tudengeid ka täiskohaga, sageli tipptasemel rajatistes ja õppelaborites. Nad tegelevad sageli semestri jooksul valdkonna spetsialistidega ja teevad koostööd kümnete ettevõtetega, et otsida reaalmaailma projekte, mis pakuvad praktilisi õppimisvõimalusi, ühendades klassiruumid vestlussaalidega.

Ärijuhtimise kolledži missioon

Kui ärijuhtimise kolledž (CBA) loodi Akroni ülikooli (AÜ) kutsekõrgkoolina 1953. aastal, pakuti äriklasse esmakordselt AÜ-s 1916. aastal, mis oli peaaegu 100 aastat tagasi!

Ajalooliselt on meie tähelepanu keskmes olnud tugevate programmide ja kogemuste saamine kvaliteetsete üliõpilaste ja õppejõudude ligimeelitamiseks. Täna püsib see fookus oma ülesande täitmisel:

Et valmistada meie õpilasi ette kompetentseteks ja vastutustundlikeks ettevõtlusspetsialistideks ja juhtideks. Seda missiooni juhib veendumus, et ettevõtlus on rakendatud globaalne distsipliin, mis kajastub meie ulatuslikes partnerlussuhetes äriringkondadega arvukate nõuandekogude, klassiprojektide ja praktikakohtade kaudu, samuti mitmekesiste õppimisvõimaluste kaudu.

135167_pexels-photo-3184465.jpeg

Osalege riiklikult järjestatud kahekordse akrediteerimisega ärikoolis

Edetabeliorganisatsioonid tunnustavad regulaarselt meie programme ja üldist kogemuste kvaliteeti ärijuhtimise kolledžis (CBA).

Edetabelid - kraadiõppe programmid

CBA kraadiõppe programmid on alates 2005. aastast kantud Princetoni ülevaate parimate ärikoolide loendisse igal aastal. Koole tunnustatakse kvaliteetsete akadeemiliste programmide ja üliõpilaste positiivsete arvamuste põhjal, kes hindavad oma ülikoolilinnaku kogemusi ja teatavad sellest.

Bloomberg Businessweek hindas osalise tööajaga MBA programmi riigi parimate hulka. Need paremusjärjestused põhinevad õpilaste rahulolu, akadeemilise kvaliteedi ja kraadiõppejärgsete tulemuste (nt tööpraktika) mõõtmistel.

USA uudised ja World Report on hinnanud CBA MBA programmi USA parimate osalise tööajaga MBA programmide hulka. Paremusjärjestus põhineb nii vastastikuse hindamise keskmisel skooril kui ka neljal üliõpilastega seotud teguril - keskmine GMAT-i tulemus, keskmine bakalaureuseõppe GPA , programmis osalevate üliõpilaste aastate töökogemus ja osalise tööajaga õppurite osakaal programmis õppivatest õpilastest.

Ajakiri CEO on hinnanud meie MBA esimese astme programmiks. Põhineb programmi kvaliteedil ja õpilaste edusammudel.

Edetabelid - bakalaureuseõppe programmid

Businessweek hindas meie bakalaureuseõppe ärikooli kuue järjestikuse aasta jooksul Ameerika Ühendriikide parimate hulka. Businessweek põhineb paremusjärjestusel programmide akadeemilisel kvaliteedil, üliõpilaste lõpetamisejärgsetele tulemustele, värbajate rahulolule ja üheksale õpilase rahulolu näitajale.

USA uudised ja ajaleht World Report hindasid tasuvusanalüüsi riigi parimate bakalaureuseõppe äriprogrammide hulka. See järjestamine põhineb ainult vastastikuse hindamise tulemusel. USA uudisteuuringud korraldavad kõigi AACSB Internationali poolt akrediteeritud bakalaureuseõppe äriprogrammide dekaanid ja vanemõppejõud ning paluvad neil hinnata kõigi neile tuttavate programmide kvaliteeti.

Kahekordne akrediteerimine AACSB poolt

Alates 1966. aastast on CBA akrediteerinud AACSB International, mis on tipptasemel juhtimishariduse tunnus ja esindab ärikoolide kõrgeimat saavutust kogu maailmas. Selle tunnustuse on saavutanud vähem kui 6 protsenti maailma ärikoolidest - 716 13 000-st. Lisaks on tasuvusanalüüs üks 181-st ärikoolist, mis on oma raamatupidamisprogrammidele andnud täiendava spetsiaalse akrediteerimise.

Koolid on akrediteeritud 21 standardi alusel, mis käsitlevad õppejõudude kvalifikatsiooni, ressursside strateegilist juhtimist, õppejõudude ja üliõpilaste koostoimimist, samuti pühendumist kraadiõppeprogrammide pidevale täiustamisele ja õpieesmärkide saavutamisele.

Akrediteerimine kinnitab tasuvusanalüüsi pühendumust kvaliteedile ja pidevale täiustamisele. See tagab meie tulevastele üliõpilastele, vilistlastele, akadeemiale ja kogukonnale, et kolledž:

 • Haldab oma ressursse, et saavutada meie missioon valmistada pädevaid ja vastutustundlikke ettevõtlusspetsialiste ja juhte.
 • Edendab äri- ja juhtimisteadmisi teaduskonna teadusuuringute ja stipendiumi kaudu.
 • See pakub kvaliteetset õppetööd ja praeguseid õppekavasid.
 • Kasvatab meie õpilaste ja õppejõudude vahelist sisukat suhtlemist.
 • Toodab koolilõpetajaid, kes on saavutanud meie aine osas konkreetsed õppe-eesmärgid.

Tere tulemast rahvusvahelised üliõpilased ja taotlejad

Akroni ülikooli ärijuhtimise kolledži (CBA) kraadiõppe programmidel on rikkalik traditsioon õpilaste registreerimiseks kogu maailmast. Igal aastal on äriklassides õppijaid, kes esindavad üle 30 riigi, ja viimase 15 aasta jooksul on olnud rohkem kui 50 Fulbrighti õpilast. Meie õppejõududel on ka mitmesugust tausta, sealhulgas tööstuse kogemus, ja nad on pärit paljudest riikidest. Väärtustame teadmisi, mida mitmekesine elanikkond pakub.

Rahvusvahelistel tudengitel on vajalik CBA kraadiõppe programmi vastuvõtmiseks ja edukaks esinemiseks vajalikke samme. Oleme selle lehe loonud, et pakkuda linke olulistele sammudele ja muud kasulikku teavet väljastpoolt Ameerika Ühendriike asuvatele õpilastele. Sellel lehel lingitud lehtede lugemine on ülioluline, et tagada teie avalduse sujuv töötlemine, et saaksite hakata meiega Akronis liitumist kavandama!

Akroni Ülikooli Graduate School töötleb taotlusi ja võtab vastu vastuvõtud kõigi ülikoolilõpetaja kraadiõppe programmide jaoks. Spetsiaalselt rahvusvahelistele üliõpilastele mõeldud teavet kogutakse veebisaidi ühte ossa, sealhulgas Visa paberitööd (I-20) ja kohustuslikku tervisekindlustust.

Enne saabumist Akroni

Rahvusvahelised üliõpilased võivad korraldada vastuvõtvate perekondade abistamise nende saabumisel, pöördudes Global Ties-Akroni poole. Muu teave Akroni saabuva viisa staatuse ja endaga kaasas oleva teabe kohta on saadaval rahvusvaheliste üliõpilaste ja teadlaste keskuses.

Enamik Akroni ülikooli kontoreid on laupäeval ja pühapäeval suletud, nii et nädalavahetusel piirkonda saabuvad tudengid peavad enne Akroni tulekut korraldama hotelli või võõrustava perekonna. Transport on saadaval Cleveland Hopkinsi rahvusvahelisest lennujaamast või Akroni kantoni lennujaamast.

Esimesel tööpäeval (esmaspäevast reedeni) peaksite külastama rahvusvaheliste üliõpilaste ja teadlaste keskust, et hoolitseda kõigi uute õpilaste viisa-, kindlustus- ja muude nõuete eest. Pärast seda peaksite külastama meie kontorit.

Enne oma riigist lahkumist võtke meiega ühendust, et planeerida nõustamiskohtumine.

Asukoht Akron

Paljud õpilased ja vilistlased on kommenteerinud Akroni taskukohast eluaset ning Ohio kirdeosas pakutavaid mitmesuguseid kultuuri- ja meelelahutuskohti. Bussireisid ja linnaliinibussid tagavad piirkonna sisese transpordi, et õpilased saaksid ilma autota ringi liikuda.

Eluase Akronis

Ülikoolilinnakuväline eluase

Ülikoolilinnaku lähedal on palju korterikomplekse ja üürimaju, mis pakuvad üliõpilaste majutust. Ärijuhtimise kolledži vahetus läheduses on arv. Kuna enamikku meie isiklikest lõputundidest pakutakse õhtul, leiavad paljud tudengid, et eelistatud on CBA lähedal asuvad korterid. Kaugust CBA aadressini saate kontrollida aadressil 259 S. Broadway, Akron, OH 44308.

Ülikoolilinnaku eluase

Enamik ülikoolilinnaku majutusasutusi on mõeldud bakalaureuseõppe üliõpilastele. Mõned elukoha saalid võtavad vastu kraadiõppureid.

Ohio kirdeosas ringi liikumine

Akroni ülikooli Roo Express Shuttle pakub AÜ üliõpilastele, õppejõududele ja töötajatele ülikoolilinnas ja lähedalasuvas piirkonnas kehtivat ülikooli tunnistust - Zip-kaarti. Külalised võivad ka bussiga sõita, kui tal on kaasas mõni ZipCard-kaart.

Akroni metroobussisüsteem pakub MetroZipit, mis pakub õpilastele ZIP-kaardi pühkimisega tasuta transporti Summiti maakonnas igal tavalisel metroo marsruudil. See on saadaval üliõpilastele, õppejõududele ja töötajatele. SCAT-teenused on sellest programmist välja jäetud.

Võite ka metroobussiga Clevelandi minna vaid 4 dollari eest. Tavaline pilet on 5 dollarit, Zip-kaardiga allahindlus 1 dollar. Clevelandi Northcoast Expressi teenus pakub kahte Akroni piirkonnast pärit marsruuti, teenus on ainult tööpäeviti ja kestab varahommikul ning hilisõhtul.

Mõnel puhkusel metroo ei tööta.

Reisimine mööda Ameerika Ühendriike

Ameerika Ühendriikide kaugemate reiside jaoks pakutakse Greyhoundi bussiühendust Akronist ja Amtraki rongiteenust Clevelandist või Alliance'ist. Akronis on ka mitmesuguseid autorendifirmasid. Akroni kantoni lennujaam ja Cleveland Hopkinsi rahvusvaheline lennujaam pakuvad juurdepääsu paljudele lennuettevõtjatele.

Muutuvad aastaajad - mida kanda ja kuidas ette valmistada

Akroni ülikoolil on kolm sügissemestrit, mis algavad augustis (suvel) ja lõppevad detsembris (talvel), kevadel, mis algab jaanuaris (talvel) ja lõpeb mais (kevadel). Suvel, mis algab mais (kevadel) ja lõppeb augustis (suvi). See tähendab, et kui kolite Akroni õppima, kogete igal poolaastal kahte hooaega ja teil peab olema garderoob, mis katab kõik aastaajad. Enamik õpilasi riietuvad klassiruumis osalemiseks juhuslikesse ärirõivastesse, välja arvatud juhul, kui nad teevad ettekannet, sel juhul riietuvad nad professionaalses riietuses. Akronis ja Ohio kirdeosas on palju üritusi, tegevusi ja kohti, mida nautida.

135168_pexels-photo-3184302.jpeg

Stipendiumid, töö, rahalise abi võimalused ja kulud

Akadeemilise tipptaseme toetuseks pakuvad nii Akroni ülikool kui ka ärijuhtimise kolledž mitmesuguseid stipendiume ja muid võimalusi, et aidata üliõpilasi nende haridusteel. Neid stipendiume pakuvad ettevõtted, sihtasutused, kutseorganisatsioonid, õppejõud, vilistlased ja muud isikud.

Föderaalne tööõppe programm

Föderaalse kolledži tööõppe rahastamine on kraadiõppuritele kättesaadav. Esitage FAFSA vorm ja lisateabe saamiseks pöörduge Akroni ülikooli üliõpilaste rahalise abi büroo poole või otsige abikõlblikkuse teavet.

Ärijuhtimise kolledži stipendiumid

Igal aastal annab ärijuhtimise kolledž üle 100 kraadiõppe ja bakalaureuse stipendiumi nii praegustele CBA tudengitele kui ka saabuvatele esmakursuslastele.

Ülikoolide stipendiumid

Akroni ülikool pakub stipendiume spetsiaalselt CBA peamistele ettevõtetele.

Välised stipendiumivõimalused

Ülikool pakub väljastpoolt kolledžit stipendiume, mille on teinud kättesaadavaks erinevad välised organisatsioonid.

Õpilaste tööhõive

Õpilased võivad leida töövõimalusi ülikoolilinnakus või väljaspool seda. Rahvusvahelised üliõpilased piirduvad ülikoolilinnakus töötamisega, kui nad ei osale praktikaprogrammis.

Praktika

Kraadiõppurid on piiratud praktikavõimalustega, mis kajastuvad ärakirjades krediidikrediidi või krediidiklassita. Kraadiõppuritele on piiratud võimalused koostööks.

UA ARMY ROTC stipendium

Stipendiumivõimalused on kättesaadavad kvalifitseeritud ärikolledži kraadiõppuritele Akroni ülikooli armee ROTC kaudu. Selle stipendiumi kaudu saate raha kooli- ja elamiskuludeks, millele lisandub maailmatasemel juhtimiskoolitus. Armee ROTC-s osalemine pakub:

 • Stipendiumiraha õppemaksu ja lõivude, raamatute ning mõnede elamiskulude katteks
 • Juhtimiskoolitus
 • Ainulaadsed kogemuslikud hariduskogemused
 • Pathway karjäärile sõjaväes ja tsiviilelus

Me tervitame võimalust rääkida teile Akroni ülikoolis armee ROTC-st lähemalt. Stipendiuminõustajaga rääkimiseks pöörduge kraadiõppekooli poole.

Vastuvõtmise protsess

Lõpetaja vastuvõtu kriteeriumid: COVID-19 vastus

Arvestades COVID-19 pandeemiaga seotud asjaolusid ja sündmusi, rakendab ärijuhtimise kolledž 2020–21 õppeaastal AÜ-sse astunute vastuvõtmiseks terviklikku lähenemisviisi. Selles keskkonnas on võimatu ignoreerida väliseid tegureid, mis mõjutavad individuaalseid olusid ja elu. Paljud leiavad oma töö ja karjääri üleminekujärgus ning ärijuhtimise kolledž soovib pakkuda võimalikult palju paindlikkust igale õpilasele, kes otsustab aasta lõpus osaleda AÜ kraadiõppes. Selle tulemusel võib iga taotleja avalduse standardiseeritud sisseastumiskatse nõudest loobumiseks. Taotlejad võivad lisada need hinded, kuid katseid ei nõuta.

Alates 22. maist loobub tasuvusanalüüs 2020. aasta sügisel kandideerijate taotlustasust.

Sisseastumisprotsessi lõpuleviimine

Sisseastumismaterjalide esitamisel on ülioluline, et esitaksite kõik nõutud aja jooksul. Allpool toodud materjalide kontrollnimekiri loetleb nõuded. Lõpetaja vastuvõtukomisjon vaatab üle kõik taotluste materjalid, mis on saadud kõigi ärijuhtimise kolledži (CBA) kraadiõppe programmide jaoks.

Kõigi kraadiõppurite vastuvõtu üle teostab järelevalvet Akroni ülikooli magistrikool. Need pakuvad kohustuslikku veebipõhist taotlusprotsessi. Õpilased saavad esitada nõutavad vormid veebipõhise taotluste süsteemi kaudu. Esemeid, mida võrgusüsteemis enne esitamist ei pakuta, saab saata ettevõtluskontori kraadiõppeprogrammidesse. Kui taotlus on esitatud ja ärakirjad on esitatud, edastab kraadiõppeasutus teie avalduse teabe CBA kraadiõppe programmide büroosse (ärijuhtimise kolledž, ruum 412, Akron, OH 44325-4805) läbivaatamiseks.

Tähtajad - kodumaised ja rahvusvahelised

Kodused õpilased

 • Sügissemestri algus - 1. august
 • Kevadsemestri algus - 1. detsember
 • Suvesemestri algus - 1. mai
 • Laupäevane MBA - ainult sügisstart - 1. august

Rahvusvahelised üliõpilased

Graduate School soovitab rakendada kuus kuud enne semestri algust, mille jooksul plaanite oma õpinguid alustada. Kulutasuvusanalüüs soovitab kohaldada hiljemalt järgmistel kuupäevadel:

 • Sügis - 15. juuni
 • Kevad - 15. oktoober
 • Suvi - 15. märts

Veebi- ja posti teel kandideerimise materjalid

Kandideerimiseks peate täitma veebipõhise avalduse osa ja saatma tähtajaks teatud materjalid posti teel või e-posti teel aadressile gradcba@uakron.edu.

Kandideerimiseks täitke kõik järgmised toimingud.

1. samm: täitke veebipõhine taotlus, mis sisaldab järgmist:

 • Avalduse vorm
 • Taotlustasu loovutatakse sügisel 2020 taotlejatele
 • Kohalikele tudengitele 45 dollarit, millest loobutakse sügisel 2020 taotlejate jaoks
 • 70 dollarit rahvusvahelistele tudengitele, kes loobusid sügisel 2020 taotlejate jaoks
 • 45-dollariline kordustasu loobutakse sügisel 2020 taotlejatele

2. samm: saatke või saatke e-kiri aadressile gradcba@uakron.edu

 • Vähemalt 2 soovituskirja (jagage seda linki oma soovitustega)
 • Teie praegune CV
 • Teie lugu kirjeldav eesmärk. Kirjeldage, mis motiveerib teid kraadi saavutamiseks ja millised omadused viivad teie edusammudeni. Kui kandideerite laupäevasele MBA interdistsiplinaarsele koondumisele, palun märkige esimeses lõigus oma huvi laupäevase MBA kohta.
 • Ametlikud ärakirjad. Kõik ärakirjad tuleb esitada kõrgkooli. Õpilased võivad vastuvõtmiseks esitada mitteametlikke koopiaid aadressile gradcba@uakron.edu, kuid ametlik ärakiri tuleb esitada või saata Leigh Halli hoones asuvasse kraadiõppeasutusse.
 • Standardiseeritud testi hinded. Mitteametlikke koopiaid võib saata sissejuhatuseks töötlemiseks aadressile gradcba@uakron.edu.
 • GMAT (saatke tulemuste koopia). Taotlus ametliku koopia saatmiseks Akroni ülikoolile kas testi tegemise ajal või pärast seda. Graduate Sissepääsukomisjon (GAC) eelistab, et taotlejate minimaalne GMAT-skoor on 500. Nende taotlejate puhul, kelle hinded on pisut alla selle taseme, on võimalik esitada vastuvõtukomisjonile avaldus, milles taotletakse ajutist sisseastumist.
 • Muud standardiseeritud testid. Õpilased, kes on võtnud GRE, MCAT, PCAT, LSAT või CAT, võivad taotleda sisseastumist nende hinnete põhjal. CAT-i pakkuvatelt õpilastelt oodatakse 90% või rohkem hindeid. Kui õpilane pole testi veel teinud, eelistatakse GMAT-i. Ühisettevõtluse / õiguse üliõpilased võivad taotleda, et õigusteaduskond edastaks kogu paberimajanduse tasuvusanalüüsis ja magistrikoolis. Lisateavet leiate ühise kraadi taotlemise protsessist.

Üliõpilased, kellel on Ameerika ülikoolides magistri-, doktorikraadi või juristi doktor, võivad taotleda sisseastumist kõrgema kraadi omandamise põhjal. Üliõpilase üldine taotlus vaadatakse läbi ja GAC jätab endale õiguse nõuda GMAT-i vastuvõtmist.

Taotlejad võivad esitada GAC-ist avalduse GMAT-, GRE- või muudest standardtestitest loobumise kohta, kui nad on juba akrediteeritud ülikoolis omandanud bakalaureusekraadi omandanud, kui nad on saavutanud kolmeaastase ametialase vastutuse. Taotluse korral võite esitada meie veebis avalduse testist loobumise avalduse vormi kohta. Loobumisotsus vaadatakse läbi GAC-i läbivaatamise käigus.

Õpilased, kellel on vähem kui kolmeaastane töökogemus, võivad taotleda loobumist, lähtudes meie COVID-19 vastusest. Taotlejad peaksid meie veebipõhise testimisest loobumise avalduse vormi lisateabe all märkima COVID-19 erandi.

Ärijuhtimise kolledž üldiselt ei paku taotlejale sisseastumist ilma standarditud testihindeta. Kui teil on ettevõtlusega mitte seotud bakalaureuse kraad ja te pole veel standardiseeritud testi sooritanud, võiksite registreeruda mitte kraadiõppe üliõpilasena, mis võimaldab teil Gateway või sihtasutuse kursuste ettevalmistamiseks võtta kuni üheksa (9) tundi krediiditundi teie standardiseeritud test. Pange aga tähele, et kraadiõppuritel on klassidesse registreerumine eelisjärjekorras. See kraadivaba võimalus on piiratud kodumaiste üliõpilastega.

Keelenõuded

Duolingo inglise keele test on ajutiselt lubatud isikliku TOEFLi asemel.

2. märts 2020 - pidades silmas testimiskeskuste sulgemist koronaviiruse (COVID-19) puhangu all kannatada saanud piirkondades, kiitis Akroni ülikool heaks Duolingo inglise keele testi (DET) kasutamise inglise keele oskuse tõendamiseks. DET aktsepteeritakse isiklike TOEFL-i ja IELTS-i asemel 31. märtsini 2020. Taotlejad peavad saama DET-i hinde vähemalt 115, et rahuldada meie vilistlaste kvalifikatsiooninõuded lõpetajate vastuvõtul.

Jätkame olukorra tähelepanelikku jälgimist ja teeme vajaduse korral täiendavaid kaalutlusi. Aitäh.

Rahvusvahelistelt tudengitelt ja isegi mõnelt alaliselt elanikult oodatakse inglise keele oskuse tõestamist. Seda saab teha, kui saadakse vastuvõetavad hinded inglise keele kui võõrkeele testi (TOEFL), rahvusvahelise inglise keele testimise süsteemi (IELTS) kohta või testide kaudu, mis on saadaval Akroni ülikooli inglise keele instituudis (ELI). Need, kes ei vasta TOEFL-i eeldatavale minimaalsele hindele 79 (IELTS) või 6,5 (IELTS), võiksid taotleda tingimuslikku lubamist inglise keele õppimiseks UA-ELI-s.

 • TOEFL-i minimaalsed skoorid on 79 Interneti-põhine test või 550 paberipõhine test
 • IELTS-i minimaalne punktisumma on 6,5

137761__SRA8472-16x10.jpg.jpg

Asukohad

Akron

Address
259 S. Broadway St.
Akron, OH

44325 Akron, Ohio, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud

AACSB Accredited