Loe ametlikku kirjeldust

Ameerika Filmiinstituut on Ameerika lubadus säilitada pärandit kinos, au kunstnikud ja nende tööd ning harida järgmise põlvkonna jutuvestjad. Nagu mittetulunduslik hariduslik kunsti organisatsioon, AFI tagab juhtpositsiooni filmi ja televisiooni ning on pühendatud algatusi, mis tegelevad mineviku, oleviku ja tuleviku üle liikuva pildi kunsti. AFI Arhiiv ja AFI Kataloog mängufilmi säilitada pärand Ameerika filmipärandi tulevastele põlvedele, Mis sisaldavad haruldast materjali kogu ajaloos liikuva pildi ja koostamise autoriteetne rekord esimese 100 aastat Ameerika filmi.

AFI kiitusega filmi ja televisiooni kunstnikud ja nende tööd korraldades erinevaid aastaste programmide ja ürituste, sealhulgas AFI elutööauhinna ja AFI AUHINNAD. AFI elutööauhinna jäänud kõrgeim autasu karjääri filmi ja näitab tohutu võim ja filmikunsti. AFI auhinnad, instituudi 21. sajandi filmi ja televisiooni almanahh, tähistab silmapaistvamaid filme ja telesaateid aasta ja loometiimidel nende taga konkurentsivõimetu atmosfääri. AFI tervitab filmitegijad ja filmifriike jaoks film näitustel kogu aasta jooksul; AFI DOCSEsitleb viie päeva rahvusvaheline dokumentaal- ja on ainus festival USA pühendatud linastused ja sündmused, mis ühendavad publik, filmitegijad ja poliitika liidrid Washingtonis; AFI Silver Teater ja kultuurikeskus pakub aastaringselt programmeerimine Washington, DC piirkonnas; AFI FEST esitatud Audi, instituudi presentatsioon parim festival filmid aastas ning võimaluse meister filmitegijad ja arenevate kunstnike tulla koos publikule südames Hollywood. AFI FEST on ainus festival oma väärikus, mis on tasuta avalik. AFI'S tähelepanuväärne 100 aasta ... 100 FILMID nimekirjad uuesti klassikaline Ameerika filmide miljoneid kinosõpradele üle kogu maailma.

AFI koolitab uue põlvkonna jutuvestjad juures AFI Konservatooriumis, Mis on järjekindlalt tunnustatud kui üks maailma top filmikooli. Konservatooriumis koostööl, käed-tootmise keskkond rõhku jutustamise boasts tunnustatud vilistlaste hulgas Darren Aronofsky, Patty Jenkins, Janusz Kamiński, Heidi Levitt, Matthew Libatique, David Lynch, Terrence Malick, Wally Pfister, Robert Richardson, Ed Zwick ja paljud, palju rohkem. AFI konservatooriumi pakub kaheaastase Master of Fine Arts kraadi kuus erialadel: operaatoritöö, lavastus, toimetamine, tootmine, tootmine Disain ja filmistsenaariumi.

Maineka hoolekogu eesotsas Sir Howard Stringer, ja juhatus eesotsas Bob Daly koos president ja tegevjuht Bob Gazzale, koosneb võtmefiguuridega meelelahutus, äri ja akadeemiliste ringkondade, mis suunavad AFI. Nagu mittetulunduslik hariduslik organisatsioon, tugineb helde rahalist toetust liikuva pildi kunsti entusiastid nagu sa rahastada oma programme ja algatusi. Hakka AFI liikmeks juba täna ja mängida oma osa säilitamisel ning samuti muuta Ameerika filmi ajalugu.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

American Film Institute

Redigeerimine programm on mõeldud umbes esteetiline, tehnilisi ja koostööl aspekte post-production, kus põhitähelepanu jutustamise. Fellows arendada oskusi, et olla toime ... [+]

Redigeerimine programm on mõeldud umbes esteetiline, tehnilisi ja koostööl aspekte post-production, kus põhitähelepanu jutustamise. Fellows arendada oskusi, et olla toimetajad, assistent toimetajad ja post-production tootjate samas koostööd teiste meeskonnaliikmetega.

Sony digitaalne kunstikeskus on innukas põhinev state-of-the-art post-tootmishoone.

Esimene aasta toimetajad tööd kuus narratiivi digitaalse projekte - õppekeelega sealhulgas mitte ainult pilt ja visuaalseid efekte toimetamine, vaid ka esteetika helikujundus - kui nad loovad ja segada heli Pro Tools audio tööjaamad.

Teine aasta toimetamine Fellows koostööd kaks filmi või kõrglahutusega digitaalset projekte, võttes neid läbi täielik pärast tootmisprotsessi imitatsiooniga stuudio või sõltumatu tootmise ja arendada professionaalne suhteid väljaspool müüjad.... [-]

Ameerika Ühendriigid Los Angeles
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American Film Institute

Meelitamine kunstnikud arhitektuur, sisekujundus, maalilised, teatris kunsti ja muude sellega seotud valdkondades, Production Design Õppekava keskendub loomingulise prots ... [+]

Meelitamine kunstnikud arhitektuur, sisekujundus, maalilised, teatris kunsti ja muude sellega seotud valdkondades, Production Design Õppekava keskendub loomingulise protsessi visuaalselt ja füüsiliselt arendada keskkonda, mis muutub oluliseks komponendiks jutustamise käigus. Tootmise Disainerid peavad olema huvitatud arusaam lugu, et luua usutav ja realistlik maailma ekraanile.

Esimene aasta Fellows koostööd vähemalt kolme toodetud narratiivi projekte, õppimist muuta kujundatud reaalsus soundstage või asukoht, järgides samas piiratud eelarve. Fellows arendada disaini oskusi klassid, töökojad ja praktiline komplekt ehitus, keskendudes esimese aasta kohta traditsiooniliste meetoditega väljendada oma mõtteid. Digitaalne disain tööriistu ja tehnikaid on lahutamatud õppekava ja keskmes on teist aastat.... [-]

Ameerika Ühendriigid Los Angeles
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American Film Institute

Arendamine põhjalikke teadmisi kõigi aspektide loominguline ja füüsilise tootmine, tootmine Fellows lõpetaja võime mõelda loovalt ja kaasa usalduse ja autoriteedi. ... [+]

Arendamine põhjalikke teadmisi kõigi aspektide loominguline ja füüsilise tootmine, tootmine Fellows lõpetaja võime mõelda loovalt ja kaasa usalduse ja autoriteedi.

Esimene aasta Fellows toota kolme narratiivi projekte koostöös Fellows teistest valdkondadest. Nad osalevad koos oma meeskonnaga nii loominguline ja tootmine kohtumisi, mille käigus nende individuaalseid projekte arutati ja arendatakse. Toodavad Fellows ka käia iga nädal ja seminarid, kus nad õpivad tootja rolli ja vastutust filmitegemise protsessi.

Teisel aastal, tootjate meeskonna kaaslaste teiste erialade luua lühike jutustus väitekirja tootmist. Lisaks peavad nad arendama mängufilmi või televisiooni projekti lahutamatu osa nende individuaalse väitekirja portfelli. Toodavad Fellows tegelda ka sarja ja seminarid kõiki aspekte loominguline ettevõtliku tooda.... [-]

Ameerika Ühendriigid Los Angeles
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles