Loe ametlikku kirjeldust

Kell Andrew Jackson Ülikool, see on, mida ta on kõike alates esimesest päevast. Kui Robert Norris alustas University 1994, oli ta unistus luua koolitusprogramm, mis oli kättesaadav ja taskukohane. Aasta esimestel päevadel, Robert oli uhke moto - "Pakume kvaliteetset haridust ukselävel." Kuna esimesel päeval, meie fookus on olnud meie õpilastele ja oleme kasvanud koos nendega. Aastal 1994 internet oli veel lapsekingades, ja kaugõppe tehti kaudu paber, kuidas see oli sada aastat. Täna, tehnoloogia on võtnud kaugõppe mobiiltelefoni. Meie kursused on paindlikud ja neid võib võtta igal ajal ja igal pool. Meie õpilastel on vabadus täita oma kursuste kui see sobib oma elu. Et aidata neid, on meie õppejõud on samasugune vabadus - õpetada meie õpilastel igal ajal ja igal pool. Aastal 2008 me tähistame juba 15 aastat ja meie 10. kui akrediteeritud õppeasutustes. Me oleme liikunud on Robert unistus kooli kolme nimega kolledžid ja üksteist kraadi programmid. Kell Andrew Jackson Ülikooli haridus on täiesti liikuv. See on tõesti võimalik võtta igal pool, ning meie õpilased saada, mida nad vajavad, minna sinna, kus nad tahavad minna! Missiooni Andrew Jackson Ülikooli missiooniks on pakkuda asjakohast haridust kõrgeima kvaliteediga ja mõistliku hinnaga töötavatele täiskasvanutele, kes otsivad karjääri ja rohkem täitmisel elu kogemus. See missioon on toetada arengut Colleges jooksul University et mitte ainult rahuldama elanikkonna, vaid ka aadress õppe nõudeid teatavatel kutsealadel, mis on alakoormatud peavoolu esindajad.  

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Andrew Jackson University

Avaliku halduse magistrikraad on kutsekraadiprogramm, mis meelitab föderaal-, riigi- või kohaliku omavalitsuse juhtimisalaseid juhtimis- või juhtimisalaseid karjäärivõima ... [+]

Andrew Jacksoni Ülikoolis pakutavad lõpueksamid on mõeldud kolledži lõpetanutele, kes praegu omavad või soovivad osaleda keskastme või juhatuse ametikohal. Need on inimesed, kes soovivad edendada ja rikastada oma mitte-akadeemilist karjääri põhjalikumalt ja põhjalikumalt kutsealase ettevalmistusega valitud valdkondades.

Andrew Jacksoni Ülikoolis pakutavad magistrikraad õpetavad üliõpilastele konkreetse valdkonna põhjalikke teadmisi ja produktiivse stipendiumi meetodite meisterlikkust. Ülikooli missiooni ja eesmärgi saavutamiseks on kraadiõppeprogrammid keskendunud järgmistele kriteeriumidele:

Igasugune õppekava õpetab õpilastele, kuidas tõhusalt õppida ja integreerida teadmisi, et nad saaksid oma õpinguid tõhusamalt alustada. See protsess aitab edendada enesedistsipliini, enesehindamist ja enesekindlust. Iga õppekava juhib õppejõudude juhendamise meeskond, kes juhendab, õpetab ja motiveerib õpilasi. Selle regulaarse suhtluse kaudu tugevdatakse usalduse suurenemist ja enesehinnangu tudengite tundmaõppimist. Iga kraadiõppe programm on üles ehitatud tugeva ja asjakohase õppekava, mis peegeldab praeguseid teadmisi ja rakendusi ning nõuab õpilastel arendada edasi arenenud oskusi, mis on vajalikud edukaks karjäärinõustamiseks. Iga õppekava soodustab stipendiumi praeguste tekstide ja kõrgemate lugemiste uurimise kaudu. Õpilastel on võimalus õppida keskne kontseptsioon ja seejärel analüüsida ja rakendada neid põhimõtteid huvitavate projektide, dokumentide, juhtumianalüüside ja rakenduste õppuste abil praktilistesse olukordadesse. Need reaalmaailma rakendused julgustavad õpilasi rakendama seda, mida nad on õppinud, et toetada teisi perekonna, tööhõive ja kogukonna seadetes. Iga õppekava õpetab õpilasi uurima, uurima, mõõta ja mõistma. Kuigi doktoritöö uurimist ei nõuta, õpivad õpilased probleemide tekitamise ja probleemide lahendamise tehnikaid ning kasutavad neid protsesse erinevate kirjalike ettekannete ja aruannete koostamiseks. Selline uurimismeetodite kasutamine aitab neil hinnata esialgse uurimise koha ja funktsiooni valitud valdkondades. Iga kraadiõppe programm käsitleb eetilisi küsimusi ja sisaldab ülesandeid või tegevusi, mis aitavad... [-]
Ameerika Ühendriigid Birmingham
September 2020
Päevane õpe
Osakoormus
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles