Read the Official Description

Apollos Ülikool loodi missiooniks pakkuda kõrgharidust kvalifikatsiooniga üliõpilased, mis ei pruugi olla võimalik osaleda või saada traditsioonilise ülikooli. Ülikool oli algselt asutati augustis 2004, nagu mittetulundusühing ülikoolis. Hiljem MTÜ suleti ja mittetulunduslik korporatsioon asutati mais 2005. Uus ülikool sai nimeks Apollos University of California koos "äri nagu" (DBA) Apollos Ülikool. Täna, Apollos asub Montana nime all Apollos Ülikool, Inc.

Apollos on jäänud truuks oma algset missiooni pakkuda kõrgharidust kvalifitseeritud õpilased kaudu online-tehnoloogiate ja keskkondadesse. Täna on ülikoolil õpilast kogu Ameerika Ühendriikides ja Kanadas, samuti Aafrikas, Aasias, Euroopas ja Lähis-Idas. Apollos teenib töötavad spetsialistid üle maailma, kes ei suuda lahkuda oma töökoha registreeruda traditsiooniline, telliskivide ja mördi ülikooli ..

Apollos Ülikool sai oma heakskiitu California osariigi juhatuse Eraldi Tallinna Tehnikakõrgkool ja kutseharidus (BPPVE) 2005. aasta juulis ja siis õpib oma esimese õpilase 2005. aasta septembris. Hiljem tehti otsus liikuda ülikooli Great Falls, Montana ja heakskiidu saamist Montana juhatuse Regents 8. juulil 2016, et avada ülikooli Great Falls, Montana. Kontor Huntington Beach, CA suleti 30. september 2016 ja kontor Montana alustas tegevust 1. oktoober 2016. DEAN akrediteerimine jäi koht ja VA heakskiidu uuendas Montana tõhus 1. oktoober 2016. Apollos kiideti heaks liikmena SARA (riigi autoriseerimist ja vastastikused kokkulepped) kohta 7. detsember 2016. Täna, Apollos on heaks õpetada õpilasi kõigis 50 USA osariikides ja District of Columbia.

Viimase paari aasta jooksul on ülikool edukalt kasvanud ja osutunud üliõpilane keskendunud ülikoolis. Selle esimese lõpetamist toimus 2007. aasta juulis ja lõpetajad on kõik, ilma eranditeta, oluliselt parandanud oma tööelu põhineb teadmiste ja julgustust nad said oma Apollos Ülikooli kraadi programmid.

Oma jätkas püüdlema kvaliteedi; direktorite nõukogu volitatud juhatuse jätkata 3. osapoole akrediteerimine. Apollos akrediteerimist taotlenud 2010. aastal ja sai akrediteerimisstaatus 2012. aasta jaanuaris. Ülikool on nüüd akrediteeritud liikme kaugõppe Akrediteerimise komisjoni (DEAC). DEAC on loetletud Ameerika Ühendriikide Haridus kui riiklikult tunnustatud akrediteerimise asutuse.

Apollos Ülikool on ka uhke olla kohal USA sõjaväe ja nende peredele. (Pakume paindlik, akrediteeritud online programmid inimestele üle kogu maailma) Apollos University on kinnitatud mitu õppemaksu abiprogrammide pakutud US Department of Veterans Affairs.

Järgmised Apollos kursused on kinnitatud registreerumise kasutades ühe programmi alla:

 • Doctor of Business Administration (DBA)
 • Associate of Applied Science in Business Administration (AAS)
 • Bachelor of Science in Business Administration (BSBA),
 • Bachelor of Science in Information Technology (BSIT),
 • Sertifikaat programme erinevates ettevõtluse erialadel
 • Master of Business Administration (MBA)
 • Master of Science in Organizational Management (MSOM)

Registreerimine need kursused on saadaval veteranid, samuti nende abikaasade all MyCAA programmi.

missioon

Apollos Ülikool on akadeemiline kõrgkool, mis on pühendatud põhimõtet, pakkudes kõrgeima kvaliteediga haridus taskukohase õppemaksu määr õpilast, kes püüavad suurendada oma karjäärivõimalusi ja parandada nende juhtimisoskusi. Meie programmid on üles ehitatud vundamendile teadmiste edasiandmise, teadmiste rakendamine, kriitilise mõtlemise ja uurimistöö oskusi. Apollos programmide pakutakse kogu maailmas online kaugõppe metoodika, mille eesmärk on rahuldada ülemaailmse üliõpilane, pakkudes samas individualiseeritud teenus meie õpilased.

Üliõpilane registreerub klassi iga termin ja maksmise eest vastutava nende õppemaksu seotud nende klasside hiljemalt esimesel päeval enne klassides on planeeritud alustada.

 • Üliõpilane Õppemaks $ 145.00 / per Credit
 • Masters Õppemaks $ 184.00 / per Credit
 • Doktoritöö Õppemaks $ 217.00 / per Credit

Kõik erialasid on 3 krediiti iga ja kõigi õppemaksu kulu muidugi on $ 435. Kõik peale ühe kapten taseme kursused on 3 krediiti iga ja kõigi õppemaksu kulu muidugi on $ 552. Enamik doktoriõppe tasemel kursustel on 3 krediiti iga ja kõigi õppemaksu kohta 3 krediidi muidugi on $ 651. Siiski on neli 1 ½ krediidi doktoritöö seminar kursused ja kulust need kursused on $ 325.50.

 • Eeldatav Kokku Associate programm Maksumus on $ 8775 USA ($ 25 raamatukogu eest, $ 8700 õppemaksu (60 krediiti) ja $ 50 lõpetamise tasu).
 • Eeldatav Kokku Bakalaureuseõpe Hind on $ 17.475 USA ($ 25 raamatukogu eest, $ 17.400 õppemaksu (120 ainepunkti) ja $ 50 lõpetamise tasu).
 • Eeldatav Kokku magistriprogrammi maksumus on $ 6883 USA ($ 25 raamatukogu eest, $ 6808 õppemaksu (37 krediiti) ja $ 50 lõpetamise tasu).
 • Eeldatav Kokku doktoriõppe programmi maksumus on $ 13.387 USA ($ 100 raamatukogus Fee, $ 13.237 Õppemaks (61 krediiti), ja $ 50 Graduation tasu).

õpik Grant

E-raamat Õpikud ette üliõpilasel kõige kursused tasuta läbi Apollos ülikooliõpikus Grant. Õpik Grant katab e-raamat õpik.

Tasud

Järgmised tasud ja maksed, mis on õpilased võivad tekkida pärast algteadmised kulud konkreetsete kraadi programmid. Tasud on laetud teenuseid osutatakse.

 • Rahvusvaheline Transcript Hindamine $ 250.00 One Time Apollos raamatukogus tasu $ 25.00 One Time Apollos raamatukogus tasu (doktoritöö) $ 100.00 Liitumine (20% Õppemaks) $ 200.00 maksimaalne (Vt Registreerimistasu Kataloogi) Challenge eksam $ 250.00 Hiline registreerimistasu $ 25.00 Lõpetamise tasu $ 50.00 Täiendav Transcript tasu $ 10.00 Bank Wire tasu (sissetulevad või väljaminevad) $ 25.00 muutmine Program Fee $ 50.00 Course pikendamise tasu (2 nädalat) $ 50.00 puhkusel tasu $ 50.00 Tagastatud Check Fee $ 25.00 * Näitab tasu, mis on tagastamatu
Programs taught in:
Inglise

A welcome message

Why Apollos?