Arcadia University Department of Historical and Political Studies

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Rahvusvaheline rahu ja konfliktide lahendamine

Kunstiprogramm

Ole osa lahendusest.

Kraadiõppe programmi üksikasjad

IPCR programm võtab interdistsiplinaarse lähenemisviisi rahu ja konfliktide lahendamise kriitilisele uuringule. IPCR programm on praktiline ja suunatud neile, kes soovivad teha positiivseid sotsiaalseid muutusi kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Gain International Experience

Osana kraadist läbivad üliõpilased Küprosel rakendatud välitööd ja praktikavõimalusi selliste üksustega nagu Heifer International (Sierra Leone), koostöö koduks (Küpros), rahukeskus (Pennsylvania), rahvuste teeninduskeskus (Pennsylvania), Carter Center ( Washington DC) ja Rahvusvaheline Rahu ja Julgeoleku Instituut (Washington DC).

Jätkake kahekordset kraadi

Arcadia pakub ka kolme topeltkraadi rahvusvahelist rahu ja konfliktide lahendamist rahvatervise, rahvusvaheliste suhete ja diplomaatiaga ning nõustamist. Need multidistsiplinaarsed programmid võimaldavad teil laiendada oma kutseoskusi ja laiendada oma karjäärivõimalusi. Kasutage konfliktide lahendamisel abiks teadmisi rahvatervise programmi väljatöötamisest, rakendamisest ja hindamisest. Tehke karjäär valitsuses või rahvusvahelistes organisatsioonides läbi täiendavate rahvusvaheliste suhete ja diplomaatia uuringute (meie partnerülikoolis, Pariisi American Graduate School). Keskenduge oma uuringus selliste programmide kavandamisele ja rakendamisele, mis hõlbustavad psühholoogilist taastumist vägivallast ja loodusõnnetustest, keskendudes Traumale nõustamisprogrammi kaudu.

Karjäär konfliktide lahendamisel

Magistrikraad konfliktide lahendamisel muudab teid konkurentsivõimeliseks igas sektoris: avalikus, era- ja mittetulundussektoris. USA tööministeeriumi andmetel kasvab rahu ja konfliktide lahendamisega seotud töökohtade arv keskmisest kiiremini või keskmisest kiiremini ning IPCR-kraadiga töötajad sobivad hästi karjääriks haridus-, äri-, valitsuse-, arengu- või tervishoiuvaldkonnas. Enam kui pooled meie vilistlastest töötavad valitsusvälistes organisatsioonides, teised aga valitsuse, haridusega seotud või erasektoris. IPCR-i õppejõud, töötajad ja vilistlased teevad koostööd, et aidata teil edukalt orienteeruda tööpraktikal ja karjääri kujundamisel.

Asukohad

Glenside

Address
Historical & Political Studies
Easton Hall, Room 231
450 S. Easton Road, Glenside, PA 19038

Glenside, Pennsylvania, Ameerika Ühendriigid