Loe ametlikku kirjeldust

Rahvusvaheline rahu ja konfliktide lahendamine

Kunstiprogramm

Ole osa lahendusest.

Õppekava Deatilid

IPCR programm võtab interdistsiplinaarse lähenemisviisi rahu ja konfliktide lahendamise kriitilisele uuringule. IPCR programm on praktiline ja suunatud neile, kes soovivad teha positiivseid sotsiaalseid muutusi kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Gain International Experience

Osana kraadist läbivad üliõpilased Küprosel rakendatud välitööd ja praktikavõimalusi selliste üksustega nagu Heifer International (Sierra Leone), koostöö koduks (Küpros), rahukeskus (Pennsylvania), rahvuste teeninduskeskus (Pennsylvania), Carter Center ( Washington DC) ja Rahvusvaheline Rahu ja Julgeoleku Instituut (Washington DC).

Jätkake kahekordset kraadi

Arcadia pakub ka kolme kahekordset kraadi rahvusvahelise rahu ja konfliktide lahendamisel rahvatervise, rahvusvaheliste suhete ja diplomaatia ning nõustamise alal. Need multidistsiplinaarsed programmid võimaldavad teil laiendada oma ametialaseid oskusi ja laiendada oma karjäärivõimalusi. Kasutage teadmisi rahvatervise programmi väljatöötamise, rakendamise ja hindamise kohta, et aidata konfliktide lahendamisel. Jätkata karjääri valitsuses või rahvusvahelistes organisatsioonides, uurides täiendavalt rahvusvahelisi suhteid ja diplomaatiat (meie partneri ühtsuses, Ameerika ülikoolikoolis Pariisis). Suunake oma uuring programmide kavandamisele ja rakendamisele, mis hõlbustavad psühholoogilist taastumist vägivallast ja looduskatastroofidest, mille kontsentratsioon on trauma kaudu nõustamisprogrammi kaudu.

Karjäär konfliktide lahendamisel

Magistrikraad konfliktide lahendamisel paneb sind konkurentsivõimeliseks iga sektori töökohtade jaoks: avalik, era- ja mittetulunduslik. Rahu ja konfliktide lahendamise töökohad kasvavad keskmisest või kiiremini keskmisest kiiremini vastavalt USA tööministeeriumi andmetele ning need, kellel on IPCR kraadi, sobivad hästi karjääriks hariduse, äri, valitsuse, arengu või tervishoiu valdkonnas. Üle poole meie vilistlastest töötab valitsusvälistes organisatsioonides, samas kui teised töötavad valitsuse, haridusega seotud valdkondades või erasektoris. IPCR õppejõud, töötajad ja vilistlased töötavad koos, et aidata teil edukalt navigeerida erialasele töökohale ja karjääri kujundamisele.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Arcadia University Department of Historical and Political Studies

Ole osa lahendusest. ... [+]

Ole osa lahendusest.

Õpi globaalset ja kohalikku rahu ehitamist

Meie kolme semestri * kohordipõhine magistriõppekursus õpetab teid olema kvalifitseeritud praktik, kes suudab arendada uuenduslikke lähenemisviise ülemaailmsele ja kohalikule rahu kindlustamisele ja arengule. Teil on hea ettevalmistus karjääriks mittetulundusühingute / valitsusväliste organisatsioonide sektoris, samuti teistes avalikes, era- ja akadeemilistes valdkondades.

Projektipõhise õppe, globaalse välitöö ja praktika kaudu arendate praktilisi, operatiivseid oskusi rahu ja konfliktide lahendamisel ning rahvusvahelises arengus. Oma klassides te töötate koos interdistsiplinaarsete õppejõududega, et mõista sotsiaalset, poliitilist, ajaloolist ja majanduslikku konteksti, milles rahu ja konfliktid tekivad.... [-]

Ameerika Ühendriigid Glenside
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 6 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles