School of Architecture - Syracuse University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud aastal 1873, Syracuse University School of Architecture järjekindlalt seas parim arhitektuurikoolide rahvas.

Põhjustel kõige sagedamini tsiteeritud on meie pühendunud ja mitmekesine õppejõud, meie arv erinevaid välismaal õppimise võimalusi ja meie riiklikult akrediteeritud, professionaalne kraadi programmid, mis annavad õpilastele tehniliste oskuste ja kultuurilisi teadmisi vaja harjutada üha suurema konkurentsiga ülemaailmsetel turul.

Stuudio kogemus, keskmes meie programmid, keskendub intensiivne uurimine loominguline protsess, mida toetavad kõige keerulisem lähenemisviise ajalugu ja teooria kontekstis tehnoloogiaid, mis teavitab tuleviku valdkonnas. Kool annab väga innovaatiline keskkond projekteerimise hariduse, kus õpilased saavad ulatuslikud üks-ühele suhtlemist pühendatud teaduskonna ametlik kommentaare ja informaalse koostoimeid.

Et valmistada õpilasi maailma kujundab globaliseerumine, School of Architecture pakub välismaal õppimise semestrit Londonis ja Florence meie ülikoolis keskused komplekteeritakse täiskohaga arhitektuuri teaduskonna. Õpilased on ka võimalus veeta semester ülikoolis on Fisher Center New York City, state-of-art rajatise avas 2013. aastal. Lühemad välismaal õppimise programmid on saadaval kohtades nagu Taiwan, Türgi, Jaapan, Hiina ja India. Kool toob maailmatasemel praktikute ja koolitajate õpetada ja loengu meie kodus campus, nagu näitas meie külastate loengusarja esinesid tuntud arhitektid ja disainerid, ja meie külastate kriitik programmi, milles rahvusvaheliselt tunnustatud professorid viia studios ülikooli.

Viimase kümne aasta jooksul, praktika arhitektuur on toimunud tõsised muudatused, pannes arhitekt taas keskmesse mõned kõige määratlemaks küsimusi meie aja. School of Architecture on mitte ainult sammu pidada neid muutusi, kuid meie õppejõud, töötajad, üliõpilased ja vilistlased on toonud ja jätkuvalt kaasa oleneva, et teha parema maailma kujundada paremaid hoonete ja linnad. Kutsume teid külastada ja meiega ühinema.

Michael räägib, Ph.D. Dean, School of Architecture

Kooli ajalugu

Nagu üks vanimaid programmid USAs, Syracuse Arhitektuur on kasvanud tagasihoidlik algus saada riigi liider koolitab tulevasi arhitekte.

Kool on rikas ja väärikas ajalugu, mis algab aastal 1873, kolm aastat pärast Syracuse University asutati, kui arhitektuuri loodi üks kaks uut osakonnad College of Fine Arts George Comfort Fisk, dekaan uus College of Fine Arts , kes asutas Metropolitan Museum New Yorgis.

Osakonna esialgu pakutakse nelja aasta programm viib Bachelor of Architecture aste on esimene programm omalaadne riigis. Dean Fisk värvatud teenuseid professorid maaliosakonna ja College of Liberal Arts. Ta lähenes kohalikud arhitektid nagu Horatio Nelson White, Archimedes Russell ja Ward Wellington Ward, ja palus neil õpetada arhitektuuri - palgata. Sõltuvus kohalikust arhitektid tasuta õpe jätkus kuni the1900 on osaliselt tingitud ökonoomsus, vaid ka tava modelleeritud pärast Ecole de Beaux Arts in Paris, maailma esietendus arhitektuuri kooli. See viimist arhitektuuri osakond College of Fine Arts loodud disaini keskenduda, et püsib tänaseni. Esimene lõpetas klassi arhitektuuris olid väikesed, 74 õpilast teenida kraadi vahel 1900 ja 1922. Frances Whipple Bigelow sai esimene naissoost lõpetaja kooli 1898. aastal. Kuna arhitektuuri programmi kasvas see silmitsi pidev väljakutse leida piisavalt ruumi. Oma algusaastatel esimene kodu College of Fine Arts oli Hall of Languages. See kolis vastvalminud Crouse College aastal 1883, siis Steele Hall 1908 ja lõpuks uue kujundusega, skylit Slocum Hall 1919. Slocum kujundas Frederick Revels, 1895 lõpetanud College of Fine Arts, kes juhatab arhitektuuri osakond 1902 kuni 1934 ja professor Earl Hallenback klassi 1897. Koos Revels ja Hallenbeck mõeldud arv Syracuse University vaatamisväärsused, sealhulgas Carnegie raamatukogu, Archbold staadion ja BOWNE ja Lyman saali.

Järelkontrolli I maailmasõja perioodi, Euroopa modernismi hakkas immitseb Ameerika arhitektuuri kooli. Kuigi Syracuse University tunnistas trend, jätkasid nad rõhutavad õpetamist traditsiooniliste pragmaatiline stiile. Selle aja jooksul Ülikooli aru, et nelja-aastase õppekava ei saanud piisavalt varustada arhitekt praktikas. Aastal 1934, Lemuel C. Dillenback toodi Columbia ülikooli õpetama disain. Ta sai peagi osakonna esimees ja tema juhtimisel, viiendal aastal lisati õppekava kujul väitekirja, mille hulka kuulusid ehituse joonised ja kirjeldused, 184 krediiti vaja lõpetamist. 1937. lõpetaja programmi linnaplaneerimise ja teadus loodi. 1930. ja 1940. aastal sai alguse autonoomia arhitektuuri programmi.

Kooli pragmaatiline toon oli rõhutatud pärast II maailmasõda, kui 150 veteranid üleujutatud programmi. Soovides saada oma eluga ja karjääri, nad olid väga motiveeritud ja praktilise oma eesmärke. 1957. aastal, kui Dillenback pensionil professor D. Kenneth "Doc" Sargent '27 sai tema, nõudes säilitades pealkiri ja asutus dekaan. Nii koolis sai eraldi üksus College of Fine Arts. Silmapaistev praktik, Sargent algas õppetöö 1930 ja fundamentaalne tegevuskava järgmiseks nelikümmend aastat. Sargent paigutatud kõrgelt professionaalsust, samuti lai Kunst haridus. Ta uskus, et arhitektid olid hästi haritud ühesõnaga saada ning tema ajaks kui dekaan, kuueaastase võimalus loodi, et anda B. Arch ja M. Arch kraadi.

Hilja 60ndatel olid aastane üliõpilane rahutuste Syracuse ülikooli, et oma mõju avaldanud School of Architecture. Aastal 1969 Sargent astus tagasi dekaan. Ta oli suutnud seeria tegutsedes ja ajutiste dekaanide ning lõpuks John Fisher, kes juhtis kooli dekaan vaid paar aastat. Werner Seligmann, auhinnatud arhitekt ja asutuse Frank Lloyd Wright ja Le Corbusier, nimetati dekaan 1976. aastal ning suure muidugi järgmise tosina aasta jooksul. Kooli nähtavust ja rahvusvahelise maine kasvas asutamist külastavad kriitikud programmi, loengute ja näituste seeria ja loomist Firenze programmi 1980. aastal. Hilistel 80ndatel, kool sai IBM toetus ligi pool miljonit dollarit, mis võimaldab arengut multidistsiplinaarne arvutiklass aastal Slocum. Aastal 1990 Seligmann astus tagasi dekaan ja tagasi õppejõud. Florence programmi, mida sageli nimetatakse "kroonijuveeliks arhitektuuri õppekava," jätkab strateegiline roll kolmanda ja viienda aasta bakalaureuse uuring. Bruce Abbey endine esimees ja assotsieerunud dekaan Ülikooli Virginia, sai nimeks dekaan 1990. Syracuse University, ees suur fiskaalkriis loodud demograafilised muutused, hinnata oma programmide ja jõudis järeldusele, et kuna School of Architecture oli suur keskus kvaliteediga, see väärib täiendavat toetust. Palgad kerkisid, Slocum Hall uuendada, uus arvuti rajatised paigaldatud ja õppejõud teadusuuringud, mida toetatakse. Arhitektuur õpilased reastatud parimate nende poolt lubatud University ja hands-on-lähenemist õpetamisele tehtud School mudel õpilasekeskne teadusülikool. Oma kaheteistkümne aastase ametiaja, Abbey laiendatud arhitektuuri programmi kaudu rohkem kursusi humanitaarteaduste rohkem valikaineid, ning julgustada rohkem erinevaid arhitektuurilisi seisukohti.

Aastal 2002 Abbey astus dekaan naasta täiskohaga õpetamist. Professor Arthur McDonald juhtis kooli ajutiseks dekaani järgmise kahe aasta jooksul, kui otsiti läbi uue alalise dekaan.

Mark Robbins eeldada positsiooni dekaan School of Architecture at Syracuse University 2004. aastal. Eestvedamisel kantsler Nancy Cantor, School ja University muutus oluliseks jõudude linna Syracuse, mis aitab luua rohkem linna campus ja tihedam linna samas õhutamine uurimine piirid nende kahe vahel. Selle aja jooksul on assotsieerunud dekaan ja juhtide arengule ja side positsioonide lisati haldusstruktuuri teenida laiendamise vajadusi kooli. Aastal 2007 Syracuse Arhitektuur London programm sai alguse ülikooli Farraday Center ja 2009. aastal Syracuse Arhitektuur programmi New York City võeti kasutusele uus stuudio ruumi keskel linna Manhattan.

Viieaastase stipendiumi algatust edendada mitmekesisust üliõpilaskonna võeti samuti värbamisel külastuste suurlinnade piirkondades üle kogu riigi, et tugevdada seda algatust ja laiendatud School geograafilise viigiga. Partnerlus loodi teiste keskuste ülikoolis toetada õpetamise ja teaduskonna teadustöö. 2005. aastal Osariigi põhjaosa: Center for Design, teadusuuringute ja kinnisvara raames loodi School ressursina linna, ülikooli ja regioon, pakkudes vahendeid, mille arhitektid, õppejõud ja üliõpilased töötasid tegelike projektide Syracuse. Robbins astus dekaan 2012. ja professor Randall Korman teeninud vahepealse dekaan alates 2012. 2013 kaudu.

Aastal 2013, Michael Räägib sai kümnenda dekaan. Ta oli varem dekaan College of Design Ülikooli Kentucky ja on ka endine direktor kraadiõppe programmi Southern California Institute of Architecture in Los Angeles. Nagu õpetlane ja liider disain haridus, Michael rõhutab uuenduslikke lähenemisviise ja interdistsiplinaarseid seoseid keskendunud reaalse maailma probleemide lahendamine.

At Syracuse, ta on välja töötanud mitmeid töötubasid hiljuti käivitatud Syracuse University Fisher Center New Yorgis kutsus Design and Politics, tutvustas uus postitus kraadiõppe programmid ning asutas pidev koostöö ülikoolide ja riigiametnikud Taiwani ja Hong Kong.

Asukohad

Siracusa

Address
201 Slocum Hall
Syracuse

13244 Siracusa, New York, Ameerika Ühendriigid