Arizona State University - Thunderbird School of Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Üle 70 aasta on Thunderbird arendanud liidreid globaalse mõtteviisi, ärialaste oskuste ja sotsiaalse vastutusega, mis on vajalik nende organisatsioonide, kogukondade ja maailma tõelise ja jätkusuutliku väärtuse loomiseks.

Pühendunud üliõpilaste ettevalmistamisele ülemaailmsete liidrite ja pühendunud globaalsete kodanikena, oli Thunderbird esimene koolilõpetaja, kes võttis ametliku ametliku vande. Thunderbirdi otsivad kraadiõppurid, töötavad spetsialistid ja ettevõtted üle maailma, kes soovivad saada juhtimisoskusi, mis on vajalikud tänapäeva globaalses majanduses.

Thunderbird pakub laia valikut ülemaailmseid juhtimise kraadiõppeid ja sertifikaadi programme täistööajaga üliõpilastele, töötavatele spetsialistidele, kaugõppuritele ja ettevõtetele. Need programmid hõlmavad täistööajaga, online ja Executive Education võimalusi, mis aitavad teil erialal tegutseda kindlas globaalses äritegevuse fookuses, et oma kraadi veelgi täiustada ja oma turustatavust suurendada.

Missioon

Me koolitame globaalseid juhte, kes loovad jätkusuutliku jõukuse kogu maailmas.

Visioon

Me suurendame dramaatiliselt meie positiivset mõju maailmamajandusele, mis vajab kohutavat ülemaailmset juhtimisoskust.114233_pexels-photo-1153213.jpegrawpixel.com / Pexels

Üldine informatsioon

Thunderbirdi hallatavate veebikogukondade eesmärk on teavitada kasutajaid Thunderbirdiga seotud uudistest ja sündmustest, samuti edendada kasutajate vahel arutelu ja kogukonna tunnet.

Nende kogukondade haldajad jätavad endale õiguse eemaldada mis tahes sisu, mis on postitatud:

  • Sisaldab hirmu.
  • Müüb või reklaamib toodet või teenust.
  • On valetav.
  • Peetakse sobimatuks.
  • Korraldab või soodustab ebaseaduslikku tegevust.
  • Rikub kaubamärgi- või autoriõiguse seadusi
  • Võib lugeda rämpspostiks või ei ole lehe esmase sisu suhtes asjakohased.
  • Inglise keelde ei saa tõlkida tasuta online-tõlke tarkvara abil.
  • Rikub Facebooki õiguste ja kohustuste deklaratsiooni.

Thunderbirdi sotsiaalsetes veebilehtedel esinevate üliõpilaste käitumiskoodeksi rikkumiste tulemuseks võib olla üliõpilaste õiguste ja kohustuste amet. Täname teid, et osalesite Thunderbirdi fännilehel ja olete osa meie kogukonnast.

Thunderbirdi ajalugu

Thunderbird on aastakümneid olnud üks kõrgemaid rahvusvahelisi juhtimiskoole. Rohkem kui 70-aastane kogemus toob Thunderbird jätkuvalt välja liidreid, kes suudavad lahendada maailma suurimaid väljakutseid. Kuna maailm jätkab innovatsiooni ja 4. tööstusrevolutsiooni tehnoloogilisi muutusi, mis muudavad meie elu- ja töötamisviisi, arendab Thunderbird keerulisi, eetilisi ja ülemaailmseid liidreid, kes on varustatud jätkusuutlike ettevõtete, majanduste, kultuuride ja keskkondade käsitlemiseks kogu maailmas. 21. sajand.

8. aprillil 1946 telliti Thunderbirdi globaalse juhtimise kool (algselt tuntud kui Ameerika väliskaubanduse instituut), Arizti, Glendale, II maailmasõja lennufaasi, Thunderbird Fieldi, kus piloodid said üle maailma. sõja ajal. Kindral Barton Kyle Yount sai lennuvälja selgesõnalise eesmärgiga arendada kooli, mis keskenduks üksnes rahvusvahelisele kaubandusele ja globaalsetele suhetele. Kindral Yount sai nime Thunderbirdi esimeseks presidendiks ja nägi välja tänase kooli nägemuse, mis tugineb algsele õppejõudule Dr. William Lytle Schurzile sõnastatud fraasiga: „Kaubanduse poolt piirduvad piirid vajavad harva sõdureid.” Sellega, Thunderbirdi missioon Sündis globaalsete liidrite harimine, kes loovad jätkusuutliku jõukuse kogu maailmas.

Nagu AIFT, sai Thunderbirdist esimene kõrgharidusasutus, kes keskendus ainult rahvusvahelisele juhtimisele, koondades õppekavad kultuuridevahelisele suhtlusele, piirkondlikele äriuuringutele ja praktilistele reaalsetele koolitustele globaalsetes äritegevuse nüanssides. Tänapäeval jätkab Thunderbird ülemaailmse juhtimiskoolituse pakkumist samal moel, maailmakuulsa õppejõuga, kellel on laialdane praktik ja konsultantide kogemus kõigis rahvusvahelises äris.

Liitumine rahvusliku innovaatilisema avaliku ülikooliga

2014. aastal sai Thunderbirdist Arizona State University Knowledge Enterprise'i iseseisev üksus, mis ühendas Thunderbirdi mitme aastakümne pärandi ülemaailmsete ärijuhtide arendamisest ASU ekspansiivsete ressurssidega ning 2018. aastal kolis ASU elavale Downtown Phoenixi ülikoolile. Liikumine tõi maailma # 1 järjestatud magistriõppe juhtimise alla riigi # 1-kohalise innovatsioonikooli jaoks.

Kraadi teisendused

Osana ASU-ga ühinemisest muutis Thunderbird oma MBA programmi uuendusliku Master of Global Management'iks (MGM), mis asetati # 1 Wall Street Journal / Times'i kõrghariduse tasemele aastal 2019. Õpilased valivad nüüd 15 koondumisvõimaluse ja kasu vahel alates Thunderbirdi rikkaliku ajaloo juhtimisest ülemaailmsete liidrite koolitamises, nagu kultuuridevaheline juhtimine, piiriülene suhtlemine ja piiriülesed läbirääkimised ning ASU rikkalik ajaloos innovatsiooni erialadel alates bio-disainist ajakirjandusse, kosmoseteadus humanitaarteadustesse.

Meie kraadiportfell sisaldab ka prestiižset Executive Master of Global Leadership'i

Juhtiv haridus

Thunderbird Executive Education pakub maailmatasemel ülemaailmset ettevõtluse ja juhtimise edu arengut avatud programmide kaudu inimestele, kes otsivad karjäärivõimalusi ja kohandatud programme globaalsetele organisatsioonidele, kes otsivad individuaalsete arenduslahenduste oma ainulaadsetele väljakutsetele. Maailma parimate juhtimiskoolitusprogrammide seas on Thunderbirdi tootevalik aastate jooksul laienenud, hõlmates tugeva valiku online täidesaatva sertifikaadi programme, rahvusvahelisi konsortsiumiprogramme, kommenteeritud juhendamist ja palju muud. Ühinemise osana konsolideeritakse kõik ASU ettevõttes pakutavad täidesaatva hariduse programmid Thunderbirdi raames, laiendades portfelli ja selle globaalset ulatust.

Meie globaalse jalajälje laiendamine

Kooli on sageli mitmekesise ja kaasava ülemaailmse üliõpilaskonna tõttu kutsutud "mini-Ühinenud Rahvaste Organisatsiooniks". Thunderbirdit tuntakse ka kogu maailmas oma laiaulatusliku ja kaasatud vilistlaste võrgustiku üle, kus on üle 43 000 inimese ligi 150 riigis üle maailma. Thunderbirdis on üle 170 vilistlaste peatüki, mis kohtuvad regulaarselt 70 riigis.

Thunderbirdi globaalne jalajälg on aastate jooksul laienenud, toimides nüüd Genfis, Šveitsis, Moskvas, Venemaal, Dubais, AÜE-s, Tokios, Jaapanis ja Soulis, Koreas. Koolil on kavas laiendada 2025. aastaks 20 ülemaailmsesse keskusesse.

Asukohad

Fööniks

Address
400 E. Van Buren Street, Suite 900
85004 Fööniks, Arizona, Ameerika Ühendriigid

Akrediteeringud

AACSB Accredited