Loe ametlikku kirjeldust

Aastal Bryan School of Business & Economics, me luua ja levitada teadmisi teooria ja praktika äri. Lisaks meie kursuste ja uurimistöö, me täita seda läbi praktilise projektide maailma kogemusi ja teavitustegevuse ühendusse. Meie töö toodab põhimõtteline juhid ja erandlikud probleemilahendajad kes on üleilmsest perspektiivist, uuenduslik mõtteviis, teadmised jätkusuutlikkust ning kohustus parandada organisatsioone, kus nad töötavad ja kogukonnad, kus nad elavad. Väärtused Oleme õppe kogukond iseloomustab vaimu uurimine tegelemist jätkuvat paranemist, professionaalsus, usaldus, eetiline käitumine ning hea kodakondsuse ja on pühendunud ülikooli väärtusi kaasatust, koostöö, jätkusuutlikkus, vastutus ja läbipaistvus.&nbsp Miks Bryan kooli? Teadmised ja kogemused teile kasu Bryan School of Business and Economics aitab sul saada erandlik probleemi lahendaja, et meie organisatsioonide ja kogukondadega. Te õpite, kuidas leida lahendusi eetiliselt, innovaatiliselt, globaalselt ja säästvalt kombinatsiooni abil kursuste õpetanud kogenud õppejõud ja praktiline, käed-elamusi. Kõik, mida sa õppida ajal oma Bryan School kogemus positsiooni sa teha mõtestatud panuse kus te töötate, elama ja kaasa. Üks suurimaid ärikoolides Põhja-Carolina, Bryan kooli AACSB rahvusvahelise akrediteerimise äri-ja raamatupidamise ütleb üks top 3 protsenti ärikoolides maailmas.

See ülikool pakub ka:

MSc

The Bryan School of Business and Economics

MS Raamatupidamine on 30-tunnise programmi eesmärk on anda õpilastele vajalikud tehnilised teadmised, suhtlemisoskus, ja kriitilise ... ... [+]

Magistrikraad Raamatupidamine

&nbsp

MS Raamatupidamine on 30-tunnise programmi eesmärk on anda õpilastele vajalikud tehnilised teadmised, suhtlemisoskus, ja kriitilise mõtlemise oskusi eduka karjääri avaliku sektori raamatupidamise, tööstuse, valitsuse ja ei mittetulunduslik organisatsioonid. Programm vastab ka 150-tunnise hariduse nõue vastu mitmed riigid, sealhulgas Põhja-Carolina, sertifitseerimise ja licensure CPA. Programm tunnistab üliõpilastele erineva taustaga. Kuigi enamik MS Raamatupidamine õpilased on bakalaureuse kraadi raamatupidamis-või äri, õpilaste arv on bakalaureuse 's või kapten ' s kraadi muudes valdkondades kui äri.

&nbsp... [-]

Ameerika Ühendriigid Greensboro
September 2020
Päevane õpe
Osakoormus
30 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles