Loe ametlikku kirjeldust

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

Babson on kõigi liikide ettevõtluse õpetaja, kokkukutsuja ja mõtlemisliige.

Iseseisev, mittetulunduslik asutus, Babson on akrediteeritud Assotsiatsiooni poolt ettevõtluse eelkoolide koolidele (AACSB), New Englandi kõrgharidusasutusele (NECHE) ja EFMD kvaliteedi parandamise süsteemile (EQUIS). Õppeaastal 2015–2016 osaleb Babsonis enam kui 2100 bakalaureuse- ja 900 kraadiõppe üliõpilast, kes esindavad enam kui 80 riiki. Lisateavet üliõpilaste kohta esimese aasta bakalaureuseõppeklassis ning MBA ja magistriõppe programme. Ettevõtjana teadmiste loojad ja koostajad Babson eristab:

  • Bakalaureuseõppekool, mis pakub tipptasemel äriharidust, mis ühendab uuenduslikke, integreeritud ja rakendatud äri- ja vabade kunstide programme koos õppekavade ja õppekavade õppimise kogemustega.
  • FW Olin Graduate School of Business, mis annab kõrgelt hinnatud MBA ja MS kraadi.
  • Executive Education programm professionaalidele, kes soovivad kasvada tänapäeva kiiresti arenevas ärikeskkonnas.
  • Maailmatasemel õppejõud, kellel on reaalne kogemus - 87% meie täistööajaga õppejõust on doktorikraad või sellega samaväärne ning on saavutanud ettevõtjad, juhid, teadlased, autorid, teadlased, luuletajad ja kunstnikud.
  • Ülemaailmsed uurimisprojektid, mida kasutavad peamised võrdlusuuringute näitajad mitmetes maailma silmapaistvates piirkondlikes, riiklikes ja riigiülestes asutustes.
  • Babson Global, mis teeb koostööd ettevõtete, ülikoolide, valitsusasutuste ja sihtasutuste partneritega, et edendada ettevõtlusharidust ja ettevõtlusmõtteid ning tegevusi kogu maailmas.

Missiooni kirjeldus

Babson College koolitab ettevõtlusjuhte, kes loovad suurt majanduslikku ja sotsiaalset väärtust - kõikjal.

Visiooniaruanne

Me tahame olla ettevõtlikuma mõtlemise maailma juhtiv institutsioon

Põhiväärtused

Integrity Trust, austus ja civility toovad inimestele parima. Me austame ja käitume üksteise ja meie väliste partnerite suhtes eetiliselt. Tegeleme sotsiaalse ja kodanikuvastutusega suuremates kogukondades, kuhu me kuulume. Mitmekesisus Me hindame oma liikmeskonda elukestvas kogukonnas, mis on väga mitmekesine. Me usume, et erinevused muudavad Babsoni rikkamaks kogukonnaks ja annavad vajaliku konteksti jagatud saavutustele. Me tervitame ja väärtustame inimesi ja nende perspektiive ning austame kõigi kogukonna liikmete huve. Innovatsioon Meil on pikaajaline pühendumus institutsioonilisele kultuurile, mis soodustab loovust, riskide võtmist, pidevat täiustamist, juhtimist ja ettevõtlikkust. Me julgustame inimesi tegema algatust ja tegema vahet. Koostöö Meie pühendumine valdkondadevahelisele koostööle ja üliõpilaste tihedale koostööle määratleb teaduskonna, administratsiooni, personali ja Babson College ülikoolilinnakus töötava praktika. Koos oma vilistlaste ja meie väliste partneritega loome me õppimis- ja töökogemuse, mis on suurem kui selle osade summa. Excellence Babson College on pühendunud tipptasemele. Meie on kogukond, kus kõik liikmed saavad oma parima. Me püüame üksteist pidevalt toetada pideva kasvu ja arengu nimel.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Babson College

Finantsmaailm on globaalse majanduse alus ja see maailm areneb kiiresti. Igasugused organisatsioonid vajavad leidlikke rahandusspetsialiste, kes saavad teha kriitilisi är ... [+]

Meisterdame äri rahalist külge

Täiskohaga magistrikraad rahanduses (MSF) Babsonis pakub põhjalikke finants- ja kvantitatiivseid teadmisi. Sobitage see keeruliste probleemide lahendamise, praktilise rakenduse, eetilise hinnangu ning professionaalse arengu ja suhtlemisoskustega hästi ümardatud määral. Teie MSF-i kohort on pärit kõigist bakalaureuse- ja magistriõppest. Ajal oma valikained, laiendada oma võrku, võttes klasside rohkem kogenud MBA ja magistrikraadi õpilased. Arendada tugevaid suhteid õppejõudude ja nõustajatega, kes on siin selleks, et toetada teid individuaalse mentorlusega.

Fast Track: teenige 30 krediiti üheksa kuu jooksul (kaks semestrit) või 16 kuud (kolm semestrit).... [-]

Ameerika Ühendriigid Wellesley
September 2019
Inglise
Päevane õpe
9 - 16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Babson College

Suurte andmete mõju äriotsuste tegemisele on suurem kui kunagi varem. Nii on ka nõudlus kvalifitseeritud tõlkijate järele, kes suudavad analüütikat muuta praktilisteks te ... [+]

Töö tuleviku jaoks ehitatud ärianalüüsi kraad

Töö tuleviku jaoks ehitatud ärianalüüsi kraad

Suurte andmete mõju äriotsuste tegemisele on suurem kui kunagi varem. Nii on ka nõudlus kvalifitseeritud tõlkijate järele, kes suudavad analüütikat muuta praktilisteks teadmisteks, mis viivad elujõuliste ärilahenduste juurde. Selle tulemusena määratletakse tänapäeva ettevõtlusalaseid mõtlejaid nende võime abil muuta innovatsiooniks. Avasta, kuidas Babsoni magistrikraad ärianalüüsis aitab teil muutuda mis tahes organisatsioonis oluliseks.

Babsoni magistrikraad ärianalüüsis (MSBA) on tuleviku andmeanalüütikute väljaõppepunkt. Selle programmi integreeritud lähenemisviis aitab teil luua tugeva aluse analüütikatehnikates, rikastades samal ajal oma teadmisi turundusanalüütikast, majandusanalüütikast ja muudest äritegevuse valdkondadest. Uurides uusimaid andmeanalüüsi tööriistu ja meetodeid, õpid õppima tegema koostööd ja suhtlema tõhusalt, et teie analüüs saaks mängida olulist rolli peamistes äriotsustes.... [-]

Ameerika Ühendriigid Wellesley
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
16 - 21 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Babson College

Babsoni magistrikraad ärijuhtimises (MSEL) on eduka karjääri nurgakivi ärijuhtimises. Kogu täistööajaga üheksa-kuulise programmi raames tehke koostööd ja õppige väga mitm ... [+]

Usalduse ja loovuse saavutamine

Babsoni magistrikraad ärijuhtimises (MSEL) on eduka karjääri nurgakivi ärijuhtimises. Kogu täistööajaga üheksa-kuulise programmi raames tehke koostööd ja õppige väga mitmekesise klassirühmade hulgast. Teie kohort tegeleb reaalsete väljakutsetega kogemusliku õppimise kaudu - luues uue ettevõtluse, konsulteerides organisatsioonile, et lahendada oma äriprobleemid, ning uurida globaalset ärimaastikku välismaal toimuva kursuse ajal. Sa saad programmist välja tipptasemel arusaamu ja probleemide lahendamise oskusi, mis valmistavad teid ette enesekindlalt juhtima.

Lühidalt

Kestus: 9 kuud GMAT / GRE Waiver Saadaval Visa-kõlblik Keskmine töökogemus: 1 aasta Nr 1 MBA ettevõtluse jaoks, Princetoni ülevaade, ettevõtlusajakiri ja USA uudised... [-]

Ameerika Ühendriigid Wellesley
September 2019
Inglise
Päevane õpe
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Tomorrow Belongs to the Entrepreneur

The Zamora Family in The Entrepreneurs: A True Babson Story

Jon Feinman MBA’10 in The Entrepreneurs: A True Babson Story

Address
Forest Street,231
02457-0310 Wellesley, Massachusetts, Ameerika Ühendriigid
Telefon
undefined
Address
100 High Street First and 12th Floors
02110 Boston, Massachusetts, Ameerika Ühendriigid
Telefon
undefined
Address
135 Main Street, Third Floor
94105 San Francisco, California, Ameerika Ühendriigid
Telefon
undefined
Address
1200 Brickell Ave
33136 Miami, Florida, Ameerika Ühendriigid
Telefon
undefined