Babson College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

USA ajalehe News & World Report andmetel õpetab Babson College , 27-aastane ettevõtluskool nr 1 , ettevõtlusjuhte, kes loovad kõikjal suurt majanduslikku ja sotsiaalset väärtust. Pakume laia valikut lõpetanud ettevõtlusprogramme, nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga võimalusi, mõistes, et igal õpilasel on ainulaadsed isiklikud ja ametialased kohustused. Olenemata programmist leiate tegevuspõhise hariduse ja dünaamiliste ettevõtlusjuhtidega kogukonna. Babsonis keskendume järeleandmatult järgmisele:

Õpilaste muutmine ettevõtlusjuhtideks: usume, et ettevõtjaid ei sünni - nad on loodud ja Babsoni haridus juurutab mõtteviisi ja oskuste komplekti, mis julgustab õpilasi nägema probleeme kui võimalusi, navigeerima mitmetähenduslikkuses ja tegutsema. Ettevõtlusjuhid on praegu olulisemad kui kunagi varem.

Õppimine tehes : me teeme enamat kui õpetame teile mõtlemist. Me õpetame teile, kuidas seda teha. Kaasahaaravad kogemused, nagu meie õpilaskonsultatsiooniprojektid, klassiruumi simulatsioonid ja õpilaste juhitud foorumid, täiustavad klassiruumide õppejõude reaalse praktikaga, varustades õpilasi vajalike oskustega, et tegutseda ja nüüd oma mõju avaldada.

Teie potentsiaali optimeerimine: olenemata sellest, kas see on ettevõtmise algatamine, tööstuse muutmine või pereettevõtte ülevõtmine, aitab Babsoni kraad õpilastel liikuda sealt, kus nad asuvad, kuhu nad tahavad olla. Meie väiksus tähendab, et tudengid, õppejõud ja karjäärinõustajad loovad koos kogemuse, mis aitab igal tudengil saavutada isiklikke eesmärke.

Globaalse kogemuse ja võrgustiku loomine: mitmekesiste vaatenurkade lähenemisel tekivad uued ideed. Basoni ajal on meie kogukonna mitmekesisus tugevus, mis avardab õpilaste väljavaateid, valmistades neid ette töötama kõigis majandustes ja kultuurides. Babsoni kogemus on täidetud kultuuridevahelise meeskonnatöö, ülemaailmsete juhtumianalüüside ja rahvusvaheliselt keskendunud sündmustega. Kui karjäär pärast kooli lõpetamist kogu maailmas areneb, pole Babsoni võrk kunagi kaugel - 42 000 vilistlast hõlmavad 120 riiki.

Babson College olete lõpetanud rohkem kui kraadi - saate inspiratsiooni, tööriistu ja mõtteviisi, mis on vajalik pideva professionaalse edu saavutamiseks. Seda seetõttu, et suured ettevõtlusjuhid saavad tagasilöökidest üle, arenevad ebakindlalt ja otsivad alati lahendusi, kus teised näevad ainult takistusi. Ettevõtlusjuhiks olemine muudab teid varaks igas organisatsioonis, suudades liikuda kahemõtteliselt ja liikuda edasi, samal ajal kui teised alles töötlevad.

Pakume järgmisi täistööajaga kraadiõppe programme:

Täistööajaga MBA: Tehke Babson täiskohaga ülikoolilinnaku MBA abil kodust eemal. Lõpetage oma kraad ühe või kahe aasta jooksul. Spetsialiseeruge seitsmele MBA kontsentratsioonile, sealhulgas STEM-iga määratud kontsentratsioonidele kvantitatiivses rahanduses ning ärianalüüsis ja masinõppes.

Magistrikraad ärianalüütikas: muutke teavet innovatsiooniks täistööajaga, STEM-iga määratud programmiga.

Magistrikraad rahanduses: omandage finantsmudelite ja kodeerimise oskused, mida tööandjad soovivad selle täistööajaga, STEM-iga määratud programmis.

Magistrikraad Juhtimise Ettevõtlusalases Juhtimises: Õppige, kuidas uuendusi teha oma karjääri alguses täistööajaga, üheksakuulise programmiga

Asukohad

Wellesley

Address
Forest Street,231
02457-0310 Wellesley, Massachusetts, Ameerika Ühendriigid

Boston

Address
100 High Street
First and 12th Floors

02110 Boston, Massachusetts, Ameerika Ühendriigid

Miami

Address
1200 Brickell Ave
33136 Miami, Florida, Ameerika Ühendriigid

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited