Barclay College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

At Barclay College me ülistame Jumalat meie õpilased, kes on missioonil, et mitte ainult saada haridust, kuid tugevdada oma Kristuse-keskne, Piiblil põhinev usk õppides viis tõhusat Christian elavad ja juhivad.

Barclay College põhjendab selle olemasolu rikas ajalugu evangeelsed Sõbrad traditsioon. Barclay College on evangeelne Sõbrad kool, mis aktsepteerib ja hõlmab inimeste Evangeeliumi Kristlaste uskumusi erinevatest nimiväärtuselist taustaga.

Missioon Barclay College on valmistada õpilasi Piibel miljöös tõhusa kristliku elu, teenuste ja juhtimist. Barclay College on kristlik kõrgkool, mis väljakutseid õpilastel uurida, mõista ja omandada vajalikud oskused, et reageerida üleskutsele Jumala peale oma elu. Selleks, et aidata täita seda, Barclay College püüdleb akadeemilise ja vaimse kvaliteedi pakkudes neile keskkonda, mis soodustab kõrgema uurimise ja õppimise. Kriitiline mõtlemine, vahetada ideid ja distsiplineeritud Piiblil põhinev uuring on rõhutanud, et aidata igale õpilasele arendada personaliseeritud Christian maailmavaade ja varustades neid teenima tõhusalt valdkondades teenust, kus nad tunnevad Jumala suunas oma elu.

Barclay College aktiivselt värbab kõik kristlased, kes soovivad valmistuda oma kutsumuse õhkkonnas, mis on rangelt akadeemilistes ja pühendunud Jeesuse Kristuse teenimine. College usub, et vaimne kasv kiireneb, kui üks elab ja õpib kogukonnas, mis sisaldab erinevaid teoloogilisi ja kultuuri perspektiivid.

Kuna nelja-aastase kõrgkool, Barclay College missioon on laiem kui kutseõppeasutuses või koolitusasutuses. Õpilased avardada oma kultuurilist mõistmist, uurides laia üld-uuringud lisaks oma konkreetse huvi pakkuvates valdkondades. Kuna Barclay on Piibli kolledži õpilased õpivad Piiblit uurima ja integreerida Piibli tõdesid iga distsipliini.

Barclay College pakub üliõpilastele ettevalmistamine mitu karjääri kaudu bakalaureuse programmid. Mõnes valdkonnas, bakalaureusekraad on ette valmistada üks kraadiõppe. College pakub Associate kraadi eesmärk on anda õpilastele algteadmised kolledži haridus, Piiblist ja üldised uuringud.

Asukohad

Haviland

Barclay College

Address
607 N Kingman Haviland, KS 67059
Haviland, Kansas, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 800-862-0226

Programmid

See ülikool pakub ka: