Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Barney School asub Lääne Hartford, CT, kõrval kindlustus- ja finantsteenuste keskust Hartford, CT. See on üks seitsmest kolledžid jooksul Ülikooli HartfordJa see on akrediteeritud assotsiatsiooni Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Barney pakub bakalaureuse kraadi raamatupidamine, Majandus ja rahandus, Kindlustus & Finance, juhtimine, turundusJa Ettevõtlik õpingute. Aktuaaride teadus alaealine on ka pakutud. Ja Ülikooli on Pre-Law nõustamine programmi. Kõrgkoolides, Barney pakub MBA, Masters Raamatupidamine ja maksustamine, Kaks astet programmid, nagu MBA & MSAT ja MBA ja Master in EngineeringJa kraadiõppurid Sertifikaadid. Enamik meie MBA ja MSAT Kursused võib võtta täiesti InternetisTäiesti on klassiruumVõi mis tahes kombinatsioon mõlemad formaadid. Classroom kursused on planeeritud õhtuti nii töötavad täiskasvanud saavad jätkata oma kraadi osalise tööajaga üliõpilased.

Missioon Barney School of Business valmistab inimestel olla juhid ja otsustajad, kes on globaalselt teadlik ja sotsiaalselt vastutustundlik. Me seda teha:

Loomine üliõpilane keskendunud õpikeskkond, mis rõhutab efektiivse ja kvaliteetse bakalaureusekraadi ja magistriõpet õpetamise ja õppimise Osalemine laia teadusega parandada tava äri, suurendada ja tugevdada meie õpetamise ja pakkuda intellektuaalne stimulatsioon meie teaduskonna Säilitada tihedad suhted äri, mitte mittetulunduslikke ja valitsuse üksused, et hõlbustada nende suhtlemist meie üliõpilased ja õppejõud mitmesuguseid tegevusi

Nägemine Barney School of Business on juhtiv karjääri suunatud äri haridus tunnustatud meie globaalse kaasamine ja nähtav ühiskondlik tegevus läbi meie maailmas partnerlussuhteid haridus- ja ettevõtlusorganisatsioonidega.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Barney School of Business

See programm on esimene kahekordne Õppekava Connecticut ja juhtimine, mis võimaldab täis- ja osalise tööajaga kraadiõppurid teenida nii Master of Engineering (M.Eng.) Ja ... [+]

See programm on esimene kahekordne Õppekava Connecticut ja juhtimine, mis võimaldab täis- ja osalise tööajaga kraadiõppurid teenida nii Master of Engineering (M.Eng.) Ja Master of Business Administration (MBA), võttes kokku 63 ainepunkti. See on 18 vähem krediiti kui siis, kui kraadi jätkati eraldi. See programm on kutsutud Excellence in Engineering and Management, E2M.

See on unikaalne, kolm-viis partnerlus Barney School of Business and College of Engineering, tehnoloogia ja arhitektuuri ning laieneb kolmanda isiku-ettevõtete suurem Hartford. Kursuste hõlmab rakendusuuringute projekte, mille puhul õpilased sõnastada turunduse ja äriplaanid ala ettevõtted.

Taotlejad peavad taotlema ja aktsepteerida, et lõpetaja programmid mõlema kooli osaleda selles programmis.... [-]

Ameerika Ühendriigid Hartford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Barney School of Business

Ülikooli Hartford, Barney School of Business pakub erinevaid õpilastele otsib arenenud hariduse valdkonnas raamatupidamine ja maksustamine. Õpilased võivad teenida magis ... [+]

Ülikooli Hartford, Barney School of Business pakub erinevaid õpilastele otsib arenenud hariduse valdkonnas raamatupidamine ja maksustamine. Õpilased võivad teenida magistrikraadi nii vähe kui seitse kuud, või oma tempos ning kohtuda 150-tunnise CPA litsentsi nõue.

Meie programmid on õpetanud täistööajaga resident õppejõud ja õppejõud, kes on rikkalikult teadmisi. Õpilased saavad valida online ja klassi võimalusi ja meie jooksvalt vastuvõtukomisjon protsessi lubab uusi õpilasi registreeruda sügisel, kevadel ja suvel tingimustel.

Üliõpilastele otsib tunnistuse programmid, meie raamatupidamise sertifikaat annab õpilastele, kes on bakalaureuse kraad muus valdkonnas kui raamatupidamislik võimaluse võtta mitmeid olulisi bakalaureuseõppe raamatupidamise kursused. Üliõpilased, kellel on magistrikraad raamatupidamise, JD kraadi või kellel on praeguse CPAS võib võtta mitmeid koolilõpetaja maksustamise kursused kraadiõppe Maksustamine Sertifikaat programm.... [-]

Ameerika Ühendriigid Hartford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles