Loe ametlikku kirjeldust

Parim avalik kool ülikoolilinnas.

Maailmatasemel asutus Binghamton University pakub üliõpilastele laialdast interdistsiplinaarset haridust, millel on rahvusvaheline vaatenurk ja üks elujõulisematest rahvastikurühmade uurimisprogrammidest. Binghamton tegeleb riigis eliidi avalike ülikoolide seas üliõpilaste väljaõppega, mitte rahaliselt, ainulaadse ja kõige paremini mõlema maailma keskkonnas. Meie akadeemilised kultuurid konkureerivad esmaklassilise eraülikooliga - ranged, ühised ja julgelt uuenduslikud -, samas kui meie ülikoolilinnakultuur näitab parimat avalikku ülikoolide kogemust: rikkalikult mitmekesiseid üliõpilasi, aktiivset ühiskondlikku elu ja sügavat kaasatust kogukonnaga. Meie üliõpilased, nii üliõpilased kui lõpetanud, töötavad üksteisega koos erakorraliste õppejõudude ja murranguliste teadlastega. Nad kasutavad erilisi akadeemilisi võimalusi, nagu kombineeritud kraadid, võõrkeeleõppegrupid ja võrratu rahvusvaheline haridusprogramm.

Binghamton lühidalt

Inimesed üle kogu maailma õpivad, mida New Yorgi inimesed kümnete aastate jooksul tunnevad: Binghamton University on üks Ameerika suurimaid avalikke ülikoole. Me meelitame silmapaistvaid üliõpilasi ja auhinnatud õppejõude, kes on aktiivse avastamise partnerid - me ei kogu teadmisi, me seda loome. Lisateave selle kohta, mis muudab Binghamton University kogemuse nii erakordseks. Ranged akadeemikud

 • Fiske kolledžite juhend (2013) tunnustab Binghamtonit kui ühte "premier-tüüpi avalikke ülikoole kirdeosas" ja loob selle "parima ostuna".
 • Ülikool koosneb kuuest koolist: Harpuri kunsti- ja teaduskolledž, ühenduse ja avalike suhete kolledž, Deckeri meditsiinikool, juhtimiskool ja Thomas J. Watsoni tehnika- ja rakendusõppekool ning farmaatsiakool ja Farmaatsiatooted.
 • Binghamtoni juhtimiskool on Bloombergi BusinessWeeki seas riiklike institutsioonide seas 25. kohal.
 • Meie õppejõud sisaldab arvukaid Fulbrighti, Fordi ja Guggenheimi teadlasi.
 • Kaks Watson Schooli arvutiteadusõpilaste meeskonda said riiklike föderaalvalitsuse lennundusasutuste disainikonkursi ülikoolide jaoks esikoha tunnustust - üks oma plaani kohta, mis kasutab maasoojuskujundust, et eemaldada rajatelt lumi ja jää, ja teiselt poolt, et pakkuda viise jäätmete ringlussevõtuks. jäätumisvedelikud.

Gorgeous Campus ja ühendus

 • Ülikoolilinnak on 930 aakri ulatuses Vistal Binghamtoni eeslinnas asuva Susquehanna jõe kohal metsas asuva mäenõlval.
 • Ülikool järjepidevalt pälvib peamist tunnustust kolledžite Princetoni ülevaate iga-aastasel "rohelisel hinnangul".
 • Campus Nature Preserve'il on 190 aakrit kaitstud metsa ja märgalasid, kus on matkamine, jalgrattasõit / jooksuradad ja kuue akriga tiik.
 • Downtown Binghamton pakub maailmatasemel ooperifirma, sümfooniaorkester, kino, klubid, uskumatud restoranid, baarid ja professionaalsed jäähoki ja pesapallivõistkonnad.

Uuenduslikud elu- ja õppimisvõimalused

 • Pärast Oxfordi ülikooli modelleerimist elame meie õpilased kuues kaasaegses elamu kogukonnas, millest igaühel on oma isiksus ja naabruskond.
 • Uue teadusliku ehitise ehitamise edenedes on laialivalguv neli-hoonete teaduskompleks - mis on varsti viie uue teadusehoone ehitamisprotsessi järel - iseloomustab mitme kliimaga kasvuhoone, mis on üks suuremaid õpetamis- ja uurimisvahendeid, mis jagunevad troopilisteks, parasvöötmeks ja mägipiirkondadeks ja kõrbes tsoonid.
 • Innovatiivsete tehnoloogiate kompleks (ITC) on koduks Bioengineeringi hoonele, mis sisaldab nüüdisaegseid modulaarseid laboratooriume ja kliiniliste uuringute ruume ning uute ettevõtete jaoks käivituskomplekti. Kompleks hõlmab ka Watsoni Kooli dekaani kontoris asuvat inseneri- ja teadusehoone, samuti masinaehitus- ja elektriseadmete / arvutitehnikate osakonda, state-of-the-art laboriruumi, sviiti äritegevuse alustamiseks ja kontorid.
 • Avaras Andersoni esituskunstide keskuses esitletakse "ümberkujundava" 1,200-kohalist teedrit, millel on murdmaiste istekoha tagav seinakell ja mis tähistab oma 25. aastapäeva hooaega.
 • Ülikooli kunstimuuseumi püsikogusse kuulub üle 3000 kaasaegse ja vana kunstiteose, sealhulgas riiklikult tunnustatud Aasia kunstigalerii.
 • Progressiivne arhitektuur näitas meie kahte uimastamist pakkuvat akadeemilist ehitist, kus asusid juhtimise, õenduse ja hariduse koolid ning bakalaureusekraadide vastuvõtukeskus.

Aktiivne, Athletic Community

 • Binghamton Bearcatsi välja 21 NCAA I osakonna võistlusrühmad.
 • Õpilased valivad kümneid konkurentsivõimelisi ja lihtsalt lõbusaid klubi- ja sisekujundusspordi meeskondi, alates jalgpallist kuni coed dodgeballini.
 • FitSpace on meie state-of-the-art jõusaal, kus on isiklikud treenerid ja igal nädalal 45 grupiklassi.
 • Meie awesome Outdoor Pursuits programm korraldab päevase ja nädalavahetuse süsta, ronida, matkata ja matkata reise piirkonna paljudesse riiklikesse parki.

Edukad lõpetajad

 • Meie nelja-aastane lõpetamise määr on üks meie rahvaste seas kõrgeimate teadlaste hulgas.
 • 20% undergradidest jätkab Binghamtoni kraadiõppe saamist.
 • Binghamtonil on enam kui 30 doktoriõppesse kunsti- ja loodusteadused ning tema kutsekoolid ning igal aastal antakse üle 100 doktorikraadi.
 • 86% Binghamtoni astmest, kes taotlevad õiguskooli, aktsepteeritakse, võrreldes 76% -ga riiklikult.
 • Meie haridust saavad meditsiinikoolis määrad, mis on riigi keskmisest 13% kõrgemad.
 • Kõigis 50 riigis ja kogu maailmas levib üle 120 000 Binghamtoni vilistlase.
Programs taught in:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Binghamton University

Department of Mathematical Sciences pakub professionaalselt orienteeritud magistri kraad Applied statistika. Elav ja mitmekülgne õppekava keskendub koolitus, mis kehtib r ... [+]

MA Applied Statistics

Department of Mathematical Sciences pakub professionaalselt orienteeritud magistri kraad Applied statistika. Elav ja mitmekülgne õppekava keskendub koolitus, mis kehtib reaalses maailmas, ja Programmi eesmärk on valmistada osav statistikud ette professionaalse karjääri tööstuses. Rada sisaldab lahutamatu lab komponent, mis rõhutab praktika kaasaegse andmete analüüsi ja seab õpilased meetodeid, tarkvara ja teooria, mida kasutatakse tavaliselt rakendusi statistika.

Programm vajab vastuvõtmisega seotud valdkonnas rakendatakse statistika ning õpilane on kohustatud lõpetama 10 kursusi ja kaks 1-krediidi nurgakiviks seminare kokku 42 ainepunkti. Väljumise eksam või lõputöö ei ole vajalik.... [-]

Ameerika Ühendriigid Binghamton
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Binghamton University

Geograafia osakonna juures Binghamton University pakub Master of Arts (MA) in geograafia. Meie eesmärk on soodustada ja edendada õpetamis-, uurimis- ja avaldamist distsip ... [+]

MA Geograafia

Geograafia osakonna juures Binghamton University pakub Master of Arts (MA) in geograafia. Meie eesmärk on soodustada ja edendada õpetamis-, uurimis- ja avaldamist distsipliini geograafia samuti rongi õpilased oma kogemusi jagada, et ühiskond tervikuna.

Õpilased võivad jätkata ühe viiest lood:

Üldine geograafia Kartograafia ja geograafilised infosüsteemid (GIS) Keskkonnakaitse ja ressursside juhtimine Linnaplaneerimine ja rakendusuuringute geograafia Rassi ja etnilise päritolu

Bakalaureusekraadi geograafia ei ole vaja luba kraadiõppe programmi, kuid õpilased ilma geograafia taust võib olla vaja võtta täiendavaid kursusi lõpetamist MA. Interdistsiplinaarne Mehhatroonika vesikond uuringud ja juhtimine on olemas, samuti kiirendatud BA + MA teele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Binghamton
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Binghamton University

Kas olete maailmarändur, kes on ka kirglik haridus või sertifitseeritud õpetaja, kes soovib laiendada oma professionaalse repertuaar on inglise keele õpetamist Teiste Kee ... [+]

MA Haridus - TESOL

Kas olete maailmarändur, kes on ka kirglik haridus või sertifitseeritud õpetaja, kes soovib laiendada oma professionaalse repertuaar on inglise keele õpetamist Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL) kraadiõppe programm on Binghamton University aitab rahuldada oma vajadusi. TESOL programm pakub Master of Science in Education (MSEd) ja Master of Arts (MA) kraadi. MA võimaldab lõpetajad õpetama inglise keele kui teise keele (ESL) programmide kolledži ülikoolilinnakud või teistes inglise programmid kogu maailmas. See lugu sobib ka rahvusvahelistele üliõpilastele, kes soovivad osaleda inglise hariduse üle maailma, nagu ESL programmid kõrghariduse või muu intensiivse inglise programmid. MSEd on mõeldud neile, kes on juba kinnitatud soovivad õpetada inglise keele õppijatele (ELL) K-12 seadeid.... [-]

Ameerika Ühendriigid Binghamton
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Binghamton University

Binghamton University lõpetaja programmi keemias pakub Master of Arts (MA), Master of Science (MS) ja filosoofiadoktor (PhD) kraadi keemias üliõpilastele, kes on uuendusl ... [+]

MA keemia

Binghamton University lõpetaja programmi keemias pakub Master of Arts (MA), Master of Science (MS) ja filosoofiadoktor (PhD) kraadi keemias üliõpilastele, kes on uuenduslik, konkurentsivõimeline ja väga motiveeritud traditsioonilistes analüütiline anorgaanilised, orgaanilise ja füüsikalise keemia, samuti muude asjakohaste interdistsiplinaarseid teemasid.

Aasta lõpuks esimesel aastal, iga õpilane on ühendatud teaduskonna nõunik põhineb teadusuuringute huvid ja kättesaadavus. Meie osakonna nõunikud anda juhiseid õpilaste kogu oma akadeemilise karjääri, alates muidugi valik uurimistöö arendamisele.

Meie õpilased on regulaarselt tunnustada erandlik akadeemilise saavutus ja teadustööd läbi erinevate auhindade ja stipendiume. Muud rahastamisvõimalusi, nagu õpetamise praktikat, teadusuuringute abilisena ja stipendiume on ka olemas.... [-]

Ameerika Ühendriigid Binghamton
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Binghamton University

Programm on tugev rõhuasetus kvantitatiivne koolitus. PhD eriti vaja kindlat matemaatika sihtasutus. Õpilastele, kellel puudub taust kivi või Lineaaralgebra, või need, ke ... [+]

MA majanduses

Department of Economics pakub õppeprogrammide viib Master of Arts (MA) ja filosoofiadoktor (PhD) kraadi majandusteaduses. Programm on 10. kohal, põllumajandus- ja loodusvarade ökonoomika ja 19. majandusajaloo seas PhD-õppeasutustes Ameerika Ühendriikides. Äsja uuendatud ja laieneb pidevalt, on programmi eesmärk parimate tulemustega üliõpilased, kes on valmis läbi viima põhjaliku uurimistöö. Õpilased ei pea olema bakalaureusekraad majandusteaduses, kuid taotlejad peaksid olema tugev matemaatika taust.

Praegu majandusteaduskonna saab juhendada tk järgmistes valdkondades (vastavalt Journal of Majandus kirjandus (JEL) standard klassifikatsioonikoodid):

Ökonomeetria (JEL C1 - C4) Makroökonoomika (JEL E) Töö-ökonoomika (JEL J) Arengu ökonoomika (JEL O1) Keskkonna ökonoomika (JEL Q) ... [-]
Ameerika Ühendriigid Binghamton
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

MSc

Binghamton University

... [+]

3,0 GPA kraad, enamik kursusi sorteeritud regulaarselt (mitte "katse läbimise / mitteläbimise") Arvestades erinevaid liigitamise kaalud kasutatakse üle maailma, iga õppeosakonna hindab rahvusvaheline ärakirju, et teha kindlaks iga juhtumi puhul eraldi, kas nad näitavad üht eespool nimetatud nõuetele.

Bakalaureuse kraadi antropoloogia, bioloogia, põetamine, pre-meditsiin, rahvusvaheliste ja avalike tervishoiu-, psühholoogia- või teise teaduse või sotsiaalteadused on soovitav lubamist.

Kandideerimiseks tuleb esitada järgmised materjalid. Sest üldised juhised nende materjalide näha Vastuvõtutingimused kodulehel.

[-]
Ameerika Ühendriigid Binghamton
September 2019
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Binghamton University

Chemistry osakond pakub üliõpilastele võimalus õppida traditsioonilise valdkondades keemia, samuti kasvav piiriteadustele biokeemia, keskkonna keemia ja materjalide keemi ... [+]

MS keemia

Chemistry osakond pakub üliõpilastele võimalus õppida traditsioonilise valdkondades keemia, samuti kasvav piiriteadustele biokeemia, keskkonna keemia ja materjalide keemia. Õpilased tihedat koostööd oma teaduskonna mentor, kuid on lai võimalusi suhelda õppejõud teistes valdkondades, sealhulgas geoloogia, füüsika, materjaliteadus / masinaehituse ja bioloogia.

Õpilased spetsialiseerunud ühes valdkonnas keemia, võttes nende kursuste, eksamite ja korraldame uuringuid selles valdkonnas.

Iga õpilane on uurimistöö nõustaja poolt valitud üliõpilaste põhineb tema teadusuuringute huvid ja õppejõud on rahastamise kättesaadavust ja ruumi. See otsus on tavaliselt tehtud esimesel aastal, kuigi mõned õpilased tulevad ülikooli spetsiaalselt töötamiseks antud õppejõud. See on ühine otsus ja õpilane peaks olema arutelud mitme teaduskonna enne nõustaja ettepanek. Valik nõunik on tähtis otsus, sest nõustaja aitab õpilastel koos muidugi valik ja juhendab neid arengus elujõuline uurimisprogrammi.... [-]

Ameerika Ühendriigid Binghamton
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Binghamton University

Master of Science in Student Affairs Administration Õppekava sobib neile, kes soovivad jätkata karjääri kõrgharidust. Programm on maandatud nii õpilase arengu teooria ja ... [+]

ms õpilaste asjade haldamine

Master of Science in Student Affairs Administration Õppekava sobib neile, kes soovivad jätkata karjääri kõrgharidust. Programm on maandatud nii õpilase arengu teooria ja kontseptsiooni teooria-to-praktika-to-teooria. Seega on aluseks Programmi eesmärgiks on valmistada spetsialiste, kes on tööalased teadmised, kuidas õpilaste arengut teooriat praktikas kasutada ja kuidas praktika eesmärgiks teatada tulevikus teooria areng.

Programmi eesmärk valmistada tippjuhid ja töötajad, kes on mugav töötada erineva taustaga inimeste ametikohtadel, mis nõuavad otsustajate vastata osakonna / üksuse olukordades, võttes samal ajal arvesse, kuidas nende otsused mõjutavad teiste süsteemidega (nt osakondade ja / või osad) institutsiooni sees.... [-]

Ameerika Ühendriigid Binghamton
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Magister

Binghamton University

Binghamton University pakub uuenduslikke magistriõppesse säästva Ühenduste. See programm peegeldab elaviku vajadusi koostöö poliitika, protsessid ja suhted. ... [+]

Magistriõppes säästvad kogukonnad

Binghamton University pakub uuenduslikke magistriõppesse säästva Ühenduste. See programm peegeldab elaviku vajadusi koostöö poliitika, protsessid ja suhted. Elav õppekava kestab mitme teadusharu sealhulgas geograafia, avaliku halduse ja keskkonnauuringuid. Õpilased saavad jätkata loodusõpetus / ökoloogilist perspektiivi või sotsiaalse / poliitikal põhinev lugu. Kõik õpilased saavad nii teoreetilise ja praktilise koolituse keskendunud elukvaliteedi parandamine, ühendades majandusliku, sotsiaalse ja ökoloogilise küsimusi ja strateegiad.

Kraadi pakutud MS säästva ühenduste MA säästva ühenduste Roll jätkusuutlikkuse spetsialistid on kasvanud ... [-]
Ameerika Ühendriigid Binghamton
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Binghamton University

Binghamton University riiklikult akrediteeritud osakonna Music pakub Master of Music (MM) ja Master of Music in Estonia kraadi programmid. Endine sobib muusika spetsialis ... [+]

mm muusika

Binghamton University riiklikult akrediteeritud osakonna Music pakub Master of Music (MM) ja Master of Music in Estonia kraadi programmid. Endine sobib muusika spetsialistid ja koolitajad erinevates kontsentratsioonides. Viimane rongid noorte kunstnike karjääri ooper. Tri-Cities Opera ooperi õpilastele professionaalse resident artist programm, mis võimaldab tohutut kasvu isiklikus ja loovatel läbi esinedes TCO. Tuleviku üliõpilased julgustatakse kohaldama vara piiratud arv abilisena, stipendiume ja auhindu.

Meie Master of Music programm koosneb viiest kontsentratsioonid:

Koosseis Juhtida Ajalugu ja kirjandus Instrumental Performance Vocal Performance ... [-]
Ameerika Ühendriigid Binghamton
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Binghamton University

Binghamton University Master 's of Public Administration (MPA) programm töötab koostöös kogukondlikud organisatsioonid, et valmistada õpilasi homsed juhid, uuendajad ja a ... [+]

MPa avaliku halduse

Akrediteeritud koolivõrgu avaliku korra, asjade ja Administration (NASPAA), Binghamton University Master 's of Public Administration (MPA) programm töötab koostöös kogukondlikud organisatsioonid, et valmistada õpilasi homsed juhid, uuendajad ja avaliku ja mitte liikumised teenust juhid. Lõpetajad on varustatud praktilise, reaalse maailma kogemus ja teoreetilist raamistikku vaja tegeleda tänapäeva kõige raskemates sotsiaalküsimusi.

MPA on turustatava kutsekraad mis valmistab õpilasi juhtimise karjääri avaliku ja mittetulundusühingute. See on ideaalne õpilastele, kes on pühendunud avalik teenistus, tahaks olla liidrid avaliku ja mittetulundusühingute ja tahavad teha positiivne erinevus maailmas. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Binghamton
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Binghamton University
Address
Binghamton University State University of New York 4400 Vestal Parkway East
NY 13902 Binghamton, New York, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
+1 607-777-2000