Black Hills State University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Black Hills State University on magistriõppes ülikooli, mis edendab õpetamise ja õppimise; toetab teadusuuringuid, loominguline ja akadeemiline tegevus ja pakub teenust riigi, piirkonna, riigi ja maailma üldsus. BHSU pakub uuenduslikke, kõrge kvaliteediga bakalaureuse (sidusettevõtte ja bakalaureusekraadi) programmid Kunst, humanitaar-, haridus-, käitumis-, matemaatika-, sotsiaal-, loodusteaduste, äri ja tehnoloogia, samuti valitud erialade tugevus kõrgkoolides. Black Hills State University on ainus terviklik ülikooli Lääne-Lõuna-Dakota.

BHSU Vision Black Hills State University on tuntud kui innovatiivne ja kvaliteetne Ülikooli Black Hills piirkonnas, riik, rahvas ja maailm.

Meie, Black Hills State University, on pühendunud:

Stipendium Me osalema stipendiumi uurimistööks ja loominguliseks tegevuseks jagada oma teadmisi ja kunsti, riiki, piirkonda, rahvas ja maailm; me tegelema stipendiumi õpetuse abil asjakohased ja tipptasemel tava, et valmistada õpilasi ette tulevikuks; ja me tegelda stipendiumi teenuse nõustudes juhirolli ühiskonnas ja teha asjakohaseid sissemakseid elukutse ja üldsusele.

Õppijakesksust Võtame vastutust muutes üliõpilane elu ja ravida iga õpilane väärikalt.

Educational Excellence ja elukestva õppe Me osalema teeb kvaliteetset tööd, kajastades oma tegevust, meie loovust ja leidlikkust ning pidevalt väljakutse end parandada.

Integrity Lähtume eetikanorme kompetentsuse ja võta vastutust isiklike otsuste ja tegevuste, mis mõjutavad meie maine on dünaamiline ja leidlik kõrgkool, mis paigutab õpilased ees ja keskel.

Kaasatus Me omaks mitme mõõtmed inimeste erinevusi praktiseerivad kaasavat haridust ja tingimusteta positiivne osas, toetades multikultuurse õppe kogemusi kõigile ning edendada rahvusvahelist vahetust.

Uuenduste ja muudatuste Me ootame tuleviku vajadusi ja kasutada oma kujutlusvõimet, et olla tundlik unikaalseid võimalusi majanduskasvu, soodustades lugupidava dialoogi, mis soodustab avatud ideede vahetamiseks, mille aktiivne kuulamine ja kriitilise mõtlemise säilitada elavat õppe kogukond üliõpilased, töötajad, õppejõud, administratsioon, vilistlased ja avalikkusele.

Asukohad

Kääbuskala

Black Hills State University

Address
Black Hills State University, Office of Admissions
1200 University St. Unit 9502

57799-9502 Kääbuskala, Lõuna-Dakota, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 605-642-6343

Kääbuskala

Black Hills State University, Rapid City Campus

Address
Black Hills State University, Rapid City Campus, 4300 Cheyenne Blvd
57719 Kääbuskala, Lõuna-Dakota, Ameerika Ühendriigid