Loe ametlikku kirjeldust

Ole valmis vallandama oma sisemist Husky!

See on teile põnev aeg. Olete valmis avastama, kes te olete, ja Bloomsburg University annab teile võimaluse uurida kõiki oma huve. Alates 1839. aastast on BU olnud akadeemilise kvaliteedi traditsiooni. Praktika ja karjäärinõustajate üle 70 000 vilistlane võrgustik aitab teil minna keskkooli vanemast kuni tööjõudu, mis on valmis juba neli aastat.

Meie sõbralik ülikoolilinnak Kogukond siin Bloomsburg University on valmis sind tervitama. Te tunnete kohandatavaid tuumiklasse, üliõpilaste uuringuid ja koostööd oma professoritega ning vabatahtlikku tegevust kogukonnas. 56 magistri ja 58 alaealisega saavutavad õpilased isiklikku ja professionaalset edu kogemuslike võimaluste kaudu, mis täiendavad klassiruumi haridust. Meil on tehnoloogia ja praktiline õpe, mis aitavad teil välja paistma. Rohkem kui 250 üliõpilasklubi ja -organisatsiooniga on kõigile midagi. Kõigi nende kogemuste kaudu saate piisavalt rahul, et minna sind huvitavatele ideedele, alustama uut tegevust, nagu näiteks ronimine või tantsimine, ja käivitada oma karjäär - kõik samal ajal!

Üks asi, mis meid lahutab, on professionaalne U. BU juures on teie arvukad kogemused, mis ühendavad teid vilistlaste, tööandjate ja võimalustega, integreerima akadeemilist kogemust "reaalses maailmas" seadetega seotud töökogemustega. Me keskendume õpilaste ettevalmistamisele ja inspireerimisele kindlate juhtide saamiseks ühe professionaalse kogemuse kaudu aastas üliõpilase kohta.

Miks Bloomsburg University ?

Bloomsburg University pakub personaalset ja sõbralikku õpikeskkonda, mis hõlbustab rahvusvahelistest üliõpilastest üleminekut uuele haridussüsteemile ja -kultuurile. Meie rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks pakume:

 • Kõrgtehnoloogiline mentorlusprogramm, mis aitab teil kohaneda ülikoolide elu USAga
 • Akadeemiline ja ESL tugi
 • Vastuvõetud üliõpilased saavad rahalist vajadust arvestades kasutada 50% õppetunde väljaspool õppeasutust
 • Praktika ja kogemusliku kogemuse võimalused
 • Uuringute toetamise võimalused
 • Career Prep Boot Camp valmistab teid ette maailma jaoks

Tunnustused ja eristamised

Bloomsburg University on tuntud järgmiste tunnustuste ja eristuste poolest ning nimekiri kasvab pidevalt!

Riiklikud ja piirkondlikud tunnustused:

 • Ülikoolid Põhja piirkonnas - USA uudised
 • # 5 nelja-aastaste kolledžite seas Pennsylvanias - Schools.com. Hinne keskendub taskukohasusele, paindlikkusele ja õpilaste teenustele, kasutades kõige uuemaid valitsuse andmeid kolleegiumide ja ülikoolide hindamiseks kogu riigis.

Akadeemilise programmi eristused:

 • Õendusprogramm # 1 USAs - PA ja # 60 - CollegeAtlas.org
 • Digitaalse kohtuekspertiisi programm on määratud Cyber ​​Defense Education akadeemilise tippkeskuse riiklikuks keskuseks.
 • Liige - NCAA kaitseministeeriumi mügianalüüsi, uurimis- ja hariduskonsortsium.
 • Parimad Põhja-Ameerika Koolid - Müügikoolitusfondi (SEF) nimekiri parimatest ülikoolidest, mis pakuvad professionaalset müügikoolitust 2017. aastal
 • Eriharidusklassi 25 parimast bakalaureusekraadist üheks aastaks 2017 - parimad haridustase, juhtiv haridusalaste karjääride ja kolledžite juhendamine.
 • Üheks kümme kooli PAs kriminaalõiguse peamised äriühingud - Zippia.com

BU on suurepärane koht sinu jaoks. Hea koht, kus teid saada .

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Bloomsburg University

Instructional Technology on aa mitmekesine valdkond, kus pakutakse inimestele erinevaid eklektilisi rolle, mis keskenduvad veebipõhise juhendamise loomise protsessile. Õp ... [+]

Ülevaade

Instructional Technology on mitmekülgne valdkond, kus pakutakse inimestele erinevaid eklektilisi rolle, mis kõik keskenduvad veebipõhise juhendamise loomise protsessile. Õppuritehnoloogide vajadus on suurepärane. Iga-aastaselt loodud teabe kasvav arv ja vajadus üha rohkem õppida juhivad vajadust juhendajatele, nagu ka pidevalt muutuvas tehnoloogiavaldkonnas.

Juhtimistehnoloogia võib hõlmata järgmist tüüpi andmekandjate kasutamist:

Mängud ja simulatsioonidWeb 2.0 tehnoloogiadVirtuaalsed maailmadAudio- ja videopõhine juhendamineVeebipõhised kursused ja klassidOnline õppematerjalide hindamineMobiilne õpeJuhtimistehnoloogia programmidMS Instructional Technology - ettevõtete kontsentratsioon: neile, kes soovivad astuda karjääri ettevõtluse, tööstuse, mittetulundusliku või valitsuse koolitus- ja arendussektoris.MS Instructional Technology - IT spetsialist: Professionaalidele, kellel on interaktiivsete tehnoloogiate integreerimine haridusõpetuskeskkondadesse.e-õppe eriala tunnistus: spetsialistidele, kellel on interaktiivsete veebitehnoloogiate integreerimine nii haridus- kui ka erialase koolituse keskkonda.Õppemängude disaini tunnistus: Õppige oskusi, et kujundada ja arendada õpetlikke mänge selles 5-kursuse sertifikaadis.... [-]
Ameerika Ühendriigid Bloomsburg
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles