Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Umbes Brooklyn College

Brooklyn College on lahutamatu osa ühiskondlikus, linna- ja kunstiline energia New York ja kasutab kogu linna nagu elav klassiruumis et laiendab meie õpilaste arusaamist maailma nende ümber.

Rohkem kui 80 aastat on kõrgkool on meelitada mitmesuguseid motiveeritud õpilased - paljud neist immigrandid või immigrantide lastele, kes soovivad paremini oma elu läbi suurepärase hariduse. Nad tulevad, sest kolledži tuntud õppejõud õppejõudude, spetsialistide ja kunstnikud, kes on ühed parimad oma ala. Nad teavad, et nad on õppimise kohta ülikoolilinnakus leidis üks ilusamaid riigis, hästi varustatud ruumid, stuudiod, smart klassiruumid, tootmise ja praktika tuba - kõik, millel on väga taskukohane õppemaksu.

andmed

Brooklyn College on immatrikuleerimise ja 17390 õpilased - 14115 tudengit ja 3275 lõpetajate kes on pärit 150 rahvaid ja räägivad 105 keeles.

Kolledž pakub 120 bakalaureuse- ja magistriõppekavade loovate kunstide; humanitaarteadused; sotsiaalsete, käitumuslike ja loodusteaduste; matemaatika; hariduse ja äri. Sisseastujale kriteeriumid on muutunud üha valikuline viimase kümne aasta jooksul, mille keskmine SAT skoori 1134 2011. Rohkem kui 4000 said õpilased bakalaureuse- ja magistrikraadi, samuti täiustatud sertifikaadid, meie viimasel alustamine Harjutused.

Academic võimalused

Õpilased otsib raskesti akadeemiline programm kaugemale kolledži range programmi üldist palutakse pöörduda Macaulay Kiitusega College at Brooklyn College ja spetsialiseeritud programmid Kiitusega Akadeemia. Sissepääsuks need programmid on väga konkurentsivõimeline ja pakub tohutuid eeliseid, mis võivad sisaldada võimalused osaleda akadeemiliselt täpne tegevust kogu linna ja kogu maailmas, tasuta õpetamine ja sülearvutid, stipendiume reisi ja palju muud.

Sest üliõpilast, kolledži kõrgelt Core Curriculum loob kindla aluse kunsti ja teaduse. Meie tugevad advisement programm juhendab neid kogu kolledži aastat. Isegi enne oma esimese semestri algust uustulnukat tutvustatakse esimese College Aasta, mis aitab neil üleminek keskkooli kolledžisse läbi suve silla programmid ja õppimine Ühenduste et tugevdada sidemeid neid ja õppejõud. Preprofessional programmid on kättesaadavad üliõpilastele huvitatud inseneri, õigus, meditsiin, optomeetria ja podomeetria.

Eriprogrammid kraadiõppurid antakse ka. Lõpetanud Investment Program pakub reisil toetusi, mis toetavad osalemist kohalikel ja rahvusvahelistel konverentsidel, uurimistoetuste, et rahastada tarnete ja materjalide ning töötoad teemadel erilise tähtsusega kraadiõppurid - anda kirjalikult, väitekirja abi ja palju muud. Brooklyn College on ka aktiivselt osa lõpetaja keskendunud CUNY programme, sealhulgas New York City Louis Stokes Alliance for vähemusosalus, sillad doktoriõppes ja Ladina / kreeka Instituut.

Kolledž julgustab õpilasi välismaale õppima läbi spetsiaalsete õppekavade. Õpilased on uurinud meditsiini Hiinas, osales arheoloogilisi kaevamisi Iisraeli ja Islandi uuritud poliitilist süsteemi Argentina, tegi dokumentaalfilmi Indias ja teritatud oma kunsti oskusi Itaalia ja Prantsusmaa, lihtsalt nime vähe. Sageli aitab nende professorite teadus, kaasates tipptasemel uurimise ajal uurides maailma osas nad ei pruugi näinud oma.

Maailmatasemel teaduskonna

Brooklyn College professorid on võitjat ja saajate riikliku rahastamise institutsioonide nagu NASA, National Science Foundation, National Institutes of Health ja Haridus. Teaduskonna sisaldab Paul Mooses, Pulitzeri preemia võitnud ajakirjanik; Ursula Oppens, Grammy kandidaadiks pianist ja kaasaegse ameerika muusika esitaja; Mac Wellman, mis on Obie Auhinnatud näitekirjanik; ja Kristoff Diaz, Tony auhinna kandidaadiks näitekirjanik. Muud olulised õppejõud hulka asutamisest dekaan Barry R. Feirstein Graduate School of Cinema ja filmitegija Jonathan Wacks, tunnustatud biograaf Jeanne Theoharis, keemik Roberto Sánchez-Delgado, NIH $ 1.700.000 toetuste võitja ja psühholoog Anthony Sclafani, rahvusvaheliselt tunnustatud arvuti teoreetik Rohit Parikh , lugupeetud audiologist Shlomo Silman, juhtiv ekspert microalgae biotehnoloogia Jürgen Polle ja politoloog ja Corey Robin.

Üliõpilaselu

Üliõpilaselu Brooklyn College on aktiivne, mitmekesine ja mitmekülgne. Meie õpilased on tegelenud rohkem kui 100 huviringid ja organisatsioonid toestavad laia kultuurilise, etnilise, kogukonna, meedia, kunsti, sotsiaalse tegevuse, usulisi ja muid erilisi huve. Rohkem kui üks tosin korporatsioonid ja sororities tuua Kreeka elu campus. Ettevõttesisene sport on populaarne, ja kolledži auhinnatud korvpall, murdmaa, jalgpall, softball, tennis ja võrkpall võistkonda võistlevad osakonna III taseme National Collegiate Athletic Association.

Tuleviku ehitamisel

Brooklyn College on purunenud maasse uue keskuse etenduskunstide, mis annab paigaldamise kodus oma auhinnatud ürituste kavad. Kolledž on ka sügavale planeeringutes uue state-of-the-art teadus keeruline.

Campus Life

Selle Brooklyn College üliõpilane, siis on osa mitmekesine ja elav kogukonna teadlased. Me oleme pühendunud pakkuma turvalist ruumi, kus saab uurida kõiki aspekte campus life, kas akadeemilise, sportlikud, kultuurilised, poliitilised, puhke-, sotsiaalse või vaimse.

Meie õpilased on uue keskkooli lõpetajate hakanud just oma kolledži karjääri, õpilastele ühe kraadi juba käes ja töötavad poole oma edasijõudnud, kanda üliõpilased teistes kõrgkoolides, veteranid, üliõpilased teistes riikides ja riikides, kui ka täiskasvanutele tagasi kooli. Ja pakume laia ülikooli tegevust, mille kaudu on võimalik neid täita. Võite liituda meie intercollegiate või koduseinte spordiklubide, või näidata oma toetust pealtvaataja meie mängud; saada kogukonna vabatahtlike või osaleda üliõpilasesinduse juhatuse; Pandi üks meie paljud kreeka organisatsioonid; saada liikmeks ühe või mitme meie 100 huviringid; või külastada Lääne Quad Center for hea treening või pikap korvpalli mäng.

Üks parimaid viise, et rahuldada teiste inimeste poolt liigub kuni Residence Hall, mis pakub kõigi mugavustega kodu, millele on lisatud mugavused, taskukohase hinnaga. Aga meie pendeldaja õpilased - ja see on enamik meie üliõpilaskonna - on palju kohti, et rahuldada ka nagu 24/7 Raamatukogu Café, mis sisaldab Starbucks; Tomera Student Center ja meie armas (ja hoolikalt hooldatud) põhjustel.

On ka kaks tosinat on-campus ja instituudid - sõlmpunktides õppimise ja sotsiaalne tegevus neile, kes on sarnased huvid sinu. Ja ürituste aastaringselt on avatud kõigile, mis meid ühendab ühtsesse terviklikku kogukonda.

Soovitame saada aktiivne liige Brooklyn College. Kui vajate abi navigeerimise võimalusi teile kättesaadavaks, osakonna Student Affairs, koostöös õppeosakonna, aitab teil valida võimalused, mis rikastavad teie campus kogemus.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Brooklyn College CUNY

Politoloogia magistriõppekava pakub üliõpilastele valida kolme kontsentratsiooni: politoloogia, rahvusvaheliste suhete või linnapoliitika ja haldamine. ... [+]

Politoloogia magistriõppekava pakub üliõpilastele valida kolme kontsentratsiooni: politoloogia, rahvusvaheliste suhete või linnapoliitika ja haldamine.

Politoloogia koondumine ühendas teooriaid ja metoodikaid politoloogia võimaluse spetsialiseeruda ühele neljast valdkondades: Ameerika poliitikas, võrdleva poliitika, poliitilise teooria, või rahvusvahelised suhted.

Rahvusvaheline asjade kontsentratsioon eesmärk on valmistada õpilasi ette professionaalse ja akadeemilise karjääri rahvusvahelistes suhetes läbi õppeprogrammide kohandatud nende konkreetsete huvide ja eesmärkidega. Kursused ulatuvad lai ülevaadete seminare maailma teatud piirkondades, ja on koos sõltumatu uuringu ja magistritöö kursused tihedas koostöös õppejõud. Et soodustada erialane ettevalmistus, programmi avaldab ka õpilase töö osakonna Politoloogia Journal ja paneb üliõpilaste praktika ning õppimise ja töötamise kohta välismaal. ... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brooklyn College CUNY

See programm valmistab üliõpilase algtaseme juhtivatel kohtadel nii ldistavad valdkonnas personali ja inimressursside organisatsioonide või võrreldava taseme ametikohtade ... [+]

See programm valmistab üliõpilase algtaseme juhtivatel kohtadel nii ldistavad valdkonnas personali ja inimressursside organisatsioonide või võrreldava taseme ametikohtadele konsultatsioonifirmad, kes pakuvad oma teenuseid nendes valdkondades. Ta jagab ühisosa viie kursused teiste kontsentratsioon Työpsykologia, kuid seab täiendavaid rõhku teooria ja praktika rühma tasandil organisatsiooni tegevust.

Immatrikuleerida nõuded

Taotlejad peaksid pakuvad: (a) üldine GPA 3,00 või parem, (b) vähemalt 12 ainepunkti psühholoogia, ja (c) kursused nii statistika ja uurimismeetodid, koos klassi B või parem mõlemad kursused.

[-]
Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brooklyn College CUNY

Kapten kaunite kunstide kino kunsti on kolmeaastase programmi, mis aktsepteerib õpilaste täieliku tööajaga ainult. ... [+]

Kapten kaunite kunstide kino kunsti on kolmeaastase programmi, mis aktsepteerib õpilaste täieliku tööajaga ainult. See pakub väga spetsialiseeritud hariduse koostööl käed-õppe keskkond kuue filmitegemine erialasid:

Filmikunst Suunates Post-production Tootmine Filmistsenarist Digital Arts (algab sügisel 2016)

Õpilased kaasati programmi üks eespool erialasid. Kuigi klasside pakutakse eri filmitegemine erialasid pakkuda ümarad haridus, kord vastu võetud konkreetse eriala üliõpilased ei ole lubatud minna.

OPERAATOR

Suur Vene lavastaja Andrei Tarkovski on krediteeritud kirjeldab filmikunst nagu "maali kerge." Operaator on ka hõivamiseks liikumine ja rütm ja komponeerimise esteetiliselt meeldiv järjestusi. Arendamine see loovus nõuab tehnilisi teadmisi ja meisterlikkust käsitöö ja, mis kõige tähtsam, võime tõlkida käsikirja visuaalselt köitvat pilte. Selle filmitudeng õpid kõiki aspekte kunsti ja käsitöö visuaalse jutustamise. Välisministeerium kulmineerub koostööl tootmise 15- kuni 20-minutilise jutustav film üle kaks viimast semestrit.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brooklyn College CUNY

Välisministeerium televisiooni tootmise valmistab õpilasi ette professionaalse meedia karjääri kirjanikud, produtsendid, režissöörid, ja toimetajad. ... [+]

Välisministeerium televisiooni tootmise valmistab õpilasi ette professionaalse meedia karjääri kirjanikud, produtsendid, režissöörid, ja toimetajad. See tootmine põhinev õppekava seab õpilased paljud programmi žanrid, sealhulgas, kuid mitte ainult, dokumentaal, draama, uudiseid, sporti, kunsti ja kultuuri, eksperimentaalne ja tutvustamise. Õpilased arendada sisu ja toota ja otsese nii ühe kui ka mitme kaamera, live lülitatakse lavastused. Välisministeerium Programm on üles ehitatud vundament tootmise esteetika, kriitilist analüüsi ja meediapädevuse. Õpilasi õpetatakse, kuidas luua programme, et teavitada, meelelahutust ja õpetada publikule tõlgendades sisu läbi sotsiaalse, poliitilise ja majandusliku perspektiivi. ... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brooklyn College CUNY

Kraadiõppe programmi tulemuslikkust ja interaktiivse meedia kunsti (PIMA) aitab areneda tulemuslikkuse kunstnik maine innovatsiooni ja loomingulise edu. ... [+]

Kraadiõppe programmi tulemuslikkust ja interaktiivse meedia kunsti (PIMA) aitab areneda tulemuslikkuse kunstnik maine innovatsiooni ja loomingulise edu. Meie programm annab teile vahendid, et töötada ja ellu koostööprojekte, multidistsiplinaarne teatri tükki. PIMA õpetab teile, et uurida võimalusi, kuidas kasutada tehnoloogiat kunsti koostööd erinevate loomevaldkondade. Sa uurib õpilaste erineva taustaga, kes võib juba loodud karjääri kunsti valdkonnas, ning kes toovad endaga kaasa hulgaliselt mõjutusi ja kontaktid. Teine oluline osa programmi on intensiivne mentorlus saate edukas vilistlased ja õppejõud neli osakonda - Art, Computer and Information Science, televisioon ja raadio, ja teater - samuti Konservatooriumis. Juba enne lähete, siis on mõistnud oma kunstilise nägemuse.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Brooklyn College CUNY

Ärijuhtimise kraadi võib pakkuda õpilastele erinevaid karjäärivõimalusi alates avaliku poliitika rahvusvahelises rahanduses pangandus. ... [+]

Ärijuhtimise kraadi võib pakkuda õpilastele erinevaid karjäärivõimalusi alates avaliku poliitika rahvusvahelises rahanduses pangandus. Raamatupidamise, ärijuhtimise, rahanduse ja majanduse osakonnad pakuvad 33-krediidi Master of Science kraadiga ärijuhtimise viit võimalust spetsialiseerumine: majanduslik analüüs, globaalse äri, raamatupidamise, üldist ettevõtluskeskkonda, business intelligence ja andmete analüüsi.

Esimene võimalus on paindlikum ja võimaldab õpilastel uurida erinevaid valdkondi majandusest, sealhulgas tervise ökonoomika, rahanduse ja avaliku korra ja rahvusvahelise kaubanduse. Teine võimalus on rohkem keskendunud ja on otseselt õpilaste huvi globaalse äri. See sisaldab kursusi ülemaailmne rahanduse ja juhtimise, rahvusvahelise majanduse ja rahanduse, läbirääkimise ja konfliktide lahendamise, globaalse ärikeskkonna ning rahvusvaheliste personalijuhtimist. ... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brooklyn College CUNY

MS infosüsteemides on mõeldud õpilastele, kes valivad keskenduda kasutamise arvutisüsteemid hallata äri ja administratiivsete operatsioonide ja küsimusi. ... [+]

MS infosüsteemides on mõeldud õpilastele, kes valivad keskenduda kasutamise arvutisüsteemid hallata äri ja administratiivsete operatsioonide ja küsimusi.

Programm annab ettevalmistuse mitmesuguseid seisukohti jooksul pidevalt laienenud väljad infosüsteemide ja tehnoloogia, sealhulgas arvutisüsteemide tarkvara insener, arvuti rakendusi tarkvara insener, arvutisüsteemide analüütik, andmebaasi administraator, ja võrgu süsteemid ja andmeside analüütik. Kõik need positsioonid ilmuvad kümne algusse palgalise töökohti Bureau of Labor Statistics nimekirja kolmekümne kiiremini kasvav töökohtade prognoositud läbi 2014. Programm valmistab ette õpilasi doktoriõppe või teadustöö valdkonnas. ... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brooklyn College CUNY

Taotlejad on oodata samaväärne vähemalt 15 ainepunkti arvuti ja infoteaduse ja sellega seotud valdkondades, sealhulgas kõik järgmised: teadmised kõrgetasemeline arvuti ke ... [+]

Immatrikuleerida nõuded

Taotlejad on oodata samaväärne vähemalt 15 ainepunkti arvuti ja infoteaduse ja sellega seotud valdkondades, sealhulgas kõik järgmised: teadmised kõrgetasemeline arvuti keel (soovitavalt C ++ või Java), teadmiste Assembly ja arvuti arhitektuuri, muidugi diskreetne struktuurid, muidugi andmestruktuurid ja muidugi kivi. Õpilased, kes ei pea kõiki nõudeid ei saa nõustuda tingimusega, et nad lõpetavad need kursused bakalaureuse tasemel.

[-]
Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brooklyn College CUNY

See programm on teadus ja teooria põhine programm, mis rõhutab seoseid teooria ja praktika. ... [+]

See programm on teadus ja teooria põhine programm, mis rõhutab seoseid teooria ja praktika. Õppekava uurib keskkondades ja mõju elektroonilise meedia sotsiaalsest, poliitilisest, kultuurilisest ja majanduslikust vaatenurgast. Õpilased saavad põhjalikke teadmisi televisiooni ja raadio tööstusharudes, areneva digitaalse meedia tööstusharudes, meediapädevuse ja võti kriitiline, teoreetilise ja teadus vaatenurki meedia laiemalt. Õppekava valmistab õpilased rakendada oma haridus erinevaid ametialase positsiooni või jätkata oma haridusteed registreerimisega doktoriõppes.

Immatrikuleerida nõuded

Taotlejad peavad pakkuma Muodokas üliõpilaste rekord vähemalt 3,0 GPA mis viitab lubadus edu programmi. Iga taotleja rekord peetakse selle probleemiga seoses. Taotlejad peavad esitama essee kaasaegse meedia ja ühiskonna, mis võib olla originaal kirjutatud essee taotlusele lisatav või 5-10 lk akadeemiline paber, mis oli kirjutatud bakalaureuseõppe. Teise taotlejad esitama akadeemiline paberit mis tahes teemal, mis on seotud oma bakalaureuse suur. ... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Brooklyn College CUNY Campus