Brooklyn College CUNY

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Umbes Brooklyn College

Brooklyn College on lahutamatu osa ühiskondlikus, linna- ja kunstiline energia New York ja kasutab kogu linna nagu elav klassiruumis et laiendab meie õpilaste arusaamist maailma nende ümber.

Rohkem kui 80 aastat on kõrgkool on meelitada mitmesuguseid motiveeritud õpilased - paljud neist immigrandid või immigrantide lastele, kes soovivad paremini oma elu läbi suurepärase hariduse. Nad tulevad, sest kolledži tuntud õppejõud õppejõudude, spetsialistide ja kunstnikud, kes on ühed parimad oma ala. Nad teavad, et nad on õppimise kohta ülikoolilinnakus leidis üks ilusamaid riigis, hästi varustatud ruumid, stuudiod, smart klassiruumid, tootmise ja praktika tuba - kõik, millel on väga taskukohane õppemaksu.

andmed

Brooklyn College on immatrikuleerimise ja 17390 õpilased - 14115 tudengit ja 3275 lõpetajate kes on pärit 150 rahvaid ja räägivad 105 keeles.

Kolledž pakub 120 bakalaureuse- ja magistriõppekavade loovate kunstide; humanitaarteadused; sotsiaalsete, käitumuslike ja loodusteaduste; matemaatika; hariduse ja äri. Sisseastujale kriteeriumid on muutunud üha valikuline viimase kümne aasta jooksul, mille keskmine SAT skoori 1134 2011. Rohkem kui 4000 said õpilased bakalaureuse- ja magistrikraadi, samuti täiustatud sertifikaadid, meie viimasel alustamine Harjutused.

Academic võimalused

Õpilased otsib raskesti akadeemiline programm kaugemale kolledži range programmi üldist palutakse pöörduda Macaulay Kiitusega College at Brooklyn College ja spetsialiseeritud programmid Kiitusega Akadeemia. Sissepääsuks need programmid on väga konkurentsivõimeline ja pakub tohutuid eeliseid, mis võivad sisaldada võimalused osaleda akadeemiliselt täpne tegevust kogu linna ja kogu maailmas, tasuta õpetamine ja sülearvutid, stipendiume reisi ja palju muud.

Sest üliõpilast, kolledži kõrgelt Core Curriculum loob kindla aluse kunsti ja teaduse. Meie tugevad advisement programm juhendab neid kogu kolledži aastat. Isegi enne oma esimese semestri algust uustulnukat tutvustatakse esimese College Aasta, mis aitab neil üleminek keskkooli kolledžisse läbi suve silla programmid ja õppimine Ühenduste et tugevdada sidemeid neid ja õppejõud. Preprofessional programmid on kättesaadavad üliõpilastele huvitatud inseneri, õigus, meditsiin, optomeetria ja podomeetria.

Eriprogrammid kraadiõppurid antakse ka. Lõpetanud Investment Program pakub reisil toetusi, mis toetavad osalemist kohalikel ja rahvusvahelistel konverentsidel, uurimistoetuste, et rahastada tarnete ja materjalide ning töötoad teemadel erilise tähtsusega kraadiõppurid - anda kirjalikult, väitekirja abi ja palju muud. Brooklyn College on ka aktiivselt osa lõpetaja keskendunud CUNY programme, sealhulgas New York City Louis Stokes Alliance for vähemusosalus, sillad doktoriõppes ja Ladina / kreeka Instituut.

Kolledž julgustab õpilasi välismaale õppima läbi spetsiaalsete õppekavade. Õpilased on uurinud meditsiini Hiinas, osales arheoloogilisi kaevamisi Iisraeli ja Islandi uuritud poliitilist süsteemi Argentina, tegi dokumentaalfilmi Indias ja teritatud oma kunsti oskusi Itaalia ja Prantsusmaa, lihtsalt nime vähe. Sageli aitab nende professorite teadus, kaasates tipptasemel uurimise ajal uurides maailma osas nad ei pruugi näinud oma.

Maailmatasemel teaduskonna

Brooklyn College professorid on võitjat ja saajate riikliku rahastamise institutsioonide nagu NASA, National Science Foundation, National Institutes of Health ja Haridus. Teaduskonna sisaldab Paul Mooses, Pulitzeri preemia võitnud ajakirjanik; Ursula Oppens, Grammy kandidaadiks pianist ja kaasaegse ameerika muusika esitaja; Mac Wellman, mis on Obie Auhinnatud näitekirjanik; ja Kristoff Diaz, Tony auhinna kandidaadiks näitekirjanik. Muud olulised õppejõud hulka asutamisest dekaan Barry R. Feirstein Graduate School of Cinema ja filmitegija Jonathan Wacks, tunnustatud biograaf Jeanne Theoharis, keemik Roberto Sánchez-Delgado, NIH $ 1.700.000 toetuste võitja ja psühholoog Anthony Sclafani, rahvusvaheliselt tunnustatud arvuti teoreetik Rohit Parikh , lugupeetud audiologist Shlomo Silman, juhtiv ekspert microalgae biotehnoloogia Jürgen Polle ja politoloog ja Corey Robin.

Üliõpilaselu

Üliõpilaselu Brooklyn College on aktiivne, mitmekesine ja mitmekülgne. Meie õpilased on tegelenud rohkem kui 100 huviringid ja organisatsioonid toestavad laia kultuurilise, etnilise, kogukonna, meedia, kunsti, sotsiaalse tegevuse, usulisi ja muid erilisi huve. Rohkem kui üks tosin korporatsioonid ja sororities tuua Kreeka elu campus. Ettevõttesisene sport on populaarne, ja kolledži auhinnatud korvpall, murdmaa, jalgpall, softball, tennis ja võrkpall võistkonda võistlevad osakonna III taseme National Collegiate Athletic Association.

Tuleviku ehitamisel

Brooklyn College on purunenud maasse uue keskuse etenduskunstide, mis annab paigaldamise kodus oma auhinnatud ürituste kavad. Kolledž on ka sügavale planeeringutes uue state-of-the-art teadus keeruline.

Campus Life

Selle Brooklyn College üliõpilane, siis on osa mitmekesine ja elav kogukonna teadlased. Me oleme pühendunud pakkuma turvalist ruumi, kus saab uurida kõiki aspekte campus life, kas akadeemilise, sportlikud, kultuurilised, poliitilised, puhke-, sotsiaalse või vaimse.

Meie õpilased on uue keskkooli lõpetajate hakanud just oma kolledži karjääri, õpilastele ühe kraadi juba käes ja töötavad poole oma edasijõudnud, kanda üliõpilased teistes kõrgkoolides, veteranid, üliõpilased teistes riikides ja riikides, kui ka täiskasvanutele tagasi kooli. Ja pakume laia ülikooli tegevust, mille kaudu on võimalik neid täita. Võite liituda meie intercollegiate või koduseinte spordiklubide, või näidata oma toetust pealtvaataja meie mängud; saada kogukonna vabatahtlike või osaleda üliõpilasesinduse juhatuse; Pandi üks meie paljud kreeka organisatsioonid; saada liikmeks ühe või mitme meie 100 huviringid; või külastada Lääne Quad Center for hea treening või pikap korvpalli mäng.

Üks parimaid viise, et rahuldada teiste inimeste poolt liigub kuni Residence Hall, mis pakub kõigi mugavustega kodu, millele on lisatud mugavused, taskukohase hinnaga. Aga meie pendeldaja õpilased - ja see on enamik meie üliõpilaskonna - on palju kohti, et rahuldada ka nagu 24/7 Raamatukogu Café, mis sisaldab Starbucks; Tomera Student Center ja meie armas (ja hoolikalt hooldatud) põhjustel.

On ka kaks tosinat on-campus ja instituudid - sõlmpunktides õppimise ja sotsiaalne tegevus neile, kes on sarnased huvid sinu. Ja ürituste aastaringselt on avatud kõigile, mis meid ühendab ühtsesse terviklikku kogukonda.

Soovitame saada aktiivne liige Brooklyn College. Kui vajate abi navigeerimise võimalusi teile kättesaadavaks, osakonna Student Affairs, koostöös õppeosakonna, aitab teil valida võimalused, mis rikastavad teie campus kogemus.

Asukohad

New York

Brooklyn College

Address
Brooklyn College
2900 Bedford Avenue

11210 New York, New York, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 718-951-5000

Akrediteeringud

AACSB Accredited