Bryant University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Bryanti kohta

Bryant on Uus-Inglismaa eraülikool, millel on innovatsioonitraditsioon ja globaalne visioon edust. Meie akadeemilisi programme eristab äri ning kunsti ja teaduse integreerimine globaalsesse perspektiivi.

Kiirendage oma karjääri

Bryant University riiklikult tunnustatud kraadiõppe programmid pakuvad teile konkurentsieelist, et olla nõudlus.

100% kõrge puudutus

Klasside väiksus, isiklik juhendamine ning hooliv ja toetav õppejõud aitavad teie kogemusi vastavalt teie karjäärisoovidele kohandada.

34% palgatõus

Bryantis pakutavatest kombineeritud kraadiõppest on see keskmise palga tõus vastavalt "College Majors" majanduslikule väärtusele.

Õppekava

Meie professorid on tuntud erialajuhid. Nende õpetamine ühendab uusimat teooriat praktiliste lähenemisviisidega.

Parimad rajatised

Akadeemiline innovatsioonikeskus on võitnud riiklikke autasusid; kraadiõppurid järjestavad Bryanti võimalused "väga heaks" või "suurepäraseks" (2018. aasta uuring).

Strateegilised algatused

Neli strateegilist eesmärki

Tulevikku vaadates on Bryant University pühendunud nelja strateegilise eesmärgi saavutamisele:

 • Aina suurem akadeemiline tipptase.
 • Kogu inimese haridus edu saavutamiseks tehnoloogiapõhises töökohas.
 • USA ja rahvusvaheliste üliõpilaste mitmekesise ja kaasava kogukonna loomine.
 • Meie õpilaste, õppejõudude, töötajate, vilistlaste ja sõprade kollektiivse vaimu ja pühendumise inspireerimine.

Need neli strateegilist eesmärki saavutatakse konkreetsete algatuste kaudu, mille eesmärk on valmistada ümardatud maailmakodanikke ette produktiivseks eluks ja karjääriks. Algatused hõlmavad järgmist:

 • Kõrghariduse omandamise kraadiõppe programmide akadeemilise tipptaseme tõstmine.
 • Ehitamine välja terviseteaduste kooli nii tunnistuse kui ka juhtimisele orienteeritud kraadiõppe programmidega.
 • Integreeritakse õppekavasse infoteaduse, analüütika ja täiendavate tehnoloogiaga seotud õppeainete uurimine ja rakendamine tulevase töökoha vajaduste rahuldamiseks.
 • Bryanti rahvusvahelise haarde laiendamine Hiinast kaugemale teistesse riikidesse ja kultuuridesse, sealhulgas Ladina- ja Lõuna-Ameerikasse.
 • Bryanti ühe olulisema vara - meie turvalise ja ilusa elamurajooni - edendamine, et meelitada ligi ja hoida parimaid õpilasi üha konkurentsitihedamal turul.

125843_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Priscilla Du Preez / Unsplash

Partnerlus äriringkondadega

Alates oma esimeste uste avamisest 1863. aastal on Bryant University välja töötanud bakalaureuse-, magistri- ja juhtimisprogrammid, mis vastavad sammu nii äri kui ka ühiskonna muutuvatele nõudmistele. See lähenemisviis valmistab ette kõrge kvalifikatsiooniga lõpetajaid ja annab ettevõtetele võimaluse teha koostööd Bryanti õppejõudude ja üliõpilastega, saades samal ajal juurdepääsu valdkonna ekspertidele ja uusimale tulevaste ärijuhtide põlvkonnale.

Bryantil on hea meel jagada teiega mõnda võimalust, kuidas ettevõtted ülikooliga koostööd teevad, ning tervitab teie huvi ja osalust meie programmide vastu. Partnerlusvõimalused on lõputud alates nõustamisteenustest, sponsorlusest ja heategevuslikest kingituste saamise võimalustest, bakalaureuse- ja magistriõppest, juhtimisharidusest ja kutsetunnistuste programmidest ning juurdepääsust tööpakkumiste kandidaatide rikkalike talentide kogumile. Loodame lähitulevikus teiega koostööd teha.

Ettevõtte büroo

 • Koordineerib ülikooli ürituste sponsorlusvõimalusi.
 • Ettepanekute projektid ülikooli prioriteetide toetamiseks.
 • Toimib lingina sadadele avalike ja eraõiguslike organisatsioonide jaoks, mis toetavad Bryanti missiooni.
 • Kaasab Bryanti õpilasi ja vilistlasi korporatsioonide ja sihtasutustega.
Korporatsioonid

Koostöö Bryant University pakub enamat kui lihtsalt juurdepääsu andekatele tulevastele töötajatele; see pakub teie ettevõttele ainulaadse võimaluse partnerluseks dünaamilise haridusjuhiga.

Jätkusuutlikkus

Jätkusuutlikkus Bryantis edendab Bryanti ülemaailmset visiooni, meie pühendumust äriinnovatsioonile ning kunstide ja teaduste valdkonda.

Jätkusuutlikkus Bryantis annab meie õpilastele vajalikud oskused ja tööriistad selles majanduses konkureerimiseks ja selles osalemiseks, pakkudes samas võimalusi kogukonna kaasamiseks ja õppimiseks.

Jätkusuutlikkus Bryantis koosneb ülikoolilinnaku sidusrühmade kaasamisest, kuhu kuuluvad jätkusuutlikkuse komitee, jätkusuutlikkuse tuumikmeeskond ja tudengigrupp SustainUs.

Bryant University on saanud oma jätkusuutlikkuse saavutuste tunnustamiseks kõrghariduse jätkusuutlikkuse edendamise ühingult (AASHE) STARS Silveri hinnangu.

Asukohad

Smithfield

Bryant University

Address
Douglas Pike,1150
02917 Smithfield, Rhode Island, Ameerika Ühendriigid
Telefon
(401) 232-6000

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega