Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Bioloogia

Iga semestri Bioloogia osakond kraadiõppurid võõrustab seminar seeria, kus kutsutud esinejate teiste institutsioonide esitada nende teadustöö tulemusi.

Seminarid toimuvad esmaspäeval kell 11:10 Rm. 215 McCort-Ward. Pizza serveeritakse kell 12:00 Rm. 200 pärast seminari.

Üritust sponsoreerib Graduate Student Association.

Bioloogia Club

Welcome Bioloogia Club on organisatsiooni kõik, kes on huvitatud bioteadused. Õppeaastal Klubi korraldab kombinatsioon sotsiaalse ja haridusliku tegevusega, mis pakub palju võimalusi õpilastel suhelda õppejõud ja üksteisega. Klubi sponsorid loengusarja käsitledes praegust ja teisi teemasid huvi, ning annab liikmetele võimaluse luua kontakte spetsialistid bioteaduste.

Proovide viimastel Club tegevus hõlmab: Tervitades poole alguses õppeaastal; karjääri räägib; langevad õhtusöök; loengusarja; PREMED orienteeritud programme; Jõulupidu; lõpu aasta grilli ja; Thanksgiving fondi Kasvataja jaoks natuke (et teised saaksid süüa).

Missioon

Keskus täienduskoolitus raku- ja molekulaarbioloogia, üksuse osakonna Bioloogia Katoliiklikus Ülikoolis Ameerikas on loodud aastal 1983 kui rahvusvaheline keskus, et anda koolitust teadlased, tehnikud, kraadiõppurid ja järeldoktorite kaaslasi. Selle keskmes on uus ja kehtestatud biomedically seotud mõisted ja tehnoloogiad, mis annab olulise tõuke tänapäeva teadus, uuenduslike tööstuslike rakenduste ja kogenud diagnostikalaborile tehnikaid.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

The Catholic University of America, Department of Biology

Katoliku Ülikooli America pakub unikaalset MS Biotehnoloogia programm, mis võimaldab biotehnoloogia praktika ei piirdu ainult äriühingud, maksimaalne paindlikkus üliõpila ... [+]

Miks Get MS Biotehnoloogia kraad?

Keskmine palk Maryland bioteadused töötaja on umbes $ 80.000. (Maryland Biotehnoloogia Keskuse, 2009) kuulus Milken Instituut prognoosib, et biotehnoloogia tööhõive kasvab 1,6% aastas läbi 2014 koos paljude allsektorite prognoosi kohaselt veelgi kiirem kasvutempot. (Angelou Economics: Global Economic Development)

Biotehnoloogia pakub võimalusi viis suurt allsektorite:

Uimastid ja ravimid: Traditsiooniliselt keemia on vahend, mille abil uute ravimite on isoleeritud või sünteesida. Tõus biotehnoloogia, aga nüüd lubab ravimite, mis on loodud läbi bioloogiliste protsesside leitud elusorganismides. Future edusammud meditsiinis loodavad üha enam biotehnoloogia kasutamist ning selle tulemusena rolli biotehnoloogia tervishoius areneb kiiresti.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2019
Inglise
Päevane õpe
18 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
McCort-Ward Building
Address
Department of Biology 103 McCort-Ward The Catholic University of America 620 Michigan Avenue NE. Washington, DC 20064
Washington, District of Columbia, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
202-319-5271