Loe ametlikku kirjeldust

California Riikliku Ülikooli asutati jaanuaris 1993 tunnustamise vajadust töötavad täiskasvanud vastata tänapäeva väljakutsetele uuesti läbi mõelda ja uuesti vahend. Algusest peale on CNU kavatsus pakkuda kvaliteetset määral programmide paindlik keskkond. See eesmärk on saavutatud vastu uuendusliku lähenemisviisi traditsioonilisele haridussüsteemile; ühendab iseõppimise otsest isiklikku kontakti ja tehnoloogia. Unikaalne aspekt CNU programmid on üks-ühele juhendamise üliõpilased saavad alates eristada riigi otsa. Kuigi ülikool on kasutanud edusammud tehnoloogia parandada juhendamise, tehnoloogia peetakse parandamise asemel asendada hea õpetamise ja asjakohast sisu. Õpilased saavad haridus kliima, mis on tüüpiline ühe leitud väikesi traditsioonilisi ülikoolilinnaku. See on võimalik vahemaa tagant läbi tsentraliseeritud Learning Network; rõhutades pühendunud üliõpilane teenust ja avatud suhtlemist. CNU pakub programmid, mis pakuvad rohkesti võimalusi USA ja mitte USA elanikel rahuldada nende soovi arendada intellektuaalselt ja professionaalselt. &nbsp&nbsp Missiooni California Riikliku Ülikooli edasijõudnutele eesmärk on tegeleda vajab tänapäeva ja tuleviku äri-ja tehnikaalase Professionals andes kõrghariduse kaugõppe teel. California Riikliku Ülikooli on võtnud akadeemilise kvaliteedi ja haridus heaolu iga oma õpilast. Meil on õpilase-keskne institutsioon jaguneb kolmeks kolledžid, mis pakuvad mitmed nüüdisaegsed uuringud läbi kaugõppe. CNU pakub bakalaureuse-ja magistriõppe taseme programmid, tunnistuse programmi ja üksikute kursuste kaudu pikendada. Kavatsuste CNU haridusprogrammid ja riiklikult tunnustatud õppejõud on arendada hulgas erinevate valimisringkondade töötavad täiskasvanud, neid oskusi ja teadmisi, mis edendavad nende isiklikku ja tööalast arengut. &nbsp&nbsp Akrediteerimine ja kinnitused California Riikliku Ülikooli for Advanced Studies on riiklikult akrediteeritud akrediteeriva Komisjoni kaugõppe ja-koolituse nõukogule (DETC) Akrediteerimise komisjoni DETC on loetletud, mida USA Haridus kui riiklikult tunnustatud akrediteerimise asutuse ja tunnustatud nõukogu liige Kõrghariduse Akrediteerimiskeskus California Riikliku Ülikooli edasijõudnutele antakse institutsiooniline kinnitamine anda määral programmide asutus California Büroo Eraldi Tallinna Tehnikakõrgkool ja kutsehariduse California Riikliku Ülikooli for Advanced Studies on loetletud Ameerika Nõukogu Haridus Directory ja kõrgematesse Haridus Directory California Riikliku Ülikooli for Advanced Studies on loetletud Carnegie klassifikatsiooni kraadi andev institutsioonide poolt akrediteeritud asutuse poolt tunnustatud USA riigisekretär Haridus. California Riikliku Ülikooli for Advanced Studies on osalemiseks heaks kiidetud vabatahtliku hariduse õppemaksu abi programmi haldab kaitseministeerium Aktiivsus mittetraditsiooniliste Haridus Support (DANTES). Tegevteenistuses sõjaväelastele ja reservväelaste ühendust võtma oma hariduse ametisse rohkem teavet.

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

California National University for Advanced Studies

Master of Human Resources Management nõuab lõpetamist vähemalt 36 ühikut, mis koosneb segu giidiga juhendamise ja giidiga juhendamine / labor formaadis. ... [+]

Ajades Master of Human Resources Management kraad, oskusi olete omandanud konkreetses valdkonnas peetakse eelduseks see arenenud kutsekraad. Sinu eelteadmisi ja kogemusi on laiendatud ja doktoriõpe, mis keskenduvad oma valitud eriala.

Master of Human Resources Management nõuab lõpetamist vähemalt 36 ühikut, mis koosneb segu giidiga juhendamise ja giidiga juhendamine / labor formaadis. Laboratory kursuste lõpetamist läbi praktilise ärikogemus. Õpilased täielik Professional Core ja seejärel Professional Focus nagu õppima.

Iga kursus on lõpetatud 15 nädalat, nõudes kontakt teaduskonna või vastastikku kinnitatud ja paigutatud samaväärsed. Õpilased peavad oma või on juurdepääs arvutile. Iga kursus nõuab lõpetamist nii arengu-ja hindava ülesandeid. Lõpuleviimine arenguhäireid loovutamine peab rõhku panema omandamine teadmiste ja oskuste piires muidugi piirkonnas, rahulolu teaduskonna. Lõpuleviimine hindava loovutamine peab näitama meisterlikkust kõik kursuse materjali rahuldavalt õppejõud, kelle hinnang on väljendatud loovutamise lõplik muidugi klass. Nimetatud ülevaate iga kursus: Arengupsühholoogia ja hindava ülesandeid, teaduskonna kontakt giidiga juhendamise ja labori-ja arengu komponente. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Los Angeles
September 2020
Osakoormus
Online
Loe edasi eesti keeles