California Southern University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

California Southern University (CalSouthern) on teistsugune online-ülikool - pakub 100% -list online-programmi hõivatud, töötavatele täiskasvanutele. Tema akadeemilised programmid on ranged ja jõulised, neid ajakohastatakse pidevalt, et kajastada valdkonna viimaseid suundumusi ja arenguid. Selle omandis olev õppejuhtimissüsteem on keeruline, kuid intuitiivne ja lihtne kasutada.

Kuid kõige enam eristab CalSouthern'i ainulaadset, üliõpilaskeskset kultuuri, „isiklikku puutumust” ja täielikku pühendumust pakkuda kõrgemat õppekogemust. See on Lõuna-Lõuna erinevus. See on see, mida ülikoolide kogukond on uhke, ja see eristab CalSouthi teistest haridusvalikutest.

Hea tasuta fotod / Unsplash

California Southern University - teistsugune onlineülikool

California Southern University Lõunaülikool (CalSouthern) on piirkondlikult akrediteeritud, online-ülikool, mis pakub kraadi psühholoogias, äri-, õigus-, kriminaalõiguse ja õendusabi juures, bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel.

Alates ülikooli loomisest 1978. aastal on California Southern University keskendunud erakordse kõrghariduse saavutamisele nii mugava kui ka taskukohase hinnaga mittetraditsioonilistele õpilastele, tavaliselt töötavatele täiskasvanutele.

Mis seab California Southern University peale teiste online-ülikoolide valikute ainulaadse kombinatsiooni akadeemilisest kvaliteedist, mugavusest, taskukohasusest ja individuaalsest toetusest.

California Southern University on piirkondlikult akrediteeritud Lääne-koolide ja kolledžite (WASC) kõrgkooli ja ülikooli komisjoni poolt . Piirkondlik akrediteerimine on akrediteerimise kõige kõrgemini tunnustatud ja tunnustatud vorm ning see annab lisaks akadeemilisele kvaliteedile ja terviklikkusele kindluse ka California Southern University õppijatele. CalSouthern'i kraadiõppekavad on tugevad, asjakohased ja pidevalt ajakohastatud, et kajastada valdkonna viimaseid arenguid.

California Southern University Lõunaülikoolis tehakse kõik kursused veebis ja teie ajakava järgi, et saaksite oma kraadi teenida, tasakaalustades oma hõivatud professionaalset ja isiklikku elu. Sissepääsueksamite ja igakuiste kursuste algusena saate kohe alustada ja töötada tempos, mis on teie jaoks parim. Te töötate üks-ühele koos õppejõudude mentoritega, kes on pühendunud õpetajad ja kogenud spetsialistid valdkondades, kus nad õpetavad.

CalSouthern'i õppemaksu on mõistliku hinnaga ja see ei suurene kunagi, kui olete jätkuvalt registreerunud. Pakume ka erinevaid intressivaba maksevõimalusi, mis võimaldavad teil valida, mis sobib kõige paremini teie eelarve ja finantsolukordadega.

Võib-olla kõige olulisem on isikupärastatud juhiste ja toetuse tasakaalustamata tase, mida saate CalSouthern'is. Alates registreerimisprotsessist lõpetamiseni on pühendunud spetsialistide meeskond - õppejõud, nõustajad, dekaanid ja abipersonal - teiega igal sammul, et aidata teil saavutada oma akadeemilisi ja professionaalseid eesmärke.

Missiooni kirjeldus

California Southern on ülemaailmne online-ülikool. Me valmistame õppijaid edukaks maailmas, mida me veel ette kujutame. Me teeme seda aktiivse õppimise kaudu, austades mitmekesisust ja edendades intellektuaalset vabadust.

California Southern University täidab oma missiooni:

 • Koolituse läbiviimine online-hariduse kaudu, jälgides, hinnates ja teavitades õppija akadeemilist progressi õppejõu mentorlussuhte kaudu igas kursuses.
 • Õppijatele pakutakse võimalust mõista fakte ja ideid, mõelda analüütiliselt ja põhjendatult ning teha järeldusi selgelt.
 • Intellektuaalse uurimise edendamine, mis parandab õppija kultuurilist, sotsiaalset ja professionaalset arengut.
 • Õppija teadmiste ulatuse ja sügavuse laiendamine erinevates õppevaldkondades.
 • Isikliku rikastamise võimaluse pakkumine.
 • Hariduse pakkumine valdkondades, kus on tuvastatud tõendatud vajadus.

Ülikooli eesmärgid

 • Pakkuda kraadiõppe programme, mis kombineerivad traditsioonilisi haridusviise online-vormingus, et võimaldada õppijatel täita oma akadeemilisi, professionaalseid ja isiklikke eesmärke.
 • Pakkuda kvaliteetset õpet oluliste oskuste arendamiseks käitumisteaduse, äri ja õiguse valdkondades.
 • Säilitada paindlikkus programmide tarnimisel, et vastata ülikooli õppijate vajadustele.
 • Edendada teadlikkust ja austust mitmekesisuse vastu, säilitades austuse ja tunnustuse õhkkonna mitmekesise maailma jaoks, kus meie õppijad elavad ja töötavad.
 • Säilitada institutsionaalset kultuuri, mida iseloomustab julgus, läbipaistvus ja parimad professionaalsed tavad.
 • Näidata eetiliste standardite järgimist, pakkudes samal ajal akadeemilist tuge ja intellektuaalset vabadust.

Institutsioonilised õpitulemused

California Southern University õpingute käigus eeldatakse, et iga õppija:

 • Rakendage konkreetset ainet valitud õppevaldkonnas, mis viib isikliku ja professionaalse arengu poole.
 • Kasutage erinevaid andmeid täpselt ja asjakohaselt.
 • Suhtlema kirjalikult erinevate seadete, eesmärkide ja sihtrühmade vahel.
 • Suhteliselt tõhusalt suhelda, näidates ühtses ettekandes hästi korraldatud mõtteid, ideid ja arvamusi.
 • Rakendage loogika, numbrite ja / või matemaatika kasutamist teaduslikule uurimissüsteemile, kust teha loogilisi järeldusi.
 • Teha teadlikke otsuseid, mis vastavad eetilise ja õigusliku käitumise kutsestandarditele.
 • Kasutage kriitilist mõtlemist ja põhjendusi otsustamisel, otsuste tegemisel ja probleemide lahendamisel.
 • Integreerida teadlikkus kultuurilise mitmekesisuse küsimustest globaalses ühiskonnas.

Brooke Cagle / Unsplash

Mis Online Learning, saate teenida oma kraadi igal ajal, kõikjal!

Kõik CalSouthern'i sertifikaadid ja kraadiprogrammid pakutakse võrgus. Kohustuslikke sisselogimisaegasid ei ole. Grupiprojekte pole.

Mida see teie jaoks tähendab?

See tähendab, et teil on vabadus ja paindlikkus teenida oma kraadi ümber oma ajakava, ohustamata oma tööd ja pereelu. Paljud meie õppijad ütlevad meile, et kui see ei olnud CalSouthern'i ainulaadse paindliku lähenemise jaoks online-õppele, oleks nende haridusalaste unistuste saavutamine lihtsalt olnud võimatu.

Online-õpe on rohkem kui lihtsalt paindlik ja mugav. See on ka tõhus. Ei ole raisatud aega. Me ei sunni teid klassiruumi tempoga vastavusse viima. Edusammud teie tempos. Liiguta kiiresti materjali kaudu, mida sa kohe aru saavad. Võta rohkem aega, et veenduda, et sa kasutad täielikult väljakutseid nõudvamaid kontseptsioone.

Online-õpe on ka tõhus. Aga ärge võtke meie sõna selle eest. USA Haridusministeeriumi poolt läbi viidud uuringus („Tõenduspõhise praktika hindamine veebipõhises õppes: meta-analüüs ja online-õppe uuringute läbivaatamine”) leiti, et õpilased, kes võtsid kogu oma osa või osa veebist läbi, paremad, keskmiselt kui need, kes võtavad sama kursuse traditsioonilise näost-näkku juhendamise kaudu.

California Southern University : piirkondlikult akrediteeritud online-asutus

California Southern University on akrediteeritud WASC kõrgkooli ja ülikooli komisjoni (WSCUC) poolt , 985 Atlantic Avenue, Suite 100, Alameda, CA 94501, 501.784.9001

Piirkondlik akrediteerimine on Ameerika Ühendriikides enim hinnatud ja tunnustatud akrediteerimise vorm ning see annab õpilastele mitmeid olulisi eeliseid ja võimalusi. See kinnitab ülikooli akadeemiliste programmide rangust ja kvaliteeti ning kinnitust, et institutsioon tegutseb ausalt. Piirkondlik akrediteerimine suurendab samuti oluliselt krediidi ülekantavust ning akadeemilise ringkonna ja töökoha kraadi tunnustamist.

Lääne-koolide ja kolledžite liit

CalSouthern on akrediteeritud alt = "WASC kõrgkooli ja ülikooli komisjoni poolt, 985 Atlantic Avenue, # 100, Alameda, CA 94501, 1.510.748.9001. Www.wascsenior.org

Akrediteerimisnõukogu ärikoolidele ja programmidele

California Southern University äriprogrammid on akrediteeritud ärikoolide ja programmide akrediteerimisnõukogu kaudu (alt = "ACBSP").

Kollegiaalse õendusõppe komisjon

Bakalaureusekraadi õendusabi ja magistriõppe õpingud California Southern University on akrediteeritud kollegiaalse õenduse hariduse komisjoni poolt, 655 K Street NW, Suite 750, Washington, DC 20001, 202-887-6791

Kõrghariduse akrediteerimise nõukogu

WASC kõrgkooli ja ülikooli komisjon on alt = "kõrghariduse akrediteerimise nõukogu tunnustatud liige. CHEA on eraõiguslik mittetulunduslik riiklik organisatsioon, mis koordineerib akrediteerimistegevust Ameerika Ühendriikides. akrediteerivate organisatsioonide tunnustamine peaks olema kõrge kvaliteedi, aruandekohustuse ja kõrghariduse parandamise strateegia, mille tunnustamine CHEA kinnitab, et akrediteerivate organisatsioonide standardid ja protsessid on kooskõlas CHEA kehtestatud kvaliteedi, parandamise ja vastutuse ootustega. chea.org

Asukohad