California State University, East Bay

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kiire ülevaade

Cal State East Bay on enam kui 60 aasta jooksul teeninud San Francisco lahe piirkonda California osariigi ülikooli süsteemi raames, mis on Ameerika Ühendriikide suurim riiklik kõrgharidussüsteem. CSUEB on tuntud auhinnatud programmide, ekspertide juhendamise, väikeklasside ja väga isikupärastatud õpikeskkonna poolest. Ülikool asub kaunis ja kultuuriliselt mitmekesises San Francisco lahe piirkonnas, kus meie õpilased saavad kasu professionaalsest arengust ja karjäärivõimalustest Silicon Valley'is ja Põhja-Kalifornias.

CSUEB on riiklikult tunnustatud USA kõige mitmekesisemate ülikoolide seas, kus üle 60 riigi rahvusvahelised üliõpilased esindavad rohkem kui 8% kogu õppest. Kool pakub bakalaureuse kraadi 49 valdkonnas ja kraadiõppe kraadi 30 valdkonnas.

Ülikoolilinnak on turvaline, mugav ja mugav, avarates täielikult sisustatud korterites. Meie pargilaadne kampus Haywardi mägedes, kust avaneb vaade San Francisco lahele.

Õpilased saavad valida rohkem kui 120 akadeemilise, sportliku, au, religioosse, meelelahutus- ja kultuuriklubi ja -organisatsiooni vahel ning osaleda ka NCAA II osakonna spordis, üliõpilasvalitsuses ja avalikus teenistuses.

110395_110248_StudentsalongRAWwalkway_UCom.jpg

Kolledžid

  • Äri- ja majandusteaduskond
  • Hariduse ja liitlaste õpingute kolledž
  • Kirjade, Kunstide ja Sotsiaalteaduste Kolledž
  • Teaduskolledž

Kraad programmid

Bachelor of Arts, bakalaureusekraad, kaunite kunstide bakalaureus, bakalaureuse kraadiõppe programmid, alaealised, magistrikraad, magistrikraad, magistrikraadi programmid, ärijuhtimise magister (MBA), avaliku halduse kapten, sotsiaalteaduste magister Töö, volikirja programmid, ühe aine ettevalmistamine ja sertifikaadi programmid, doktorikraad hariduses

49 bakalaureuse kraadi, 51 alaealist, 34 magistrikraadi, 24 volikirja ja tunnistust, 1 doktorikraad

Kõige populaarsemad bakalaureuseõpetajad

Ärijuhtimine, informaatika, terviseteadus, tööstustehnika, kinesioloogia, kriminaalõigus, bioloogia, bioloogia, sotsioloogia, eelhooldus, inimareng.

Kõige populaarsemad bakalaureusekraadi programmid

Ärijuhtimine, ärianalüüs, arvutiteadus, ehitusjuhtimine, insenerijuhtimine, tervishoiuamet, sotsiaaltöö, statistika, avalik haldus, kõnekeelne patoloogia, nõustamine ja juhendamine, hariduslik juhtimine.

Mittekõrgendavad programmid

Ülikooli Ameerika keele programm pakub intensiivset inglise keele õpinguid ülikooliõpingute ettevalmistamiseks. Mitmesugused sertifikaatide ja väravate programmid, sealhulgas üliõpilaste tingimuslikud sisseastumised, eel-MBA programm ja International Business diplom - pakuvad suurepäraseid võimalusi professionaalseks ja akadeemiliseks arenguks. Külalisüliõpilaste programmi kaudu saavad rahvusvahelised üliõpilased valida suve, semestri või aasta välismaal õppimise Kalifornias.

110393_110249_IMG_2699-21.jpg

Tunnustatud teaduskond

Cal State East Bay on kogunud riiklikku tunnustust oma teaduskonna tipptaseme eest ja meie professorid on pühendunud teie edule - klassiruumis ja kaugemalgi. Meie asukoht elujõulise San Francisco lahe piirkonna keskel võimaldab meil meelitada ligi pühendunud õppejõude, kes ei ole mitte ainult oma valdkonna tunnustatud eksperdid, vaid on sageli oma teadusharudes tuntud, sealhulgas äri-, tehnoloogia- ja avalike teenuste valdkonnas. kunst ja haridus. See võimaldab meil pakkuda teile tugevat akadeemilist õppekava ja reaalset õppekava, mis valmistab teid ette isiklike saavutuste ja karjääri eduks.

Rahvusvaheliste üliõpilaste praktilised võimalused

California State University, East Bay , on meie eesmärk valmistada õpilasi ette tulevaste karjääride jaoks. Riigi East Bay'i asukoht San Francisco lahe vaatega mägedes pakub rohkem kui lihtsalt suurepärane vaade; see paneb meie õpilased ideaalsesse asukohta karjääriarenduseks vaid 30-40-minutilise autosõidu kaugusel San Franciscost ja Silicon Valley'st, kus igal aastal sajad meie õpilased saavad praktilist koolitust alustavatel ettevõtetel, tehnoloogilistel hiiglastel, kohalikes organisatsioonides ja rahvusvahelistes ettevõtetes lahe piirkonnas. CSUEB pakub nii bakalaureuse- kui ka kraadiõppe programme 24 heakskiidetud STEM valdkonnas, sealhulgas Business Analytics, Computer Science, Industrial Engineering, Engineering Management, Multimedia / Interaction Design ja Statistika. Nende programmide lõpetajad võivad taotleda kaheaastast STEM OPT laiendust.

110391_110250_Studentlife_CBE_lawn2_copy.jpg

Ülikooli ajalugu

Cal State East Bay on viimase 60 aasta jooksul kaugele jõudnud - sellel oli viis presidenti, viis erinevat nime ja toodetud tuhandeid lõpetajaid, kes on sisenenud piirkonna tööjõudu.

Algselt nimetati ülikool Alameda maakonna riiklikuks kolledžiks, kui see loodi California Riikliku Assamblee poolt ametlikult 1957. aastal. 1961. aasta veebruaris peeti praeguse Haywardi ülikooli revolutsioonilisi tseremooniaid ja kolleeg kolis oma alalisse asukohta 1963. aasta sügisel. vaim läbinud ülikoolilinnak idealistlikel kuudel enne president John F. Kennedy mõrvamist 1963. aasta novembris, sündinud Kennedy New Frontier programmidega. Seega otsustas üliõpilaskond kutsuda end Pioneeriks ja esimene Pioneeri maskott oli NASA Pioneer kosmoseprogrammi astronaut.

1960. aastate ülikoolilinnakud laienesid 1970-ndate aastate alguses mitmete uute hoonete avamisega, sealhulgas raamatukogu ja administratsiooni hooned, Ülikooli teater ja Robinson Hall 1971. aastal ning üliõpilaste tervisekeskus 1973. aastal. Omab üliõpilaselamut ülikoolilinnakus, avas oma uksed 1987. aastal. Pioneer Heightsil oli 400 üliõpilast, kelle ülesandeks oleks ülikooli maine "kommertskoolina" ja pakkuda ülikoolilinnaku õpilaste elu uut tuuma.

Ülikool laiendanud oma haaret Contra Costa County 1992, millega avatakse satelliit ülikooli Concord, ja siis muutis oma nime California State University, East Bay 2005. aastal, et kajastada uusi piirkondlikke positsioneerimine. Ülikooli kolm ülikooli - nimega Haywardi ülikool, Concordi ülikool ja Oaklandi keskus - tugevdasid ülikooli piirkondlikku mõju.

2000-ndate aastate keskel kasvas Haywardi ülikoolil uus ehitis, kus ehitati välja Valley äri- ja tehnoloogiahoone ning puhke- ja tervisekeskus. Seismilise haavatavuse tõttu lammutati 17. augustil 2013. aastal Warren Hall, mis oli aastakümneid olnud ülikooli allkirjastamise hoone, ning see asendati hiljem uue üliõpilaste halduse ja üliõpilasega

Kuna ülikool kasvab jätkuvalt, on see eriti tuntud selle mitmekesisuse poolest. Aastatel 2015-2017 määras kõrghariduse kroonika Almanaha Cal State East Bay üliõpilaskonna Ameerika Ühendriikide kõige erinevamaks.

* Ülikooli ajaloo kohta saadi teavet raamatukogu 60. aastapäeva näitusest

Missiooni kirjeldus

Cal State East Bay tervitab ja toetab mitmekülgset üliõpilaskonda, millel on akadeemiliselt rikkaid, kultuuriliselt olulisi õpikogemusi, mis valmistavad õpilasi oma hariduse rakendamiseks ette mõtestatud elutööle ning on ühiskonnas sotsiaalselt vastutustundlikud. Ülikool püüab oma haridusprogrammide ja tegevuste kaudu rahuldada haridusvajadusi ning aidata kaasa Ida-Bay, riigi, rahva ja globaalsete kogukondade elujõulisusele.

110392_110247__MG_6552.jpg

Asukohad

Hayward

Address
Carlos Bee Boulevard,25800
94542 Hayward, Californias, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega