Loe ametlikku kirjeldust

Campbellsville'i ülikooli missioon

Campbellsville'i ülikool on terviklik kristlik institutsioon, mis pakub professionaalseid, bakalaureuse- ja magistriprogramme. Ülikool on pühendunud akadeemilisele kompetentsusele, mis on kindlalt rajatud vabade kunstidele, mis soodustab isiklikku kasvu, terviklikkust ja professionaalset ettevalmistust hoolivas keskkonnas. Ülikool valmistab ette üliõpilasteks kristlaste teenistuse juhte elukestvaks õppimiseks, stipendiumiks ja aktiivseks osalemiseks mitmekesises, globaalses ühiskonnas.

Põhiväärtused

  • Akadeemilise tipptaseme edendamine professionaalsete sertifikaatide, sidusettevõtete, küpsustunnistuse ja kraadiõppe programmide kaudu traditsiooniliste, tehniliste ja veebisüsteemide kaudu.
  • Et luua õpilastele edu soodustav keskkond.
  • Hinnata erinevaid vaatepunkte Kristuse keskmes olevas kogukonnas.
  • Teenidajate juhtkonna ja tõhusa juhtimise mudelit.

Akrediteerimine

Campbellsville'i ülikool on akrediteeritud Kolledžide Kolledžite ja Koolide Kolledžite Liidu (SACSCOC) poolt tunnustatud ülikoolide, tunnistuste, sidusettevõtete, bakalaureuse ja magistrikraadi omandamiseks.

Campbellsville'i muusikaprogramm on akrediteeritud riikliku muusikakoolide assotsiatsiooni (NASM) poolt. Õpetaja ettevalmistusprogramm on õpetajahariduse ja -sertifitseerimise poolt heaks kiidetud hariduse professionaalsete standardite kogu (EPSB) poolt ja on akrediteeritud riikliku õpetajahariduse akrediteerimise nõukogu (NCATE) poolt. NASDTECi riikidevaheline leping annab võimaluse lõpetada õpitunnistuste saamine teistes riikides, kuigi seal võivad olla kohaldatavad tingimused. Viieaastase sotsiaaltöö ja sotsiaaltöö programmide meistrid on ühiskondliku töö hariduse nõukogu (CSWE) akrediteeritud. Abielu ja pereteraapia meistrid on akrediteeritud abielu ja pereteraapia hariduse akadeemikute komisjonilt (COAMFTE). RN-i BSNi õendusprogrammi akrediteerib akrediteerimisasutus õendusabi hariduskomisjonis (ACEN).

Edetabelid ja õnnitlused

Lisaks sellele, et nad on järjestatud Ameerika parimate kristlike kolledžitena ning Kentucky ja lõunaosas asuvas akrediteeritud riiklikus ja maailma ülikoolide edetabelites nagu USA uudised

Välismaal õppima

Campbellsville Ülikooli rahvusvahelise hariduse keskus pakub üliõpilastele palju erinevaid vahetusi ja programme. Meil on tihedad sidemed Ukraina, Belize'i, Brasiilia, Hiina, Jaapani, Taiwani, Lõuna-Korea ja Hispaania koolidega. CIE pakub ka programme 49 erinevas riigis üle kogu maailma. Sa võiksid õppida Araabia Ammanis Jordaanias, neil on internatuuri Austraalias või osaleda õppetöös Ho Chi Minhi linnas Vietnamis. Maailm on meie lähiümbruses ja võimalused on lõputud!

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Campbellsville University

Muutke õpilaste elu nii Ameerika Ühendriikides kui ka välismaal magistrikraadiga inglise keele õpetamisel teiste keelte kõnelejatele (TESOL). ... [+]

MATESOL - inglise keele õpetamise magistriõpe teiste keelte kõnelejatele . Muutke õpilaste elu nii Ameerika Ühendriikides kui ka välismaal magistrikraadiga inglise keele õpetamisel teiste keelte kõnelejatele (TESOL). See aste arendab oskusi, mida tuleb õpetada inglise keele kui teise keele (ESL) Ameerika Ühendriikides või inglise keele kui võõrkeele (EFL) välismaal. Meie rõhuasetusega tõeliselt ülemaailmsele programmile kujundasime meie õppekava, et uurida nii keelemehhaanikat kui ka kultuuri tähtsust.

[-]
Ameerika Ühendriigid Campbellsville USA veebis
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

MSc

Campbellsville University

Magistrikraad (MSCS) on STEM programm, mis nõuab 30 semester tundi. ... [+]

Magistrikraad (MSCS) on STEM programm, mis nõuab 30 semester tundi. Programm ühendab teooria ja praktika, et valmistada õpilasi ette kasvavat nõudlust infotehnoloogia valdkonnas. Programmi sisenevatel õpilastel peab olema bakalaureuseõpe ja neil peab olema piisav taust infotehnoloogias, et programmi edukalt lõpule viia.

[-]
Ameerika Ühendriigid Campbellsville Louisville
September 2020
Inglise
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

Welcome to CU