Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Meil on Carlson School of Management ühiselt seotud kujutlusvõime tööle ja ambitsioone. Aluseks Sõpruslinnade Minneapolis ja St Paul, majutatud Minnesota ülikooli, Carlson School on liider äri haridus ja teadus. Meie lähenemine ühendab õpilasi ainulaadne kogemusliku õppe võimalusi, dünaamiline rahvusvahelistes haridusprogrammides ja elav võrgustiku ettevõtete kogu riigis ja kaugemalgi.

Carlson School annab kraadi täieliku bakalaureuse programmi (BSB), Master of Business Administration (MBA), Master of Raamatupidamine (MACC) Master of Science in Business Analytics (MSBA), Master of Business maksustamine (MBT) Master of Finance (MS-Finance), Master of Human Resources ja töösuhete (MA-HRIR), Master of Supply Chain Management (MS-SCM) ja doktoriõppes, samuti võib leida mitmeid täitevvõimu tasandil täiendõppe võimalusi.

Meie eesmärk

Inspireeriv ja võimaldab üksikisikutel ja organisatsioonidel luua parem tulevik.

meie lubadus

Loome teosed õppimise kogemus igale õpilasele. Me arendada mõjukas teadmisi, mis mõjutab tuleviku organisatsioonid. Meil kasvab ettevõtlikkust juhid kujutlusvõime, terviklikkust ja globaalse mõtteviisi vaja lahendada grand väljakutseid ettevõtetele ja ühiskonnale.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Carlson School of Management, University of Minnesota

Humanitaarteaduste ja -suhete magistrikraadi peetakse ühed peamised sellised rahvastikuprogrammid, mis on saadaval täistööajaga või osalise tööajaga. Maailmatasemel teadu ... [+]

Humanitaarteaduste ja -suhete magistrikraadi peetakse ühed peamised sellised rahvastikuprogrammid, mis on saadaval täistööajaga või osalise tööajaga. Maailmatasemel teaduskonna juhendamisel annab õppekava õpilastele põhjalikku arusaamist kaasaegsetest HR-tavadest ja aluseks olevatest teooriatest, mis on vajalikud edukaks karjääriks selles valdkonnas.

Dünaamiline õppesuund

Inimressursside ja töösuhete valdkond hõlmab kõiki töösuhte aspekte, alates inimressursside juhtimisest kuni töösuhete ja kaugemale. Teooria ja praktika segamisel pakuvad meie kraadiõppeprogrammid meie täistööajaga ja osalise tööajaga üliõpilasi multidistsiplinaarse vundamendiga majandus, psühholoogia, äri, eetika, kultuuri ja õiguse valdkonnas.... [-]

Ameerika Ühendriigid Minneapolis
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

UMN Carlson School of Management Video Tour