Loe ametlikku kirjeldust

Ajalugu Alates oma asutamisest 1949 William Larimer Mellon, Tepper School of Business at Carnegie Mellon on eristanud end arendada teaduslikke põhimõtteid, mis on aluseks ettevõtte juhtimine. See on kiiresti kasvanud üheks maailma parimaks keskused õppe-ja teadustöö ärijuhtimine. Paljud Tepper kooli haridus uuendused on nüüdseks vastu võetud teiste riikide ja rahvusvaheliste ettevõtete koolides. Näiteks Tepper kooli juhtimise mäng käis kasutada arvutisimulatsiooni jaoks kogemusõppe ettevõtluse roll ning selliste simulatsioonide Hiljem on vastu võtnud teised institutsioonid. Kooli missiooni Tepper School of Business Carnegie Mellon Meie missioon Luua ja levitada teadmisi teadustöö, õpetamise ja õppimise ning kanda intellektuaalsete toodete ühiskonnale. Et pakkuda meie õpilastele, õpetades neile probleemide lahendamine, juhtimise ja meeskonnatöö oskusi, samuti väärtuse pühendumust kvaliteedile, eetiline käitumine, ühiskonna ja austust üksteise vastu. Et saavutada eeliseid pakub mitmekülgne ja suhteliselt väikese ülikooli kogukond, mis on avatud ideede vahetamine, kui avastus, loovuse ja isikliku ja professionaalse arengu saab areneda. Oleme võtnud endale kohustuse parandada juhtimise ja probleemide lahendamise valdkonnas tegutsevate üksikisikute, et suurendada nende väärtust organisatsioonides ja ühiskonnas laiemalt. Tepper School of Business püüdleb tipptaseme loomiseks ja teadmiste levitamist, mis on maandatud teaduslikele põhimõtetele ning suunataks parandada tavadest ja elukutse juhtimine. Me saavutame oma missiooni kaudu loomist ja rakendamist nii üldise juhtimise programmide ja spetsialiseerunud, interdistsiplinaarne haridusprogrammide, samuti läbi läbiviimise, kirjastamine ja kanda ühiskonna uuringuid, mis on väärtuslik ja oluline. Meie eesmärk avaldus Tepper School of Business at Carnegie Mellon püüab olla maailma juhtiv ja tee-kaitselüliti juhtimise hariduse ja teaduse tuntud rahvusvaheliselt: Lõpetajad, kes on suutelised saama suure mõjuga ettevõtete juhte, kes on ettevõtlikud ja jätkuvalt õppida, ja kes saavad rakendada info-ja tehnoloogia toota jätkusuutlikku majanduskasvu. Haridus-ja uurimisprogrammid, mis on uuenduslikud, interdistsiplinaarne, infotehnoloogia intensiivse ja rahvusvahelise ulatusega, ning et sujuvalt tuginema põhioskuste kohta Tepper School of Business and Carnegie Mellon University, suurendades seeläbi mõju ja väärtust. Õpikeskkond, mis suurtäheks ära mitmekesisust ühenduses, avatud ideede vahetamine, ja kui avastus, innovatsioon ja loovus areneda. Väärtused, mis tuginevad kõrgetele ootustele eetilise käitumisega, austus üksikisiku vastutus ühiskonna pühendumist tööle ja pühendumust kvaliteedile ja pidevat täiustamist.  

See ülikool pakub ka:

MSc

Carnegie Mellon University

Carnegie Mellon intensiivse Magistrikraad Computational Finance (MSCF) on paljude meelest tuleb top kvantitatiivne finantskorralduse programmi riigist. ... [+]

MSCF Program

Carnegie Mellon intensiivse Magistrikraad Computational Finance (MSCF) on paljude meelest tuleb top kvantitatiivne finantskorralduse programmi riigist. Ülikool on maailmas tuntud oma teadmisi infotehnoloogia, hoiab tähe maine matemaatika ja inseneriteaduse kooli ja on üks rahvas top ärikoolides (# 3 maailmas vastavalt Wall Street Journal, september 2006).

Ei ole üllatav, MSCF programm, leotatud kvantitatiivne analüüs ja infotehnoloogia ja õpetanud mõned kvantitatiivne rahastamiseks kuulsaimat õppejõud, on teeninud hea maine tänaval.

Ajalugu

Kui Carnegie Mellon sisse MSCF programm 1994 moodustas see esimene "finantskorraldus" aste toestavad erialade kvantitatiivne rahastamiseks. See ühiskraad vahel School of Computer Science *, Department of matemaatikakandidaat, Department of Statistika ja Tepper School of Business loodud täielikult integreeritud kolme semestri õppekava on mõeldud spetsiaalselt Masters of Computational Finance. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Pittsburgh New York
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
16 - 33 kuud
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles