Carthage College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

1847. aastal asutatud Carthage College on nelja-aastane vabakutseliste kunstide ja teaduste erakõrgkool Kenoshas, ​​Wisconsin. Carthage ühendab peegelduse ja eneseteostuse keskkonda, kus on suured ootused, nii et meie õpilased avastavad ja süttivad oma tõelist potentsiaali.


Carthage'i missioon


Kutsu tõtt, ehitades tugevust, inspireerivat teenust - koos

See on Carthage'i missioon. Vilistlaskubeketidel ja presidendivalimiste õhtusöögi ajal ei räägita seda kummituslikku ütlust. See on väljakutse. See on see, mida me iga päev uuesti välja paneme. Meie õpilastele. Meie õppejõud ja personal. Et muuta see maailm meile kõigile paremaks kohaks.


JÄRGNEVAD ÕIGUS

 • Carthage on Ameerika Evangeelse Luterliku Kiriku kolledž, mis toetab ja väljendab judeo-kristlikku traditsiooni.
 • Carthage austab Jumala armastust kõigi inimeste vastu ja tähistab loomingulist mitmekesisust.
 • Carthage hõlmab stipendiumi ja õpetust, mis põhinevad tõe austamisel, individuaalsete vaatenurkade võimalused ja piirangud ning isiklik vastutus.
 • Carthage tunnistab, et Tõe otsimine on eluaegne teekond ning et teadmised, kogemused ja arusaam, mis on saadud õppimise armastusest, on kindlad juhendid.
 • Carthage edendab isiklikke, ametialaseid ja sotsiaalseid suhteid, mida iseloomustab tõde, ausus ja terviklikkus.


EHITUSE TUGEVUS

 • Carthage kutsub kõiki kogukonna liikmeid üles otsima tipptasemeid kõigis püüdlustes.
 • Carthage pakub ressursse, tööriistu ja vahendeid, mis on vajalikud pühendunud üliõpilaste, õppejõudude, personali ja usaldusisikute kaasamiseks ja arendamiseks.
 • Carthage püüab oma hariduskogemuse kaudu kindlustatuse nimel pakkuda õpilastele võimalusi kasvada kõikides eluvaldkondades.
 • Karthage otsib õppejõudude ja üliõpilaste kultuurikogemuse laiust ja sügavust, luues teadmiste, julgete ja tõhusate tegevuste aluse suuremas maailmas.
 • Carthage teeb koostööd nõustajate ja partneritega, kes aitavad suurendada hariduskogemuse asjakohasust, elukvaliteeti ja vastupidavust.
 • Carthage on vastutav haldur, investeerides ja säilitades ressursse praeguste ja järjestikuste üliõpilaste põlvkondade teenindamiseks.


INSPIRING SERVICE

 • Carthage kinnitab, et hariduse eesõigusega kaasnevad sotsiaalse teadlikkuse kohustused.
 • Kartagia kutsub õpilasi üles saama õiglase ja kaastundliku maailma ehitajad, kastudes neid hariduslikus kogemuses, mis pakub kokkupuudet kogu Maa olemasolu laiusega.
 • Carthage valmistab õpilasi teenindamise elu ja juhtimise suunas, pakkudes võimalusi enda ja teiste abistamiseks - nii kohalikul, riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.
 • Carthage mudelid ja edendab halduse kunsti, mis näeb ette austuse elu kõigis oma vormides ja kultuurides.


KÕIK

 • Carthage on kolledžite kogukond, mis hõlmab põlvkondade ja sildade ideoloogiaid, teenindab elu, teenindust, tunnustust ja mõistmist.
 • Carthage kinnitab, et Tõde, Tugevus ja Teenus elavad kogu elu jooksul kasulikult ja julgustavad kogukonna liikmeid järgima kõiki kolme kõiki võimalusi.
 • Carthage hõlmab traditsioone, mis tõstavad kogukonda ja suurendavad selle olulisust ja prestiiži.
 • Carthage julgustab kogukonna liikmeid vaidlustama ja toetama üksteist, vastutust võtma ja vastutust nõudma ning tegema koostööd, et teenida õpilaste parimaid huvisid.


Carthageist

Ideaalne asukoht

Carthage'i ülikoolilinnaks on Michigani järve kaldal paiknev 80-aakuline arboreetum, Chicago ja Milwaukee vahepeal. Ülikoolilinnak pakub hingekosutavaid vaateid Michigani järvele peaaegu kõigist ülikoolilinnakojast, sealhulgas paljudes elamispindade ruumides. Lihtne juurdepääs kahele suurlinnapiirkonnale annab õpilastele võimalused reaalseks kogemusteks ja võrgustike loomiseks.


Registreerumine ja klassi suurus

Carthage'il on kodus 2600 täistööajaga üliõpilast ja 400 osalise tööajaga õpilast. Meie keskmise klassi suurus on vaid 17 õpilast. Carthage'i üliõpilaste suhe on 12: 1.


Pakutavad kraadid

Carthage annab bakalaureuse kraadi peamiste äriühingutega rohkem kui 40 valdkondades, bakalaureusekraad teaduse õenduse kraadi, magistrikraadi kraadi ja magistrikraadi äri disaini ja innovatsiooni kraadi. Carthage korraldab ka Loyola ülikooli Chicago sotsiaaltöö magistri kraadiõppe programmi.


Akadeemikud

Carthage pakub põhioskusi, alaealisi ja kontsentratsioone rohkem kui 50 õppevaldkonnas, sealhulgas bioloogia, rahandus, rahvusvaheline poliitiline majandus, haridus, teatrid ja neuroteadus. Me rõhutame interdistsiplinaarset õpet, bakalaureuseõpet, praktilist õpet, individuaalset tähelepanu ja elavat arutelu ja arutelu klassiruumis. Õppekava eesmärk on edendada kriitilist mõtlemist, üritades õpilastel end tõhusalt väljendada. Kardiaani vanurite seas on kriitilise mõtlemise, probleemide lahendamise ja kirjaliku kommunikatsiooni aluseks 11 protsenti riigi tasandil; Carthagei üliõpilaste akadeemiline kasu, mis on nende esmaspäevast kuni kõrgemateks aastateks, on 17% riigi hulgas.


Akrediteerimine, auhinnad ja auhinnad

Carthage on akrediteeritud kõrgemate õpingute komisjoniga alates 1916. aastast. Carthage on nimeks Princetoni ülevaade (2016), mis on mõeldud vaid 25 protsendile nelja-aastastest koolidest, Best Midwesterni kolledžiks.


Pühendunud teaduskond

Õppurid, kes ei õpetavad assistendid, õpetavad kõik klassid. Meie pühendunud õppejõud koosneb rohkem kui 150 teadlastest, kellest 90 protsenti on doktorikraadiga või kraadiõppega maailma kõrgkoolide, sealhulgas Harvardi, Yale'i, MIT, Princetoni ja Oxfordi doktorikraadide või kraadide kraadidest.


Vibrant Campus Life

Carthage'i üliõpilaste elu on teie kogemuse monumentaalne osa. 70% üliõpilastest elab ülikoolilinnakus; üliõpilased peavad elama ülikoolilinnakus kuni oma vanemate aastate jooksul ja ülikoolilinnak majutus on tagatud kõigile neli aastat. Kenosha on elav ala, kus on kunstigaleriid, muuseumid, teatrid, kaubanduskeskused ja restoranid; Milwaukee ja Chicago on vaid kiire reis minema. Ülikoolilinnakus toimub alati midagi: mängud, loengud, filmid, esinejate külastamine, 5K läbisõidud. Tarble Arena on võõrustanud muu hulgas skripti, Fray ja Phillip Phillipsi. Rohkem kui 120 üliõpilasorganisatsiooniga on palju võimalusi osalemiseks.


Mõistlik uurimine luteri traditsioonis

Kolledž haridus peaks tegema rohkem kui lihtsalt sa tööd. See peaks aitama teil avastada, kes sa oled, mida sa tegid, ja kuidas saaksite töötada suurema heaks. Carthage on seotud Ameerika Evangeelse Luterliku Kirikuga, kuid lihtsalt sellepärast, et oleme luterlased, ei tähenda, et peate olema. Me jagame ja tervitame arvamusi, kogemusi ja usundite lugusid kogu maailma religioonidest. Meie luterlikud väärtused tähendavad, et me kutsume teid üles küsima rasketes küsimustes ja püüdma aidata meie õpilastel arendada tugevat moraalset ja intellektuaalset kompassi.


Üles Teenused

Asjad näevad Carthageil uus, sest nad on. Viimase 12 aasta jooksul on Carthage investeerinud ülikoolilinnakudesse rohkem kui 200 miljonit dollarit. Uuele teaduskeskusele avatakse 2015. aasta sügisel. Uutesse uutesse hoonetesse kuuluvad Campbelli üliõpilasliit, Oaksi elamu küla, NE Tarble Athletic ja puhkekeskus ning AW Clauseni maailmakeskuse keskus.


NCAA III osakonna kergejõustik

Carthage'i väljakud 24 NCAA III osakonna võistkonnad, kes konkureerivad Illinoisi ja Wisconsini kolledži konverentsil. Umbes kolmandik meie üliõpilastest osaleb võõrkeeltevahelises võistlusklassis ja kolmas osaleb paljudes sise- ja klubisportides.


Uuringu juhataja välismaal

Carthage on viiekümnenda bakalaureuse õppeasutuse seas 5 kohal rahvusest üliõpilasel osalemiseks välismaal õppivas lühiajalises õppes. Paljud üliõpilased, kes muidu ei peaks kolledžis välismaal õppima, saavad kulutada kuu aega erinevates riikides Carthage'i jaanuari tähtaja jooksul, kui õppejõud viib läbi õppereisid sellistesse sihtkohtadesse nagu Saksamaa, Rootsi, Kuuba, Hiina ja Nicaragua.


Meie rikkalik ajalugu

Carthage'is oleme näinud 170 aastat juhte, tegijaid ja go-gettersid välja minema ja edasi minema. Oleme muutnud oma nime ja isegi meie asukohta alates sellest, kui asutati 1847. aastal. Kuid Carthage'i hariduse tuum on jäänud samaks: meie vabade kunstide sihtasutus annab õpilastele tugeva akadeemilise, moraalse ja intellektuaalse kompassi, nii et nad muutunud tajuvad, leidlikud ja põhjendatud isikud.
Carthage College asutati hariduse luterlike pioneeride poolt, mille harrastajaks oli Illinoisi üldassamblee 22. jaanuaril 1847. Siis kolledž asus Hillsboro linnas Ill. Ja oli tuntud kui Luterlik kiriku Kirjanduslik ja Teoloogiline Instituut Kaug-läänes. Nime peatselt lühendati Hillsboro kolledžisse.
Kahe isikliku õppejõu ja 79 üliõpilasega lubas Hillsboro "põhjalikult ja praktilise õppekava, mis hõlmas kõiki haridusvaldkondi, mida tavaliselt õpivad parimates akadeemiate ja kolledžites."
Hillsboro jõudis oma esimese kahe aasta jooksul edukaks tänu luteri koguduste toele. Aastal 1852 kolis kolledž ümber suuremasse linnas Springfield, Ill. Ja võttis endale uue nime Illinois State University.
1870. aastal kolis kolledž taas seekord maale, lääne-keskne linn Carthage Ill, kus kolledž omandas oma praeguse nime. Aastaks 1916 omandas kolledž akrediteerimise Põhja Keskliidu kolledžite ja keskkoolide poolt ning sai seltskonna kõrgeima reitingu "A" - Illinoisi ainus neljas kolledž selle auks omandamiseks. Aastaks 1927 registreerus kolledžis ligi 300 õpilast.
Suur Depressioon ja II maailmasõda vähendasid 1943. aastal 131 õppuriga liitumist. Kümme aastat hiljem otsustas usaldusisikute nõukogu kaaluda uuesti Carthage'i ümberpaigutamist. 1962. aastani oli Carthage rajanud oma Lakeshore'i ülikoolilinnaku Kenoshas, ​​Wis. Kolledž käivitas põneva kasvu ajastu.
Järgmine aastakümne tõi kaasa pideva laienemise perioodi. Registreerumine suurenes viiekordseks, kogumaksumus kolmekordistus ning füüsilised varad kasvasid 600 protsenti. 1995. aasta sügisel osales Carthage 1527 täiskoormusega üliõpilast, seades uue rekordi. Täiskoormusega registreerimine seisab praegu rekordtasemel 2600 üliõpilast. Kokku on registreerunud 3000 õpilast. Intensiivsed riiklikud otsingud on üles ehitanud õppejõule orienteeritud õppejõud, kes valdavad doktorikraadi suurtest lõpueksamitest kogu riigis. Alates 1999. aastast on Carthage investeerinud rohkem kui 250 miljonit dollarit uutele ehitustöödele, olulistele renoveerimisele ja tehnoloogilisele omandamisele.

Asukohad

Kenosha

Address
Alford Park Drive,2001
53140 Kenosha, Wisconsin, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega