Loe ametlikku kirjeldust

Ainsa Katoliiklikus Ülikoolis Hawai'i ja üks kolmest Marianist kõrgkoolid USA, me Chaminade Ülikooli juhindub arusaamast, et nii mõistus ja usk on olulised tingimused tõeotsingule. Meie kogukond on pere, kus õpilased küpseb maailma kodanikud, kes austavad keerukust ja mitmekesisust teised, väärtus üldkasulik töö, ja püüdma luua õiglasema ühiskonna. Meie teaduskonna rõhutada kriitilise mõtlemise ja loova probleemilahenduse samas juhendamist õpilaste rohkem kui 25 bakalaureuse- ja magistriõppe programmid kunstiga ja humanitaarteadused, loodusteadused ja matemaatika, käitumisteadused, äri ja kommunikatsiooni, hariduse ja põetamise. Asub rahvusvahelise linna Honolulu saarel O'ahu, Chaminade peetakse oma tähelepanuväärselt mitmekesise üliõpilaskonna - õpilased on pärit Hawai'i, mandril USA Vaikse ookeani piirkonnas ja kaugemalgi. Klasside suurused on väikesed, madala õpilane-to-teaduskonna suhe. Siin on õpilastel arendada professionaalselt läbi teenust õpiprojektid, teadusuuringute ja praktika kogemusi ning juhtimist ja kogukonna koostöövõrgustike võimalusi. Chaminade, õpilased saavad personaalset haridus, mis valmistab neid ette üha muutuvaid tulevikus.

Meie ajalugu Chaminade Ülikooli Honolulu asutati aastal 1955 juhendamisel viis Marianists innukalt luua katoliku kõrgkooli sisse Hawai`i. Esialgu Chaminade hakkas läbi kaheaastase kolledži, St. Louis Junior College, ning tervitas kolmkümmend noormeeste avaistung klassi. Kahe aasta jooksul on koolis laienes nelja-aastase koostöö hariduse intuitsiooni ja muutis oma nime Chaminade College auks Isa William Joseph Chaminade asutaja Society of Mary (Marianists). Chaminade laiendanud oma teenuseid kogukonnale 1967, mil loodi õhtul seansi teenida täiskasvanutele äri, perekonna ja sõjalise vastutuse kes soovis jätkata kolledžist. 1977. aastal ülikooli lõpetas evolutsioon, lisades kraadiõppe programme saada Chaminade Ülikooli Honolulu. Praegu, 23 bakalaureuse kraadi ja 7 kraadiõppe programmid on olemas.

Ajalugu Meie ülikoolis Ikooniks Hispaania missioon inspireeritud hoonete Clarence TC Ching Hall, Eiben Hall ja Henry Hall istunud silmapaistvalt nõlvadel Kalaepohaku ligi sajandi. Paljud funktsioonid meie ilus campus, nagu E Komo Mai Circle ja kuju Isa Chaminade olnud inventar alates esimeste õpilaste Saint Louis School saabus 1928. aastal. In tõelise meie missioon, ülikooli kutsuti teenima kogukonna II maailmasõja ajal. Klassid koliti lähedal institutsioonide ja campus oli ümber ajutine haigla, hosting armee 147. üldhaigla viis aastat. Klassid uuesti jaanuaris 1946. tervitas esimese klassi üliõpilastega 1955. Viimase kümne aasta jooksul on meie campus on läbinud tohutu teise ümberkujundamise, laiendades rajatised ja ajakohastamine meie tehnilise infrastruktuuri lisada Sullivan Pere Raamatukogu, Dr. ja Pr Lawrence KW (BoHing Chan) Tseu Center for Nursing Education, renoveeritud teaduslaboratooriumides.

Missioon

Chaminade University pakub oma õpilastele haridust koostööl põhinev õppimine keskkond, mis valmistab neid ette elu, teenindus ja eduka karjääri. Juhindudes oma katoliku, Marianist ja kunsti hariduslike traditsioonide, Chaminade soodustab kõlbeline, isiklike oskuste ja kohustus ehitada lihtsalt ja rahulikus ühiskonnas. Ülikool pakub nii ühiskondlikus ja kirikuvennaskondadena Vaikse ookeani piirkonnas oma akadeemilise ja intellektuaalse ressursside ühiste eesmärkide.

Statement of Core Kohustused

Meie missioon voolama järgmised Core Kohustused, mis mõlemad võimendavad ja täpsustada missiooni. Me mõistame meie Core Kohustused nagu suunavad nii pakume ja moodustamise meie haridussüsteemi:

Kohustusi Service

Et pakkuda kvaliteetset akadeemilisi programme, nii need, mis viib kraadi ja need keskenduvad täiendõppe viisil, tundlik vajadusi meie õpilastele ja kogukonnad; Kraadiõppurid, kes on tunnustatud oma kunsti õppida, ettevalmistus professionaalse karjääri, rajatise info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, huvi elukestev õpe, austust mitmekesisuse mõttes eetiline vastutus ja kohustus juhtimisel läbi teenuse mõjutab positiivselt inimeste elu ja ühise hüve; Et olla ühenduses, et minnakse kaugemale ise ja tegeleb avalike teenuste, mis rikastab elu kogukonnas laiemalt; Ilmutada tugeva sotsiaalse teadvuse, mis otseselt haaraks kogu õppekava; Et astuma partnerlusse Hawaii kogukond, meie Pacific Island naabrid, kiriku ja need, kellega me jagame Marianist sponsorlus; Et uurida kriitiliselt ristumiskohtades usku ja kultuuri, mis on kooskõlas meie identiteet, tegeleda meie õpilased selle dialoogi ja osaleda protsesside avaliku õppimise ja poliitika kujundamist ja ehitamist õiglasema ja rahumeelset ühiskonda.

Kohustusi iseloomu Meie haridussüsteemi

Et olla ühtne haridus- kogukond, kus liikmed on pühendunud meie ühist missiooni ja nende enesearendamiseks; Et olla õppejõud ja töötajad koos põhitähelepanu õppimise ja arendamise terve inimene; Et hoida üksikasjaliku ülevaate külalislahkus, mis tähendab, südamlikkus, et ideid ja talente teistega; kuulata avatud meelega, mis suurendab meie terviklikkuse ja taastab meie inimkonna Et kasvatada kultuurist, mis kinni ja edendab avatud küsitlus, peegeldus, kriitilist dialoogi eakaaslastega ja väljaspool ülikooli ja levitamine meie stipendiumi; Et olla akadeemiline kogukond, mis uurib ja julgustab seoseid distsipliinide ja annab erinevaid kogemusi vaja teha neid ühendusi. See tähendab, intensiivne, mis on pühendatud koostööks kolleegidega ja üliõpilased; Et soodustada suurepärane multikultuurse õpikeskkonna tuginedes meie ainulaadne Vaikse ookeani saarte asukoht; Viia läbi end isikupuutumatus, võib-olla kõige võimsam õppevahend omame; teenida mentorite ja eeskujude; viisi, kuidas me suhelda õpilastega võimaldab neil töötada teistega kombel; Et olla ühendus, mis jääb muidugi läbi rasketel aegadel. Kannatust, enesedistsipliin ja ohverdus on vaja ehitada tugev kogukond. Ootame iseendas lahendusi ja tahet töötada läbi raskuste.

Academic Excellence

Chaminade õpib juhendamisel suurepärane, kaasatud õppejõud. Meie taseme programmid on põhjalik ettevalmistus karjääri töökohal või jätkata õpinguid magistriõppes. Meie programmid on suunatud nii, et iga õpilane saab arendada täiel akadeemilist potentsiaali.

Chaminade oleme pühendunud harida üliõpilane tervikuna inimene. Meie campus on elav klassiruumis õppida elab ja töötab 21. sajandil. Chaminade õpilased on valmis läbi raske diskursuses; kasutamise erinevates uurimismeetodite; ja moraalse juhendamise ja vaimne uurimist. Osalemine Chaminade mitmekultuurilises kogukond rikastab ja süvendab perspektiivid inimkonna ja aitab arendada oskusi ja teadlikkust vajavad juhte.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Chaminade University of Honolulu

Master of Arts in Teaching programm on mõeldud õpilasele, kes on lõpetanud bakalaureuse kunsti või teaduse kraadi ja otsib licensure õpetada. Edukas kandidaat selles lice ... [+]

Master of Arts in Teaching programm on mõeldud õpilasele, kes on lõpetanud bakalaureuse kunsti või teaduse kraadi ja otsib licensure õpetada. Edukas kandidaat selles licensure programm peaks suutma toetuda oma bakalaureuse kraadi ja elukogemus.

Õpilased Master of Arts in Teaching programm tuleb valida üks järgmistest riigi poolt heakskiidetud õpetaja licensure programmi:

Põhiharidust koos Licensure Keskharidus koos Licensure (rõhuga matemaatika, teaduse, inglise või Social Studies) Eripedagoogika Alushariduse koos Licensure

Missioon Haridus osakonna Chaminade Ülikooli on toetada pedagoogide professionaalset arengut ja haridusjuhid programmide kaudu põhineb vabade kunstide traditsioonile, katoliku Marianist väärtusi, praeguse teadusuuringute ja parimaid tavasid. Master of Arts in Teaching annab riigi poolt heakskiidetud õpetajakoolituse programmid viib esialgse licensure õpetajatele seisundis Hawai'i viies valdkonnas: põhiharidus, keskharidus, eripedagoogika, PK K ja PK-3 (Pre-lasteaed Hinne 3). Kui ei ole otsib Hawai'i osariik koolitusluba, õpetaja kandidaatide võiksite teada õpetamise nõuded nende seisund valik... [-]

Ameerika Ühendriigid Honolulu
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Chaminade University of Honolulu

Uuring Kohtuekspertiisi Sciences Chaminade võimaldab meie õpilastel võimalus saada osa unikaalne teadlasi, kes teenivad eesmärkide õiglust. Chaminade pakub bakalaureuse- ... [+]

Umbes Kohtuekspertiisi Sciences Chaminade

Uuring Kohtuekspertiisi Sciences Chaminade võimaldab meie õpilastel võimalus saada osa unikaalne teadlasi, kes teenivad eesmärkide õiglust.

Chaminade pakub bakalaureuse- ja magistriõppe kraadi. Lisaks Chaminade pakub täiendusõpet läbi Chaminade Summer instituudid.

Umbes Õppekava

Chaminade kohtumeditsiini Sciences programmid torka õpilaste uusimaid tehnoloogilisi ja teaduslikke edusamme valdkonnas kriminaaluurimine. Lisaks sellele on meie Kohtuekspertiisi Sciences programmid pakkuda õpetust kriminaalõiguse ja käed-praktiline kogemus selles valdkonnas.

Masters of Science in Kohtuekspertiisi Sciences eesmärk on anda õpilastele tausta vaja töötamiseks kohtuekspertiisi teadused või tulevikus kraadiõppe. Programm toimib töötavad spetsialistid valdkonnas, samuti hiljuti kooli lõpetanud alates bakalaureusekraadi programmid. See pakub range aspirantuuri tööd koos sõltumatu uurimistöö.... [-]

Ameerika Ühendriigid Honolulu
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Chaminade University of Honolulu

Master of Science in Nõustamine psühholoogia (MSCP) programmi eesmärk on valmistada ette kõrgharidusega töö kogukonnas ja koolides, aidates laste, noorte ja täiskasvanute ... [+]

Master of Science in Nõustamine psühholoogia (MSCP) programmi eesmärk on valmistada ette kõrgharidusega töö kogukonnas ja koolides, aidates laste, noorte ja täiskasvanute kohanemine erinevate haridus, perekond, organisatsiooni ja ühiskonna nõudmistele.

Sidusust õppekava, juhendamise kliinilise kogemuse ja hindamise üle kandidaadi programmi loodud mitmel moel, sealhulgas foundational kasutamine NBCC ja CACREP standarditele. MSCP programmi Chaminade Ülikool kasutab standarditele NBCC ja CACREP raamistikuna õppekavade kogemus ja tõestatud teadmised ühisosa valdkondades, mis on vaja kõigi õpilaste üle iga kolme rõhuasetused: School Nõustamine, Vaimse Tervise Nõustamine ja abielu ja Perenõustamine. MSCP programm on üles ehitatud nii, et kõik õpilased on tugev teoreetiline alus ja põhi nõustamine oskuste arendamine, enne kui nad sisenevad kliiniline osa programmi. Kliiniline osa programmi toimub viimase kolme programmi tingimustele. Nii õpilased liiguvad ühise sihtasutuse kursused läbi ühisosa kursused ja rõhk spetsiifiliste kursuste.... [-]

Ameerika Ühendriigid Honolulu
September 2019
Inglise
Päevane õpe
30 - 36 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Think Education. Think Chaminade.

Student Life at Chaminade University

Chaminade University Campus Tour