Loe ametlikku kirjeldust

Charleston Lõuna eesmärk on arendada õpilaste Muodokas Kunst haridus maandatud Piibli maailmavaade. CSU pakub 48 bakalaureuse peamised äriühingud ja kaheksa kraadiõppe programmid. Kursused on saadaval klassiruumis ja online. Professional kraadi on saadaval Nursing, haridus-, teadus-, äri, tehnoloogia, Muusikateraapia, Kriminaalõigus, matemaatika, graafiline disain ja Pre-ehitus.

Usk Integration Nägemus ülikooli tuleb Christian ülikooli riiklikult tunnustatud integreerimiseks usk õpet, tuues kaasa ja serveerimine. Charleston Southern University missiooniks on edendada akadeemilist Christian keskkond. Kõik õppejõud, töötajad ja treenerid on pühendunud missioon ja visioon ülikooli.

Valmis Lõpetajad CSU valmistab ette kõrgharidusega ausalt kes on kriitiline mõtlejad, osav suhtlejad ja tõhus kaastöötajate paigutatud teha vastutab rollist ühiskonnas. CSU lõpetajad töötavad üle maailma haridus-, valitsus, ettevõtete ja mittetulundusühingute nagu: Bank of America, Bayer, Benefitfocus, Boeing, Bosch, Disney, Dupont, FBI, General Electric, Intel, Johnson & Johnson, MeadWestvaco, SPAWAR, Texas Instruments ja Wells Fargo.

NCAA Division I Kergejõustik Charleston Southern University on asutajaliige Big South Conference ja sponsorid 16 spordialade NCAA Division I tase. CSU pakub üliõpilane sportlased võimaluse akadeemilise kvaliteedi, sportlik edu ja vaimse kasvu.

Missioon Edendamine akadeemilist Christian Keskkond

Nägemine Et olla Christian ülikooli riiklikult tunnustatud integreerimiseks usk õpet, tuues kaasa ja teenivad Õppimine 2 Korintlastele 10: 5 "Meil lammutada argumendid ja iga pretensioon, mis seab endale vastu üles teadmised Jumalast, ja me võtame vangi iga mõtte, et oleks kuulekas Kristus. "Leading Kl 03:17" Ja mida iganes sa teed, kas sõna või teoga, seda kõike selle nimel, et Jeesus on Issand, tänades Jumalat Isa Tema läbi. "Olev Ef 2:10" Sest me oleme tema teos, Kristuses Jeesuses loodud heade tegude tegemiseks, nii nagu Jumal on juba enne meile teha. "

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Charleston Southern University

Master of Science in Computer Science eesmärk on valmistada õpilasi võtma juhtimise rolli oma valdkonnas või valmistuda edasiseks PhD uuring infotehnoloogia. Meie program ... [+]

Master of Science in Computer Science

Master of Science in Computer Science eesmärk on valmistada õpilasi võtma juhtimise rolli oma valdkonnas või valmistuda edasiseks PhD uuring infotehnoloogia. Meie programm pakub ümarad õppekava, mis annab õpilastele tugeva aluse laia teemade sõltumata nende keskendumist.

Väike klassi seade on CSU pakub õpilastele võimaluse õppida ja arendada suhteid õppejõud ja kaasõpilastega ning kursused on saadaval internetis või hübriid formaadis, mistõttu on lihtne, et keegi täiendada oma kraadi, olenemata nende ajakava.

Küberjulgeoleku Rõhk

Küberjulgeoleku rõhku annab õpilastele tehniliste oskuste ja teadmisi vaja edukalt kaitsta organisatsiooni andmeid, uurida andmete rikkumise ja arendada strateegiaid, et vältida andmete ohtu seada.... [-]

Ameerika Ühendriigid Charleston
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

International Student-Athletes

Charleston Southern University: First Look