Clarkson University Graduate School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Umbes Graduate School

Kell Clarkson, innovatsiooni mõju. Õpilased, kes valivad Clarkson lõpetanud ja professionaalsed programmid tulevad siia eesmärk: süvendada teadmisi, et uurida ideid, mis liikumas ühiskonna ja usalduslike karjääri. Läbi maailma vastava õppekava ja suhete juhid tööstuses, äris ja haridus, siis tuleb valmis mõtestada keerukaid süsteeme, rajada ühendused üle inimesi ja valdkondi, ja leida loovaid lahendusi mõned tänapäeva kõige keerukamatele probleemidele. Sa süvendada oma teadmisi baasi, et kiirendada oma ideid ellu suurepäraseid tooteid ja plii organisatsioonid, kellel on mõju.

Ühendused teha vahet. Clarkson vilistlaste võrgustiku üle 40.000 inimest tugev ja täis juhte, kes inspireerivad mõjukamaid organisatsioone, toota ideid, et muuta seda, kuidas inimesed elavad ja suhelda praeguse üliõpilaskonna mõtestatud viisil. Meie dekaanid ja õppejõud regulaarselt konsulteerima oma nõukodade koosneb tööstuse juhid, vilistlaste tööandjaid, teadusuuringute partnerriikidest, mõttekoja konsortsiumi liikmete ja kolleegidega ülikoolides. Nagu registreerunud aspirandina, saate kasutusele võtta Clarkson Vilistlaskogu programme ja kasutada meie Karjäärikeskus teenuseid arendada oma tööalast arengut.

Range ja isiklik. Siit Fulbright ja National Science Foundation teadlasi väga credentialed töötavad spetsialistid ja teadlased teha koostööd mõelnud juhid valdkonnas, õppejõud Clarkson tuua oma kogemusi ja võrgud nende õpetamise ja nõustamine. Nad võivad olla seotud nõudmisi elu väljaspool klassiruumi, kas sa oled töötavale vanemale, karjääri striver või üldkasuliku vabatahtlikuna. Saad teada, teaduskonna isiklikult kui klassides on tahtlikult väike kõigis õppeviisid: kohapeal, online, täiskohaga ja osalise tööajaga.

Seda väärt. Clarkson haridus lähenemine annab tulemusi. Vastavalt Brookings Institution, et Clarkson määral suurendab lõpetajate karjääri keskel kasum rohkem kui 40%. PayScale Inc. ridadesse Clarkson top 12 parima magistrikraadi andmine programmide palk potentsiaali. Ja üks viiest Clarkson vilistlased on juba tegevjuht on ettevõtte omanik või tippjuhina positsiooni.

Accolades

  • 95% haridusprogrammi Lõpetajad Paigutatud 3 kuud pärast lõpetamist
  • Rohkem kui 90% MBA programmi lõpetajad Koht 3 kuud pärast lõpetamist
  • Top-20 Tarneahelate Juhtimise Programm, US News & World Report, USA parimad ülikoolid 2016
  • Parim Colleges veteranide, US News & World Report, USA parimad ülikoolid 2016.
  • Online MBA programm kohal nagu üks top 40 rahvas, US News & World Report 2015.
  • Top 50 Ameerika kõige Ettevõtliku ülikooli Forbes

Graduate School missioon

Anda kraadiõppe programmid ning erialase hariduse võimalusi, et varustada paljulubav õpilastele teadmisi ja oskusi tööandjad tahavad ja vajavad õpilased kujundada eduka karjääri.

See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise

Vaata MA kraadid » Vaata MSc kraadid » Vaata magistriõppe programme » Vaata 1-aastased MBAd » Vaata Doktoriõpe »

Programmid

See ülikool pakub ka:

MA

Magistriõpe õpetamisel

ülikoolis Täisajaga õpe 1 aasta June 2019 Ameerika Ühendriigid Schenectady

Alustage Clarksoni Ülikooli magistrikraadi üheaastase programmi õpetamisel, mis algab juunis meie intensiivse suveprogrammiga, mille eesmärk on õpetada püüdlevaid õpetajaid õpetama. Sellel sügisel alustame mentoriga praktikavõimalust, mis sai lõpetaja mais, teenivad New Yorgi osariigi õpetaja sertifikaati ja on valmis alustama täisajaga õpetamist vaid ühe aastaga. [+]

Meie programm

Alustage Clarksoni Ülikooli magistrikraadi üheaastase programmi õpetamisel, mis algab juunis meie intensiivse suveprogrammiga, mille eesmärk on õpetada püüdlevaid õpetajaid õpetama.

Sellel sügisel alusta mentorlust alt = "õpetaja internatuur, lõpetasin mais, teeni New Yorgi osariigi õpetaja sertifikaati ja ole valmis alustama alt =" õpetama täistööajaga vaid ühe aasta jooksul.

Kasutage oma kraadi, et õpetada teistele, mida te teate ja inspireerite tulevaste teadlaste, inseneride, matemaatikute, tehnoloogide ja keeleekspertide seas. Clarkson pakub kiiret vastuvõttu ja laiendatud stipendiumivõimalusi õpilastele, kes alustavad programmi juunis.... [-]


MSc

MSc in Data Analytics

Online ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 1 aasta September 2019 Ameerika Ühendriigid Schenectady Potsdam + 3 veel

Igaüks seda soovib. Korporatsioonid, valitsused, alustajad ja väikeettevõtted julgevad suuri andmeid andvate mägede all maetud teadmisi. Kuid nad mõistavad, et neil on vaja spetsiaalselt väljaõpetatud ja kõrgelt kvalifitseeritud inimesi, kes võivad muuta lõputud andmevood ettevõtlusalaseks informatsiooniks. Clarkson teeb teid andmete analüütikute meistriks ja teie teadmiste ja oskuste nõudlus muudab teie karjäärivõimalused peaaegu piiramatuks. [+]

Igaüks seda soovib. Korporatsioonid, valitsused, alustajad ja väikeettevõtted julgevad suuri andmeid andvate mägede all maetud teadmisi. Kuid nad mõistavad, et neil on vaja spetsiaalselt väljaõpetatud ja kõrgelt kvalifitseeritud inimesi, kes võivad muuta lõputud andmevood ettevõtlusalaseks informatsiooniks.

Clarkson teeb teid andmete analüütikute meistriks ja teie teadmiste ja oskuste nõudlus muudab teie karjäärivõimalused peaaegu piiramatuks.

See on kraad, mis muudab kõike

Suured andmed on kõikjal. Selle tähenduse mõistmine nõuab mitmemõõtmelist, valdkondadevahelist lähenemist. Clarksoni spetsiaalselt välja töötatud programm seob äri-, matemaatika- ja infotehnoloogiat, pakkudes tasakaalustamata terviklikku tööstusvalmis analüüsi oskusi.... [-]


MSc informaatikas

ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga September 2019 Ameerika Ühendriigid Potsdam

Programmi "Arvutiteadus" eesmärgiks on põhialuste laiendamine ja arvutivõrgu teooria, programmeerimiskeelte, tarkvarasüsteemide, riistvara integreerimise ja infotehnoloogia edasiminek. [+]

Programmi "Arvutiteadus" eesmärgiks on põhialuste laiendamine ja arvutivõrgu teooria, programmeerimiskeelte, tarkvarasüsteemide, riistvara integreerimise ja infotehnoloogia edasiminek.

Infotehnoloogia magistriprogrammi juurutamise programm on interdistsiplinaarne programm, mida pakuvad ühiselt elektri- ja arvutitehnoloogia osakond ja arvutiteaduse osakond. Kursused pakutakse mõlemas osakonnas paljudes valdkondades, alates teoreetilisest topialt = "cs kuni applied topialt =" cs. Kandidaatidele pakutakse üliõpilasi, kellel on vastava informaatika sisuga üliõpilaste taust. Kolmkümmend krediidi tundi ja väitekiri on vajalikud MS kraadi.

MS õppekava

Kursuse ja seminaride töö moodustab vähemalt 20 krediidi tundi.... [-]


MSc tsiviil- ja keskkonnainvesteeringutes

ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga September 2019 Ameerika Ühendriigid Potsdam

Vastuvõtmiseks on vajalik BS, BE või samaväärne kraad akrediteeritud programmist tsiviil- ja keskkonnainstituut või muu inseneri distsipliin. Taotlejad, kellel on kraadi muudes valdkondades peale inseneri, võivad olla kohustatud näitama oskust täiendavate bakalaureuse kursuste abil, nagu määrab osakondade kõrgkomisjon. [+]

Vastuvõtutingimused

Vastuvõtmiseks on vajalik BS, BE või samaväärne kraad akrediteeritud programmist tsiviil- ja keskkonnainstituut või muu inseneri distsipliin. Taotlejad, kellel on kraadi muudes valdkondades peale inseneri, võivad olla kohustatud näitama oskust täiendavate bakalaureuse kursuste abil, nagu määrab osakondade kõrgkomisjon. See võib sisaldada täiendavat semestrit õpinguid, mille lõpetanu krediiti ei saa anda.

Vastuvõtmiseks ei ole vaja minimaalset palgaastme keskmist. Siiski eeldatakse kõigist taotlejatest kõrgemat akadeemilise saavutuse kohta.

MS programmi kraadi nõuded

Miinimumnõuded on järgmised:

30 krediidi tundi kõik kursuste heakskiidetud lõpetaja tasandilKuus krediidi tundi doktoritöö18 krediidi tundi kursusteKaks semestrit tundi krediit tundi30 krediidi tunnis minimaalset 20 tuleb teenida elukohasÜks õppeaastal täisajaga õppetöö peale bakalaureusekraadiMaksimaalselt 10 krediidi tundi ülekande krediidi (palgaaste B või parem).Kogu töö peab lõppema nelja kalendriaasta jooksul.Kõik õpilased peavad lõpetama väitekirja ja kaitsma seda suuliselt komiteele, mis koosneb vähemalt kolmest õppejõust.Erialapiirkonnad... [-]

Magister

Elektrotehnika magister

Online ülikoolis Osaajaga September 2019 Ameerika Ühendriigid Schenectady Potsdam + 1 veel

Elektrotehnikakursuste eesmärgiks on laiendada oma arusaamist sellistest valdkondadest nagu kaasaegsed elektrimasinad, modelleerimine, jõuelektroonika juhtimine, ülijuhtivus, sünkroonse põlvkonna, kütuseelemendi projekteerimine, fotogalvaanilised seadmed jms. [+]

Meie programm

Võimsuse elektroonika ja energia muundamise maailm muutub kiiresti, luues võimalused kõrgtehnoloogiliste oskustega elektriinseneride jaoks ja nende võimet rakendada neid tehnoloogiaid ja tooteid, mis soodustavad majanduskasvu. Elektrotehnikakursuste eesmärgiks on laiendada oma arusaamist sellistest valdkondadest nagu kaasaegsed elektrimasinad, modelleerimine, jõuelektroonika juhtimine, ülijuhtivus, sünkroonse põlvkonna, kütuseelemendi projekteerimine, fotogalvaanilised seadmed jms. Samuti saate teada, kuidas oma teadmisi tööle panna, et saaksite viivitamatut ja pikaajalist mõju oma valdkonnas.

See programm on mõeldud:

Elektrilised insenerid, kes soovivad edendada oma teadmisi ja karjääreTöötud spetsialistid ja hiljutised lõpetajadÕpilased soovivad laiendada oma teadmisi ja rakendada uusimaid tehnoloogiaid piirkonnas ja kogu maailmas kasvavates tööstusharudesÕppekava... [-]

ME elektrotehnikas (energeetika keskendumine)

Online ülikoolis Osaajaga September 2019 Ameerika Ühendriigid Potsdam

Elektrotehnika inseneriteaduse magistrid, kellel on Power Engineering kontsentratsioon, on saadaval üliõpilastele, kellel on elektrotehnika BS või mõni muu inseneride eriala. [+]

Meie programm

Elektrotehnika inseneriteaduse magistrid, kellel on Power Engineering kontsentratsioon, on saadaval üliõpilastele, kellel on elektrotehnika BS või mõni muu inseneride eriala.

Nõuded tehnikateaduste magistri (ME) kraadile elektrienergia kontsentratsiooniga on järgmised:

Kokku 30 lõpetaja krediiti vähemalt 6 elektrotehnika kursused, millest 4 on energeetika valdkonnas 21-27 ainepunkti kursuste 1-7 ainepunkti ME projekti (võimalus saada suveperioodil)

Energiasektori kontsentratsioon võimaldab üliõpilastel maksimaalset paindlikkust, et kujundada oma õppekava oma erivajaduste rahuldamiseks.

Proovivõimalused:

Õpilane A võib soovida koondada rangelt elektrienergia valdkonnas, võttes elektrienergia alaseid kursusi ja tehes märkimisväärse 7 krediiditundide projekti võimsuspiirkonnas. Õpilane B võib soovida võtta 4 energeetikateaduse kursust, 2 muud insenerikursust, 3 ärikursust ja 1 krediit tunnis projekti.... [-]


ME tsiviil- ja keskkonnainstituut

ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 1 - 2 aastat September 2019 Ameerika Ühendriigid Potsdam + 1 veel

Master of Engineering (ME) programmi tsiviil- ja keskkonnainstituudi osakond keskendub inseneritegevusele ja disainile. Seda saab lõpetada ühe kalendriaasta jooksul ja see koosneb kuni 24 ainepunkti kraadiõppega kinnitatud kursuste (kuni 18 suurte teemavaldkondade ja kuue vähemal alal) ja kuni seitse krediiti alates disaini projekti. [+]

Master of Engineering (ME) programmi tsiviil- ja keskkonnainstituudi osakond keskendub inseneritegevusele ja disainile. Seda saab lõpetada ühe kalendriaasta jooksul ja see koosneb kuni 24 ainepunkti kraadiõppega kinnitatud kursuste (kuni 18 suurte teemavaldkondade ja kuue vähemal alal) ja kuni seitse krediiti alates disaini projekti.

Disainiprojekt on Master of Engineering programmi lahutamatu osa. Selle eesmärk on intensiivne meeskonnatöö, mida juhivad üliõpilased ja mis hõlmab reaalse probleemi uurimist ja analüüsi, millele järgneb disainilahenduse otsuse rakendamine. Sageli tekib probleem projekti disaininseneride tegelikest kogemustest, mis on disainimeeskonnaga suhtlemiseks kättesaadavad. Disainirühm vastutab kirjalike vahe- ja lõpparuannete ettevalmistamise eest ning programmi lõpus esitab õpilastele, õppejõududele ja teistele huvitatud isikutele ametliku mitteditsiidünaamilise väljaande.... [-]


ME tsiviil-ja keskkonnainstituut (ehitus inseneri juhtimine kontsentratsioon)

Online ülikoolis Osaajaga 2 - 3 aastat September 2019 Ameerika Ühendriigid Potsdam + 1 veel

Ehitusinseneride juhtimise (CEM) tsiviil- ja keskkonnainstituudi inseneriteaduste magister (ME) on saadaval üliõpilastele, kellel on tsiviilehituse bakalaureusekraad või mõni teine ​​inseneride eriala. [+]

Meie programm

Ehitusinseneride juhtimise (CEM) tsiviil- ja keskkonnainstituudi inseneriteaduste magister (ME) on saadaval üliõpilastele, kellel on tsiviilehituse bakalaureusekraad või mõni teine ​​inseneride eriala.

Kraadi nõuded on

Kokku 30 lõpetaja krediitiKolm Core CEM kursust (9 ainepunkti)Kolm tsiviil- ja keskkonnainstituut (CEE) kursusi meie valikainete nimekirjast (9 ainepunkti)Kolm ärijuhtimise kursust (9 ainepunkti)ME projekt (3 AP).

CEM rada on mõeldud paindlikkuse tagamiseks õpilastele võimalus valida kursused, mis vastavad nende vajadustele ja ajakavale. CEM programmi nõustajaks on CEMi direktor (Erik Backus). CEM projekti nõustaja valitakse CEMi direktori, üliõpilase ja projekti nõustaja vastastikusel kokkuleppel. Projekti läbiviimisel valmistab õpilane ette ametliku aruande ja esitab selle projekti nõustajale. Kui aruanne nõustaja poolt heaks kiidetakse, antakse projekti toetus ametlikult. Projekti krediiti saab võtta suvel.... [-]


Kontakt

Clarkson University

Aadress, rida 1 8 Clarkson Ave.
13699 Potsdam, New York, Ameerika Ühendriigid
Koduleht http://graduate.clarkson.edu/
Telefon +1 315-268-6400

Aadress, rida 1 80 Nott Terrace
12308 Schenectady, New York, Ameerika Ühendriigid
Telefon undefined