Clarkson University Graduate School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Umbes Graduate School

Kell Clarkson, innovatsiooni mõju. Õpilased, kes valivad Clarkson lõpetanud ja professionaalsed programmid tulevad siia eesmärk: süvendada teadmisi, et uurida ideid, mis liikumas ühiskonna ja usalduslike karjääri. Läbi maailma vastava õppekava ja suhete juhid tööstuses, äris ja haridus, siis tuleb valmis mõtestada keerukaid süsteeme, rajada ühendused üle inimesi ja valdkondi, ja leida loovaid lahendusi mõned tänapäeva kõige keerukamatele probleemidele. Sa süvendada oma teadmisi baasi, et kiirendada oma ideid ellu suurepäraseid tooteid ja plii organisatsioonid, kellel on mõju.

Ühendused teha vahet. Clarkson vilistlaste võrgustiku üle 40.000 inimest tugev ja täis juhte, kes inspireerivad mõjukamaid organisatsioone, toota ideid, et muuta seda, kuidas inimesed elavad ja suhelda praeguse üliõpilaskonna mõtestatud viisil. Meie dekaanid ja õppejõud regulaarselt konsulteerima oma nõukodade koosneb tööstuse juhid, vilistlaste tööandjaid, teadusuuringute partnerriikidest, mõttekoja konsortsiumi liikmete ja kolleegidega ülikoolides. Nagu registreerunud aspirandina, saate kasutusele võtta Clarkson Vilistlaskogu programme ja kasutada meie Karjäärikeskus teenuseid arendada oma tööalast arengut.

Range ja isiklik. Siit Fulbright ja National Science Foundation teadlasi väga credentialed töötavad spetsialistid ja teadlased teha koostööd mõelnud juhid valdkonnas, õppejõud Clarkson tuua oma kogemusi ja võrgud nende õpetamise ja nõustamine. Nad võivad olla seotud nõudmisi elu väljaspool klassiruumi, kas sa oled töötavale vanemale, karjääri striver või üldkasuliku vabatahtlikuna. Saad teada, teaduskonna isiklikult kui klassides on tahtlikult väike kõigis õppeviisid: kohapeal, online, täiskohaga ja osalise tööajaga.

Seda väärt. Clarkson haridus lähenemine annab tulemusi. Vastavalt Brookings Institution, et Clarkson määral suurendab lõpetajate karjääri keskel kasum rohkem kui 40%. PayScale Inc. ridadesse Clarkson top 12 parima magistrikraadi andmine programmide palk potentsiaali. Ja üks viiest Clarkson vilistlased on juba tegevjuht on ettevõtte omanik või tippjuhina positsiooni.

Accolades

  • 95% haridusprogrammi Lõpetajad Paigutatud 3 kuud pärast lõpetamist
  • Rohkem kui 90% MBA programmi lõpetajad Koht 3 kuud pärast lõpetamist
  • Top-20 Tarneahelate Juhtimise Programm, US News & World Report, USA parimad ülikoolid 2016
  • Parim Colleges veteranide, US News & World Report, USA parimad ülikoolid 2016.
  • Online MBA programm kohal nagu üks top 40 rahvas, US News & World Report 2015.
  • Top 50 Ameerika kõige Ettevõtliku ülikooli Forbes

Graduate School missioon

Anda kraadiõppe programmid ning erialase hariduse võimalusi, et varustada paljulubav õpilastele teadmisi ja oskusi tööandjad tahavad ja vajavad õpilased kujundada eduka karjääri.

Asukohad

Potsdam

Clarkson University

Address
8 Clarkson Ave.
13699 Potsdam, New York, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 315-268-6400

Schenectady

Address
80 Nott Terrace
12308 Schenectady, New York, Ameerika Ühendriigid