Loe ametlikku kirjeldust

50 aastat Coleman Ülikool on olnud San Diego on ainult eksklusiivne Arvutikoolitus Institution. Asutatud aastal 1963, Coleman on tunnustatud edukas valdkonnas kehtivad Infotehnoloogia. Tuntud oma uuenduslike, tagurpidi õppekava, University on osutunud edukaks õpetamiseks tuhandetele õpilastele oskused, mida nad vajavad paista oma valitud valdkonnas.

Ülikooli moto "Dreams tegelikkuseks" on märk Coleman pühendumist sellele, et iga õpilane on varustatud teadmised ja oskused, mida nad vajavad, et luua tulevikus oma unistused. Spetsialiseerunud programmid, näiteks: Application Development, võrgu turvalisus, ja Game Programming Development and Design, Coleman püüab anda õpilastele top määr õpetlik kogemus, pakkudes toetavat, sõbralik ja julgustav õpikeskkond. Colemani teadlike ja toetav halduspersonali ja õppejõud veelgi suurendab oma õppeprotsessi ja teha käivad Coleman tore ja rahuldustpakkuv kogemus. Püüab parandada elu oma õpilastele, Coleman Ülikool soovib säilitada akadeemilist ja professionaalset ülevus.

Missioon ja visioon

Missioon Coleman University on valmistada õpilasi mõtestatud professionaalse karjääri infotehnoloogia ja äri, pakkudes neile keskkonda, kus need, kes saavad osa akadeemilise kogukonna võib arendada kogu oma potentsiaali inimestena. Coleman Ülikool annab võimaluse inimestele erineva taustaga ja vanuses jagada ideid ja väärtusi ning õppida koos töötada ühise eesmärgi:

Õppida mõtlema analüütiliselt ja loovalt; mõista fakte ja ideid; mõelda neist ja avaldada järeldusi selgelt. Tunnistama, et need, kes on meistrid masinad selles vanuses levinud tehnoloogia on lõplik vastutus tagada, et nende pingutusi parandada elukvaliteeti inimkonna. Edendada vaimus intellektuaalse kuulata, mis parandab kultuuri-ja sotsiaalse arengu edendamiseks.

Eesmärgid akadeemilisi programme on:

Arendada mõistmist teema on eriala. Selleks, et mõista seost eripiirkonnas kogu valdkonda teadmisi. Arendada oskusi, mis on vajalikud iseseisva uurimistöö on seotud valdkonnas. Integreerida teadmised ja põhimõtted erialale ühtseks teoreetiline ja praktiline raamistik. Tugevdada ja täpsustada nii suuline ja kirjalik oskus. Anda sihtasutuse eluiga pidevalt õppida.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Coleman University

Information Systems Management programm annab õpilastele võimaluse uurida arenenud tehnikat, praegused suundumused ja tuleviku suunas infosüsteemide juhtimine. Meie eesmä ... [+]

Master of Science in Information Systems Management

Information Systems Management programm annab õpilastele võimaluse uurida arenenud tehnikat, praegused suundumused ja tuleviku suunas infosüsteemide juhtimine. Meie eesmärgiks on aidata teil eristada ennast oma erialal ning eelnevalt positsiooni suurema vastutuse oma organisatsiooni.

Pärast lõpetamist programmi, siis on oskused ja teadmised, et kujundada, juurutada ja hallata IT-põhiste ärilahenduste-oskused tänapäeva IT-tööstuses. Need oskused ja teadmised võimaldavad teil saavutada konkurentsieelist ja tagada oma organisatsiooni jätkuva kasvu ja edu.

On oodata, et lõpetajate MSISM programm suudab endale positsioonide juhtimise ja juhtimine tööstuses, äri-, valitsus-või haridus.... [-]

Ameerika Ühendriigid San Diego
September 2019
Päevane õpe
17 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Coleman University

Coleman University