College of Charleston

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kolledži kohta

Ülihea avalik ülikool, millel on isiksus, keda saab säästa.

Lõuna-Carolina ajaloolise Charlestoni südames asuv Charlestoni College of Charleston on riiklikult tunnustatud vabade kunstide ja teaduste ülikool. 1770. aastal asutatud kolledž on riigi populaarsemate ülikoolide hulgas, pakkudes kvaliteetset haridust, üliõpilaselu ja taskukohasust. Selle ilus ja ajalooline ülikoolilinnak koos kaasaegsete rajatiste, tipptasemel programmide ja juurdepääsetava teaduskonnaga meelitab üliõpilasi kogu USA-st ja kogu maailmast.

Üle 10 000 bakalaureuseõppe ja umbes 1000 kraadiõppurit kolledžis tunnevad end väikeses kolledžis, mis on segatud keskmise suurusega linnaülikooli eelistest ja mitmekesisusest. Nad teevad tihedat koostööd pühendunud teaduskonnaga, mis koosneb enam kui 500 silmapaistvast õpetajast-õpetlasest. Ja Charlestoni linn - kogu maailmas tuntud oma ajaloo, arhitektuuri, kultuuri ja rannikukeskkonna poolest - toimib elu- ja õppimislaborina ettevõtluse, teaduse, tehnoloogia, õpetamise, humanitaarteaduste, keelte ja kunstide alal.

Missioon, visioon ja väärtused

Austades vabade kunstide ja teaduste ajatuid põhimõtteid.

College of Charleston on riigi toetatav kõikehõlmav asutus, mis pakub kvaliteetset haridust kunsti ja teaduse, hariduse ja ettevõtluse alal. Teaduskond on oluline teadmiste ja teadmiste allikas kogukonna, riigi ja rahva jaoks.

Kooskõlas oma pärandiga alates selle asutamisest 1770. aastal, säilitab kolledž tugeva vabade kunstide bakalaureuse õppekava. Ajaloolise Charlestoni südames asuv ettevõte püüab täita kasvavaid haridusnõudeid peamiselt madalmaade ja osariigi ning teiseks Kagu osas. Suurem bakalaureuseõppe programm on College of Charleston missiooni keskmes. Riigi kõrgharidussüsteemi silmapaistva komponendina julgustab ja toetab kolledž teadusuuringuid.

Lisaks laiale küpsuskraadide kraadiõppe programmide pakkumisele hõlmab kolledž Lõuna-Carolina Charlestoni ülikooli (UCSC), mis loodi 1992. aasta osariigi seadusega, mis toimib teadusasutusena, kus asuvad kõrgkooli lõpetanud ja teadusprogrammid. majutatud. UCSC pakub magistrikraadiprogramme ja eeldab piiratud hulga doktorikraadide pakkumist, kui nad peaksid asuma ja vajavad õpinguid. Samuti pakub kolledž Lõuna-Carolina madala maakonna elanikele ulatuslikku krediidi- ja mittekrediidiõppe täiendõppeprogrammi ning kultuuritegevusi.

College of Charleston otsib taotlejaid, kes suudavad College of Charleston edukalt täita, ning pöörab erilist tähelepanu akadeemilistest silmapaistvate tudengite tuvastamisele ja vastuvõtmisele. College of Charleston teenindab oma geograafilisest piirkonnast mitmekesist üliõpilaskonda ning meelitab ligi ka tudengeid nii rahvuslikest kui rahvusvahelistest kogukondadest. Kolledž pakub üliõpilastele kogukonda, kus intellektuaalse vabaduse õhkkonnas saavad nad osaleda originaalsel uurimisel ja looval väljendusel. See vabade kunstide traditsioonide põhimõtetele rajatud kogukond annab õpilastele võimaluse realiseerida oma intellektuaalset ja isiklikku potentsiaali ning saada vastutustundlikuks ja produktiivseks ühiskonna liikmeks.

Riikliku kolledži hoolekogu või College of Charleston hoolekogu on 16. jaanuaril 1974 heaks kiitnud või muutnud missiooniavalduse (nimetatakse ka eesmärgi avalduseks); 12. märts 1986; 16. jaanuar 1991; 15. veebruar 1994; 13. juuli 2006; 23. juuli 2014; ja 25. august 2014.

Asukohad

Charleston

Address
66 George Street
29424 Charleston, Lõuna-Carolina, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega