Read the Official Description

Valige Mount

College of Mount Saint Vincent on riiklikult tunnustatud sõltumatu, kunsti kolledžis. Pühendunud katoliku traditsiooni ja oikumeenia, Mount pakub rohkem kui 40 bakalaureuse programmid, sealhulgas täieliku array peamiste äriühingute ja alaealiste ja erialane ettevalmistus raamatupidamine, ettevõtluse, kommunikatsioon, haridus ja põetamine.

Meie õppejõud on õpetajate esimene. Tuntud oma suurepärase akadeemilise Volituste ja auhinnatud teadusuuringute, nad teevad õpilased kaudu range õppekava, isiklikku tähelepanu, mida pakub 13: 1 õpilane teaduskonna suhe, väikesed klassid (keskmiselt 20), uustulnuk seminarid, aeg-ajalt rikas võimalusi õpilase / teaduskonna teadus-, erakordne valikuid rahvusvahelises uuringus praktikume New York City, ja meie ainulaadne Oxley Karjääri Education Program.

Läbi selle erakordse akadeemilise programmi Mount valmistab ette õpilasi karjääri, mitte ainult töö. Kõik õppevaldkondade rõhutada analüütilisi oskusi, kriitilise mõtlemise, eetilise vastutuse ja selge veenev side. Need on olulised edu igas elukutse ja kõige kestev viis investeerida oma tulevikku. See on põhjus, miks meie õpilased ja õppejõud võtta nii suurt uhkust oma töö koos.

Mount on väga isiklik koht väga suur linn. Meie metsamaa, 70-aaker veepiiril ülikooli on vaid 12 miili kaugusel Manhattani. Meie asukoht annab võrratu juurdepääsu haridus-, kultuuri- ja karjääri ressursse New York City ja selle piirkonnas. Meie linn on klassiruumis. Tule ja uurida College of Mount Saint Vincent!

Programs taught in:
Inglise

See ülikool pakub ka:


College of Mount Saint Vincent

MS noorukite Haridus ja Eripedagoogika (Dual sertifitseerimine, astmed 7-12) programmi College of Mount Saint Vincent on mõeldud karjääri Changers või hiljutine kolledži ... [+]

MS Haridus-noorukite Haridus ja Eripedagoogika (Dual sertifitseerimine)

MS noorukite Haridus ja Eripedagoogika (Dual sertifitseerimine, astmed 7-12) programmi College of Mount Saint Vincent on mõeldud karjääri Changers või hiljutine kolledži lõpetajate kes soovivad saada New Yorgi osariik koolitusluba.

See 14-kuulise kiirendatud programm koosneb 45 krediiti ja ühendab oluline akadeemilise sisu praktiline klassiruumis õpetamise kogemus läbi Õpetamine Fellows residentuuri programmi. Fellows on paaris klassiruumis mentor-õpetaja. Õppetöö Fellows töötada koos nende juhendajate olemasolu klassis nõutavate klassiruumis, koolis käia põhinev personali koosolekute ja professionaalse arengu seminaridel ning võtma instructional antud kohustusi. Enne klassiruumis põhinev tegevus sügisel, kõik Õpetamine Fellows osaleda College of Mount Saint Vincent suvel instituudi eesmärk on anda erialaseid teadmisi ja oskusi, millele ehitada edukat karjääri haridus.... [-]

Ameerika Ühendriigid Bronx
June 2019
Päevane õpe
14 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
College of Mount Saint Vincent

Master of Science in Teaching English to Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL) Kolledžis Mount Saint Vincent on 30-krediidi Õppekava koosneb nii professionaalne ja oskustel põ ... [+]

MS Haridus-TESOL (Teaching English to Kõlarid Teiste Keelte)

Master of Science in Teaching English to Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL) Kolledžis Mount Saint Vincent on 30-krediidi Õppekava koosneb nii professionaalne ja oskustel põhineva kliiniliselt orienteeritud kursused. Keeled üheskoos Ameerika Föderatsioon Õpetajad (UFT), MS TESOL programm on ette valmistada tulevaste õpetajate inglise keele õppijatele eelnevalt lasteaiast kuni 12. klassi. Õpilased on kohustatud täitma ainult viis kursustel Mount Saint Vincent Riverdale või Manhattan ülikoolilinnakud ja ülejäänud viis kursustel UFT kohas.

Õpilased eduka see programm ja kes läbivad nõutava õpetaja sertifitseerimine sisu eriala uurimist esoli on kõlblikud New Yorgi osariik Esmane sertifitseerimine TESOL.... [-]

Ameerika Ühendriigid Bronx
June 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Mount Students Make Things Happen

College of Mount Saint Vincent Admission

NY Times Columnist Frank Bruni Showcases Mount Saint Vincent’s Excellence in Higher Education

College of Mount Saint Vincent Video: Opportunities of New York City

College of Mount Saint Vincent Video: Strong, Vibrant Campus Community

College of Mount Saint Vincent Video: Transformative Learning Experience

College of Mount Saint Vincent
Address
Riverdale Avenue,6301
10471 Bronx, New York, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 718-405-3322