Loe ametlikku kirjeldust

Palju võimalusi, üks fookus - üliõpilased, kes midagi muuta

College of Saint Rose on progresseeruv kogukonna teadlased keskendunud omandada teadmisi ja rakendada, mida nad on õppinud, et muuta maailm nende ümber paremaks. Asub südames Albany, New York riigi pealinnas, Saint Rose pakub eraõiguslik sõltumatu, coeducational kolledži kogemus elavat linnakeskkonda.

Umbes 4500 täis-ja osalise tööajaga üliõpilased, Saint Rose on mitmekesine pakkumine bakalaureuse-, magistri- ja tunnistuse programmid suunatud poole nii traditsioonilisi üliõpilastele ja töötavad spetsialistid. Me ühendada range uuringud vabade kunstide ja teaduste koos piiramatuid võimalusi praktiseerimist, bakalaureuse uurimuste ja välismaal, samuti õpilastele võimalused tegeleda mõtestatud üldkasulikku tööd.

Asutatud 1920. aastal Sisters of Saint Joseph of Carondelet, Saint Rose on jäänud truuks oma missiooniks mitte ainult õpilaste ettevalmistamisel karjääri, vaid ka valmistab neid ette eluks.

Missioon

College of Saint Rose kogukond tegeleb motiveeritud bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilastele range haridustee. Progressiivne traditsioon asutaja Sisters of Joseph of Carondelet, me tervitame mehed ja naised kogu usuline ja kultuuriline taust. Lisaks arendada oma intellektuaalse suutlikkuse õpilastel võimalus kasvatada oma loov ja vaimuandide mitmekesine õpikeskkond, mis soodustab terviklikkus, vastastikust sõltuvust ja vastastikust austust.

Kolledž pakub eristavaid ja põhjaliku kunsti ja professionaalne programme, mis inspireerivad meie lõpetajate olla produktiivne täiskasvanutele, kriitilist mõtlemist ja motiveeritud, hooliv kodanikele. Meie suhtlemist linnakeskkonna laiendab seadistus haridusvõimalusi ning julgustab Saint Rose kogukonna energiline kaasamine ja tõhusat juhtimist ühiskonnas.

Mis ülikooli südames ajaloolise Albany-pealinnas New York State-Saint Rose on tuntud oma range stipendiumi ja elavat ülikooli kogukonnas.

Akadeemikud. 43 bakalaureuseõppe programmidele, 29 magistriõppesse ja 19 arenenud sertifikaadid kättesaadavaks uued õpilased. Reastatud on Best Northern University US News & World Report. Matemaatika. 93% meie täistööajaga õpetamise õppejõud omama kõrgeimat oma valdkonnas. Isiklik tähelepanu. Õpilane-teaduskonna suhe on 14: 1 ning Saint Rose töötab null assistendid-nii saate töötada otse ja sageli oma professorid. Õpilased. Ligi 4500 üliõpilast (sh 2800 tudengit) alates 36 osariiki ja enam kui 55 riigis. 48% tudengit elavad loengusse. Rahaline abi. 99% esmakursuslaste saada mõningast rahalist toetust, mille keskmine paketi $ 26.891. Mida teha.

Ülikoolilinnakus: võtta NCAA Division II mäng, saad valida 40 huviringid ja lõbutseda Ühis koduseinte spordiga kõike kisakoori ülim taldrikud.

Väljas ülikoolilinnakus: vaata ülalt nime bändi kontsert, osalevad Broadway lavastused, jalutada tänav messidel, veeta pärastlõuna pargis ...

Graduate kraadi eesmärk

Liikumas oma karjääri. Rikasta ise. Teeni Saint Rose kraad.

Isikud, kes on teeninud Saint Rose koolilõpetaja kraadi on jõud positiivse muutuse. Nad viivad koolid, mõjutada avalikku poliitikat, kirjutada romaane, teatada uudistest, ehitada IT süsteemide käitumine põhjapanev teadustöö, joosta korporatsioonid, ja alustada oma ettevõtet.

Kuidas nad sinna said? Teenida koolilõpetaja kraadi College of Saint Rose. Nad said isiklikku tähelepanu teaduskonna eristada volikirjad ja innukalt teadmisi. Nad nautisid väikestes klassides, paindlik õhtul online ja päev klassid ja range õppeainetes.

See muutnud neid, et nad saaksid midagi muuta - ja saada selleks, kes nad tegelikult tahtsin olla.

Tulu kraad on võimas karjääri liikuda. Keskmiselt inimesed magistri teenivad 23 protsenti rohkem kui inimesi, kellel on bakalaureuse kraad.

Bakalaureuse-ja magistriõppe kraadi programmid

Neli koolid: Arts & Humanities, majanduse, hariduse ja matemaatika ja teadus 43 bakalaureuseõppekava 6 Undergraduate Certificate Programs 29 magistrikraadi programmid 19 Advanced Certificate Programs 11 Kiirendatud / Dual Degree sõlmib bakalaureuse- ja magistrikraadi College of Saint Rose viie aasta jooksul BA või BS Saint Rose pluss BS ehitus koostöös Rensselaer Polütehnilise Instituudi BS pluss MS Meditsiinilaborite Sciences koostöös Albany College of Pharmacy BS pluss Certified Medical tehnoloog koostöös Rochester üldhaigla või New York Metodisti haigla BA / BS pluss JD koostöös Albany School of Law, Pace University Law School, või Western New England University School of Law MBA pluss JD koostöös Albany School of Law

Üliõpilaselu

  • 80% rebaseid elab ülikoolilinnakus; 45% bakalaureuseastme elada campus - ALANA täiskoormusega üliõpilastele: 20% - 33% meestest; 67% naisi täistööajaga üliõpilastele - on esindatud Üliõpilaskond: 32 - Riigid esindatud Üliõpilaskond: 50 - Student Association Klubid: 35
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

College of Saint Rose

Miks valida Saint-Rose äri analüüsi jaoks? See kõik puudutab nende arvu peaaegu igas tööstuses. Kuid sa pead teadma, mida nendega teha. Saint-Rose'i ärilise analüüsi ... [+]

Miks valida Saint-Rose äri analüüsi jaoks?

See kõik puudutab nende arvu peaaegu igas tööstuses. Kuid sa pead teadma, mida nendega teha. Saint-Rose'i ärilise analüüsi programm on intensiivne, rakenduslik haridus, mille eesmärk on aidata teil oma kaubamärki teha "suurtes andmetes".

Meie eriprogramm läheb kaugemale traditsioonilistest andmeanalüütikatest, käsitledes seda, kuidas seda analüüsi rakendatakse tegelikus ärikeskkonnas otsuste tegemisel. Põhitegevus hõlmab teooriat, matemaatikat ja infotehnoloogiat. Kui te ei tule arvutiteaduse taustast, anname teile tööriistad, mis on vajalikud selle programmi edukaks kasutamiseks. Siis valite kindla jälgimise: turundamine, kasutades andmeid tarbijate käitumise jälgimiseks ja ennustamiseks ning mustrite ostmiseks; või juhtimine, rakendades andmeid praktiliselt ühe organisatsiooni jaoks müügiks või üha enam personali otstarbeks.... [-]

Ameerika Ühendriigid Albany
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
College of Saint Rose

Kui te soovivad motiveerida lapsi oma klassiruumis, teeb juhendamise põnevam, teadusuuringute juhendmaterjalide meetodeid, või hinnata programme ja tunnid, Saint Rose pro ... [+]

Kui te soovivad motiveerida lapsi oma klassiruumis, teeb juhendamise põnevam, teadusuuringute juhendmaterjalide meetodeid, või hinnata programme ja tunnid, Saint Rose programmi Educational Psychology saab avada neid võimalusi teile.

Lõpetajad jäta seda programmi võimet kriitika tahes juhendmaterjalid olukord õpetamise matemaatilisi mõisteid tüüpiline klassiruumis, mis viib täiskasvanud töötoad riigi Haridusameti läbiviimine lastekasvatuse klassid, anda kirjalikult, programmi hindamine ja teised-ja siis töötada välja strateegiad, mis aitavad luua õpikeskkonna. Õpilased valida üks neljast skeeme, mis viib aste:

Üldine skeem: mõeldud tudengitele, kes soovivad teadmised koolipsühholoogia ja selle rakendamine erinevates kontekstides... [-]

Ameerika Ühendriigid Albany
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

College of Saint Rose

Infotehnoloogia magistriõppes omandate oskused tehnilises suhtluses ja meeskonnatöös - mis on tööandjate seas väga nõudlik -, samuti arenenud teadmised andmestruktuurides ... [+]

Infotehnoloogia magistriõppes omandate oskused tehnilises suhtluses ja meeskonnatöös - mis on tööandjate seas väga nõudlik -, samuti arenenud teadmised andmestruktuuridest, arvutiarhitektuuri, andmebaasi haldussüsteemide, andmeside, kasutajaliidese disaini ja tarkvaraarendus. Infosüsteemide sügavam mõistmine võib teie karjäärivõimalusi veelgi paremaks muuta.

Saint Rose'i juures olete inimene, mitte ainult number. Meie Infotehnoloogia programm pakub üliõpilastele väikseid klassiruume, mis hõlmavad tavaliselt 20 üliõpilast - kõik neid hoitakse arvutiklassides ja ükshaaval ligipääs teaduskondadele. See on paindlik nii traditsioonilistele kui ka mittetraditsioonilistele üliõpilastele, võimaldades kandidaatidel omandada kraadi, võttes ainult õhtul ja veebiklassid. Great internatuuri võimalusi on võimalik saada.... [-]

Ameerika Ühendriigid Albany
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
College of Saint Rose

Kas teil on põletav uudishimu, et välja selgitada, kuidas asjad töötavad ja kas teil on probleemide lahendamisel suur rahulolu? Kas soovite karjääri toeta loomingulisi la ... [+]

Kas teil on põletav uudishimu, et välja selgitada, kuidas asjad töötavad ja kas teil on probleemide lahendamisel suur rahulolu? Kas soovite karjääri toeta loomingulisi lahendusi ühiskonna kõige pakilisematele väljakutsetele?

Arvutiteaduse spetsialistid muudavad kogu maailma - tarbijate isikuandmete kaitsmine, kogukondade katastroofidele taastumine, tervishoiuteenuste parandamine, maailma toitmine - igas tööstuses ja igas organisatsioonis, muutes abstraktsed ideed konkreetsetesse tööriistadesse, et aidata teisi.

Näiteks andmeteadlased ja tarkvara insenerid jäävad lähiaastate jooksul endiselt kõrgeimate nõudmistega töötajatele, juhtides iga-aastast palka 100 000 dollarit või rohkem. Kui teile meeldib mõelda analüütiliselt, kontseptualiseerida suuri ideesid, planeerida probleemide lahendamist ja detailide kujundamist, on Saint-Rose'i infotehnoloogia magistrikraad teie jaoks.... [-]

Ameerika Ühendriigid Albany
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

The College of Saint Rose

International Student Testimonial: Adil Siddique

The College of Saint Rose
Address
The College of Saint Rose 432 Western Avenue, Albany
Albany, New York, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
+1 518-454-5143