Loe ametlikku kirjeldust

Columbia College Hollywood on ehitatud aluseks praktilise õpetamise ja õppimise. Me usume, et parim viis, kuidas valmistuda teid tulevikuvõimaluste jaoks, on edendada ülikoolilinnakultuuri, mis peegeldab reaalset maailma. Seepärast julgustavad meie programmid loomingulist koostööd kõikides valdkondades.

Alates esimesest päevast saate mitme ülesandega proovida ja proovida uusi loomeid ja tundmatuid tehnoloogiaid, mis on seotud loova meediumisisu loomisega. Meie kogemused, auhinnatud filmitegijad, tehnikud, kunstnikud ja mentorid kasutavad oma teadmisi, et teiega kaasata uuenduslikke õpetamismeetodeid interaktiivse klassiruumi keskkonnas.

Miks valida meid?

Filmimeeste jaoks

Columbia College Hollywood on filmitegijate kolleegium, kus saate õppida filmide kõiki aspekte. Meie kraadiprogrammid sillutavad teid kõikidesse loomingulistest, tehnilistest ja ettevõtlusoskustest, mis on vajalikud konkurentsivõimelises tööstuses piiramatute ettevõtlusvõimaluste navigeerimiseks. Anname teile juurdepääsu filmihariduse tuumikule koos praktikakohtade, töövõimaluste, professionaalse varustuse ja reaalse maailma kogemusega.

Koos filmitegijatega

Teete koostööd professionaalsete filmitegijatega, kes jagavad teie kirge ja ühendavad teid esiteks filmitööstuse käsitöö ja äritegevusega. Kursused on loodud selleks, et tasakaalustada praktilist praktilisi õpetusi põhimõtteliselt ja teooriaga, nii et teil on oskused ja teadmised oma isikliku nägemuse realiseerimiseks.

Tööstuse juurdepääs

Õppige filmi Los Angeleses, meelelahutustööstuse keskuses. Teil on juurdepääs tööstusharu juhtidele, teie klassiruumi juhendajatest ja töötavatele professionaalsetele külalisesinejatele. Praktika annab teile reaalse maailma kogemuse, mida saate pärast lõpetamist siseneda tööturule.

Seadmed ja rajatised

Teil on juurdepääs professionaalsetele seadmetele ja rajatistele, mis sisaldavad püsiva pildistamise komplekti, eraldi filmi- ja telesaadeteid, digitaalseid redigeerimisviike ja kõrglahutusega surround-heli-teaterit, mis oma tööd tutvustavad. Meie filmide ja digitaalkaamerate nimekiri on pidevalt ajakohastatud, kaasates professionaalseid seadmeid, mida praegu kasutavad töötavad spetsialistid.

Missiooni kirjeldus

Columbia College Hollywood harib üliõpilasi kommunikatsiooni ja teaduse kunsti ja teaduse ning kaasaegse jutustamise mitmekesise meediaga vabade kunstide uurimisel. Meie ranget õppetööd ja praktika valmistab lõpetajaid analüütilistesse mõtlejatesse ja efektiivsetesse suhtlejatesse, kes on loomingulised, teadlikud ja vastutustundlikud panustajad uudishimuliku, läbimõeldud ja kaastundliku globaalse kogukonna edendamiseks.

Filosoofia

Columbia College Hollywood on pühendunud õpikogukonna edendamisele, mis edendab loovust, innovatsiooni ja kasvu läbi hariduse, koostöö ja meelelahutuse kunsti tavalise armastuse. Püüame pakkuda keerulist vabade kunstide kogemust, mis valmistab õpilasi kodakondsusele ülemaailmses kogukonnas, pakkudes:

  • Õppekavad, mis rikastavad praktilisi kogemusi, mis peegeldavad meelelahutuse valdkonnas reaalset maailma
  • Projektipõhine kursuste läbiviimine, mis nõuab õpilastelt meeskonnad, et õppida filmitööde kõiki aspekte
  • Inspireeriv meelelahutussektori asjatundjate teaduskond, kellel on kogemus, mis aitab õpilastel oma loovat potentsiaali vallandada
  • Intiimne hariduskeskkond, mis julgustab iga üliõpilast võtma riske, mis on vajalikud unikaalse kunstilise visiooni ja hääle loomiseks
  • Professionaalsete ligipääsu võimalused ja meelelahutussektori suhete jätkuv õppimine aitamaks lõpetajal luua loome- ja ametialase edu alus

Ajalugu

Columbia College Hollywood on juba üle 65 aasta taganud praktilise hariduse

Columbia College Hollywood algselt asutati 1952. aastal Los Angeleses asuva MacArthur'i pargi naabruses Columbia Collegei filiaalide ülikoolilinnakuna Chicagos. Õppekava eesmärk oli keskenduda tärkava televisiooni ja raadioside tööstusele ning tutvustas teaduskonda, mis koosnesid töötavatest televisiooni- ja raadiotehnikutest. 1959. aastal eraldas Columbia College Hollywood Chicago asutusest iseseisva era- ja mittetulundusliku kolleegiumi.

1997. aastal asutas Columbia College Hollywood oma praeguse ülikoolilinnakust ajaloolises, endises maailma peakontoris Panavisionis, mis on eelkõige filmide ja televisioonitööstuste parimad kaamerad ja läätsed. Kolledž asub nüüd kesklinnas San Fernando oru südames, pakkudes üliõpilastele ja õppejõududele juurdepääsu kõikidele suurtele filmide ja televisiooniettevõtetele Los Angelese piirkonnas.

Õpilase elu

Kas olete unistanud suure ekraani, väikese ekraani, mängukonsooli või etapi sisu loomise, oma loomingulise nägemuse tutvustamise reaalses maailmas või virtuaalses maailmas või oma koha loomisega oma tööstuse juhina või oma käsitöö kaptenina, oleme loonud ülikoolilinnakultuuri, mille eesmärk on anda teile võimalus leiutada, kujundada, käsitööndusesse ja täiustada oma isiklikku kunstilist kaubamärki ja valmistada teid üles leidma oma koha lõpmatu, ülemaailmse meedia loomise ettevõtlusmaailmas.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

Study Animation + Visual Effects at Tribeca Flashpoint Academy

Location address
Oxnard Street
Los Angeles, California, 18618 US
Social Media