Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Columbia Video Network on juhtiv valdkonnas online õpet alates selle loomisest 1986. aastal, võimaldades tuhandeid töötavad spetsialistid ja eemalt asub õpilastele kasu kaugõppe ja jätkata oma kraadi ilma alalise elukoha nõuded on ülikooli New York. Fu Sihtasutus School of Engineering and Applied Sciences (SEAS) pakub laiapõhjalist õpetatakse suurt teadusülikool ja sobib ideaalselt harida homsed inseneri juhid ja julgustada tehnilise kirjaoskuse. Meie inseneriteaduse ja rakenduskõrgkoolis teadus programmidele, mis on kogu rahvas vanim ja kõige mõjukam, omaks uue tehnoloogia ja interdistsiplinaarne võimalused.

Meie eesmärk on anda meie õpilastel saada homse tehnoloogia juhid. Poole Selleks me edendada õpetamise ja osaleda maailmatasemel teadustöö, mille eesmärk on edendada esikohale esirinnas. Ootame teid meiega ühinema retkele tulevikku.

Seal on palju kõrgharidusega akadeemilise võimalusi teile kättesaadavaks võrgus Columbia Video Network. CVN õpilased saavad isiklikku tähelepanu, mis on seotud väikeste kolledžite kui ka ulatuslikud akadeemilise ressursse suur teadusasutus. Nagu Columbia üliõpilane, siis on juurdepääs maailma tuntud õppejõud, kes on juhid ja uuendajad oma vastavates valdkondades.

Koolilõpetaja Online insener üliõpilastele Columbia nautida laia valikut akadeemilisi programme valida ka Operations Research Methods in Finance, Industrial & Systems Engineering, biomeditsiinitehnika, Chemical Engineering, Applied Mathematics, Applied Physics, Computer Science, Elektrotehnika, mehaaniline ja tsiviilehitus, ehitus Engineering & Management Systems, materjaliteadus.

Asukohad

New York

Address
Columbia Video Network,
500 W. 120th Street,
540 Mudd, MC 4719

NY 10027 New York, New York, Ameerika Ühendriigid