Loe ametlikku kirjeldust

Columbia Video Network on juhtiv valdkonnas online õpet alates selle loomisest 1986. aastal, võimaldades tuhandeid töötavad spetsialistid ja eemalt asub õpilastele kasu kaugõppe ja jätkata oma kraadi ilma alalise elukoha nõuded on ülikooli New York. Fu Sihtasutus School of Engineering and Applied Sciences (SEAS) pakub laiapõhjalist õpetatakse suurt teadusülikool ja sobib ideaalselt harida homsed inseneri juhid ja julgustada tehnilise kirjaoskuse. Meie inseneriteaduse ja rakenduskõrgkoolis teadus programmidele, mis on kogu rahvas vanim ja kõige mõjukam, omaks uue tehnoloogia ja interdistsiplinaarne võimalused.

Meie eesmärk on anda meie õpilastel saada homse tehnoloogia juhid. Poole Selleks me edendada õpetamise ja osaleda maailmatasemel teadustöö, mille eesmärk on edendada esikohale esirinnas. Ootame teid meiega ühinema retkele tulevikku.

Seal on palju kõrgharidusega akadeemilise võimalusi teile kättesaadavaks võrgus Columbia Video Network. CVN õpilased saavad isiklikku tähelepanu, mis on seotud väikeste kolledžite kui ka ulatuslikud akadeemilise ressursse suur teadusasutus. Nagu Columbia üliõpilane, siis on juurdepääs maailma tuntud õppejõud, kes on juhid ja uuendajad oma vastavates valdkondades.

Koolilõpetaja Online insener üliõpilastele Columbia nautida laia valikut akadeemilisi programme valida ka Operations Research Methods in Finance, Industrial & Systems Engineering, biomeditsiinitehnika, Chemical Engineering, Applied Mathematics, Applied Physics, Computer Science, Elektrotehnika, mehaaniline ja tsiviilehitus, ehitus Engineering & Management Systems, materjaliteadus.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Operations Research on rakendatud teaduse ja on seotud kvantitatiivne otsuse probleeme, mis üldjuhul hõlmab jagamise ja kontrolli ressursid on piiratud. Sellised probleem ... [+]

Master of Science in Operations Research

Operations Research on rakendatud teaduse ja on seotud kvantitatiivne otsuse probleeme, mis üldjuhul hõlmab jagamise ja kontrolli ressursid on piiratud. Sellised probleemid tekivad, näiteks tegevuse tööstusettevõtted, finantsasutused, tervishoiu organisatsioonide, transpordisüsteemid, energiat ja ressursse, ja valitsus. Operatsioonid analüütik arendab ja kasutab matemaatilisi ja statistilisi mudeleid, mis aitavad lahendada neid otsus probleemid. Nagu insenerid, nad on probleem valmististe ja lahendajad. Nende töö nõuab teket matemaatiline mudel süsteemi ja analüüs ja prognoosimine tagajärjed asendusliikme režiimid süsteemi juhtimiseks. Analüüs võib hõlmata matemaatilise optimeerimise tehnikaid, tõenäosuslik ja statistilised meetodid, eksperimendid ja arvutisimulatsioon. Operations Research kursused on pakutud Columbia Ülikoolis alates 1952. aastast.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles