Loe ametlikku kirjeldust

Sinusse investeerimine!

Contech investeerib teiesse, pakkudes kraadiõppe programme, oskusi ja töövõimalusi homseks tarkvarapõhise majanduse karjääriks.

Edendage oma karjääri

Edu ja makske hiljem

Contechis oleme läbipaistvad. Tahame sinusse investeerida ja avaldada sinust parima versiooni. Alustage oma karjääri väikese ettemaksuga ja makske õppetasu, kui maandate kõrgepalgalise töökoha - kui te seda ei tee, ei pea te seda maksma. See on nii lihtne. Niisiis toetame oma õpilasi.

Saage digitaalseks nomaadiks

Contech lubab oma õpilastel pakkuda võimendavat tehnoloogiat, et nad saaksid töötada kõikjal maailmas, kogeda erinevaid kultuure, mis on sisustatud põhiliste isiklike pädevustega mitte ainult õpingute, vaid ka isikliku ja tööelu jaoks.

4 hiiglaslikku tehnilinnaku

Contech Nomadi õpilased saavad ära elada ja õppida neljas erinevas maailmalinnas - San Franciscos, New Yorgis, Berliinis

Projektipõhine õpe

Oleme passiivsete tundide vastu, kus teid ootab pähe valatav teave. Väljakutseid pakkuvate projektidega tutvustate oma eelnevate kogemuste parimaid osi ja ühendate need oma projektiga, et areneda nendeks inspireerivateks ja ainulaadseteks.

122273_pexels-photo-1438081.jpegBuro Millennial / Pexels

Väljakutse traditsioonilisele õppesüsteemile

Meie lähenemisviis on esitada teile inspireerivad väljakutsed, mis ergutavad teie kujutlusvõimet, samal ajal näidates teile, mida peate nende väljakutsete täitmiseks.

Oskuste arendamine

Contech Student - keegi, kellel on suurepärased oskused ja sügavad teadmised oma erialal, ning kes samuti soovib uurida, millised on digitaalsed muutused, mida meie ühiskond praegu veel tundmatuks pakub.

Digitaalne õpe

Meie lähenemisviis rebib reegliteraamatu lahti, tuvastades eksamiks fakte paljundavad isikud - see pole tänapäeva kiiresti muutuvas majanduses vajalik. Selle asemel pakume 360-kraadist digitaalset õppimiskogemust - teadmiste ja mõistmise kinnistamist praktilises keskkonnas.

Hackathonid

Rote abil õppimine ei hoia teid tehnoloogia arenguga kursis. Praktilised töötoad hoiavad teid õppimises kogukonnas - ideede kaasõpilastelt eemaldamise ja orgaanilise õppimise.

Juhendamine

Meie õppejõud ei mõtle endast kui neist, kellel on väärtuslikke teadmisi, mida nad soovivad teile lihtsalt edasi anda. Selle asemel keskenduvad nad sisuliste, otseste kogemuste võimaldamisele - võimaldades teil kaptenina väljakutseid pakkuvaid projekte, millel on võime loovalt mõelda, koostööd teha ja tõhusalt suhelda.

122272_people-coffee-notes-tea.jpgStartup Stock fotod / Pexels

Kvalifitseeritud tööjõu arendamine

Contechi asutajaliige on olnud alates 2005. aastast haridus- ja andekasvatuse valdkonnas, pakkudes juurdepääsu haridusele üle 45 000 õpilase kogu maailmas. 2014. aastaks oli tehnoloogiavaldkonna oskuste erinevus nii suur, et kogu meie tööandjate võrgustik otsis talente vastloodud valdkondadest pettunud, et akadeemiline maastik keskendub arvutiteaduse pidevalt muutuvatele aluspõhimõtetele Interneti põnevatest võimalustest ja nende võimalustest.

Tänapäeva keerukas globaalne majandus nõuab kvalifitseeritud tööjõudu, kes suudaks tehnoloogiat edukuse saavutamiseks kasutada. Contechi jõuline programmikomplekt sisaldab kõiki innovatsiooni põhisambaid, et anda üksikisikutele ja meeskondadele mitmeid võimalusi kasvu ja arengu jaoks. Pakume programme nii tehisintellekti, andmetöötluse, digitaalse turunduse kui ka pilvandmetöötluse, süvaõppe, tootehalduse, digitaalse disaini ja tarkvaraarenduse jaoks, programme, mis ruumi meie digitaalmajandusele. Õpilased saavad oma eesmärkide saavutamiseks kõige paremini valida mitmesuguste vormingute ja mooduste vahel, sealhulgas täistööajaga, osalise tööajaga, ülikoolilinnakus ja veebis.

Ulatuse ülemaailmse võrgustiku ehitamine

Meil on 4 ülikoolilinnakut maailma parimates tehnoloogiakeskustes, kuid 2020. aastal on saadaval veel 2 ülikoolilinnakut. Laiendame pidevalt oma tööandjate võrgustikku, mis koosneb 32 tehnikapartnerist. Contechi ülemaailmne kohalolek, tehnovõrk ja rendipartnerid on meie kolm kõige suuremat vara. Lisaks programmidele, mis on välja töötatud eranditult tööandja vajaduste rahuldamiseks, soodustame mitmesuguseid valdkonna spetsialiste, kes töötavad juhendajate, juhendajate ja treeneritena. See edukas professionaalne võrgustik aitab meie hiljuti lõpetanud inimestel tööd leida ja sidemeid luua, luues neile edu nii tööl kui ka elus.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

Me kohaneme turuga

Dünaamilised väljad, nagu näiteks infoteadus ja tehisintellekt, arenevad reaalajas ning me katsetame, käivitame ja loodame programme pidevalt, et reageerida turu nõudlusele ning tööriistade ja tehnikate arengule. Meie maailmatasemel juhendavate disainerite, teemaekspertide ja haridustoodete juhtide meeskond värskendab meie sisu pidevalt, et tagada asjakohasus. Kasutades oma varaliste hinnangute andmeid, tagasisidet ja teadmisi, koostame kursuste töö, mille tulemuseks on maksimaalne mõju tööle. Sügavad tööandja suhted on alati olnud Contechi DNA oluliseks osaks. Ligikaudu pooled meie õpilastest rahastavad tööandjad, kes soovivad, et nende töötajad koolitaksid meie eksperdid, ja meie õppekavad juhinduvad tööstuse vajadustest. Oleme aidanud kümnetel Fortune 100 ettevõtetel - ja sadadel muudel ettevõtetel kogu maailmas - nende talenti kohapeal, veebis või meie ülikoolilinnakutes hinnata ja koolitada.

Litsentseerimine

Contemporary Technology University on saavutamas täielikku institutsionaalset nõusolekut tegutseda erakõrgharidust andva õppeasutusena California eraõppejärgse erahariduse büroo poolt. Institutsioonide täielik kinnitamine on California osariigi kõrgeim staatus. Selline kinnitamine osutab riiklike miinimumstandardite järgimisele ega tähenda mingit riigi või büroo kinnitust ega soovitust.

Toetab akadeemiline kogukond

Meie akadeemiline nõukogu pakub meile uusimaid teadmisi oma valdkonna teadusuuringutest, tugevat sidet teadusringkondadega ja aastakümnete pikkust kogemust tähenduslike õpikeskkondade loomisel. Need aitavad meil tuvastada professoreid, teadlasi ja õppejõude, kes jagavad meie püüdlusi tipptaseme poole, ühist missiooni ja toetavad meie hariduslikku lähenemisviisi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Contemporary Technology University

Saage digitaalseks turundajaks, omandades digitaalse turundusstrateegia ja turunduse kavandamise, UX, sisuturunduse, sissetuleva turunduse, e-posti turunduse, otsingumoot ... [+]

Saage digitaalseks turundajaks, omandades digitaalse turundusstrateegia ja turunduse kavandamise, UX, sisuturunduse, sissetuleva turunduse, e-posti turunduse, otsingumootori optimeerimise (SEO), otsingumootoriturunduse (SEM), plii genereerimise, sotsiaalmeedia, e-kaubanduse oskused. , veebimaine juhtimine ja sidusettevõtte turundus. Alguskuupäev Kestus Õppevõimalused Õppemaks Edu nüüd Keskmine palk 15. jaanuar 2020 12-18 kuud Nomad või veebis 5 400 dollari sissetulek kahe aasta jooksul 15% või 18 000 dollarit otse ette Maksa ainult siis, kui saad töökoha 70 000–110 000 USD Magistriprogramm tööhõive fookuses

Digitaalse turunduse magistri eesmärk on aidata teil arendada põhjalikumat arusaamist digitaalse turunduse ja müügi aluspõhimõtetest. Lisaks tõhusate digitaalturundusstrateegiate rakendamiseks ja juhtimiseks vajalike praktiliste oskuste omandamisele saate ka magistritöö projekti uurimise ja arendamise kaudu arendada kriitilisi erialateadmisi. See protsess valideerib programmis hariduspedagoogika - struktureeritud õpitulemuste ning eesmärgipärase sisu ja hindamiskriteeriumidega.... [-]

Ameerika Ühendriigid Palo Altos
Jaanuar 2020
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 18 kuud
Ülikool
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

MSc

Contemporary Technology University

Saage tehisintellekti eksperdiks, omandades oskused intelligentsete algoritmide ja masinate väljatöötamiseks isesõitvate autode, nutikaamerate, valvesüsteemide, robotite ... [+]

Saage tehisintellekti eksperdiks, omandades oskused intelligentsete algoritmide ja masinate väljatöötamiseks isesõitvate autode, nutikaamerate, valvesüsteemide, robotite valmistamise, masintõlgete, Interneti-otsingute ja tootesoovituste väljatöötamiseks. Alguskuupäev Kestus Õppevõimalused Õppemaks Edu nüüd Keskmine palk 15. jaanuar 2020 12-18 kuud Nomad või veebis 6K dollari sissetulek kahe aasta jooksul 15% või 20 000 dollarit ette Maksa ainult siis, kui saad töökoha 90 000–234 000 USD Magistriprogramm tööhõive fookuses

Inimestena võime meid huvitada igapäevase tegevuse keerukus. Kuidas me tajume, tegutseme, otsustame ja mäletame? Ühelt poolt, kui mõistame, kuidas meie enda luure töötab, saame neid teadmisi kasutada arvutite nutikamaks muutmiseks. Teisest küljest, pannes arvutid käituma rohkem inimeste moodi, saame teada rohkem selle kohta, kuidas meie enda tunnetus töötab.... [-]

Ameerika Ühendriigid Palo Altos
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 18 kuud
Ülikool
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Contemporary Technology University

Saage andmeteadlaseks, omandades oskused andmete tõlgendamiseks, arusaamade formuleerimiseks ja oma teadmiste edastamiseks masinõppe abil, suurte andmekogumite haldamise ... [+]

Saage andmeteadlaseks, omandades oskused andmete tõlgendamiseks, arusaamade formuleerimiseks ja oma teadmiste edastamiseks masinõppe abil, suurte andmekogumite haldamise ja huvitavate visualiseerimiste genereerimisega. Alguskuupäev Kestus Õppevõimalused Õppemaks Edu nüüd Keskmine palk 15. jaanuar 2020 12-18 kuud Nomad või veebis 6K dollari sissetulek kahe aasta jooksul 15% või 20 000 dollarit ette Maksa ainult siis, kui saad töökoha 90 000–145 000 USD Magistriprogramm tööhõive fookuses

Kuna andmed kogunevad laias tööstusharudes ja akadeemilistes ringkondades, näeme, et andmete teadlastel on oskused, mis aitavad kaasa andmetepõhisele otsustusprotsessile. Näiteks ettevõtted kasutavad andmeid kindlustuskaitse, turundusotsuste tegemiseks, klientidele soovituste andmiseks ja tõhusama tervishoiu tagamiseks. Akadeemiliste ringkondade tuntud näide on Higgs Bosoni tuvastamine simuleeritud andmete abil masin õppe meetoditega.... [-]

Ameerika Ühendriigid Palo Altos
Jaanuar 2020
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 18 kuud
Ülikool
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles