Loe ametlikku kirjeldust

Cornelli Tech on revolutsiooniline mudel kraadiõppe, mis sulatab tehnoloogia äri ja loovat mõtlemist. Cornelli Tech ühendab sarnaste vaadetega õppejõud, ettevõtete juhid, tehnoloogiaettevõtjale ja õpilaste katalüütilise keskkond julgeid ideid maandatud olulisi vajadusi, mis leiutada, kuidas me elame.

Joan & Irwin Jacobs Technionin-Cornell Instituut kehastab akadeemilise partnerluse Cornelli Ülikooli ja Technionin - Iisraeli tehnoloogiainstituudi Cornelli Tech.

Cornelli Tech ajutine campus on olnud ja töötab Google Chelsea hoone New Yorgis alates 2012. kasvava maailmatasemel õppejõud, magistri- ja doktoriõppe üliõpilaste ning järeldoktorite kes töötavad tech orienteeritud organisatsioonid ja ettevõtted ning oma alustavatel.

Ehitus on käimas Cornelli Tech püsiva ja jätkusuutliku 12-aaker campus kohta Roosevelt Island, kus esimeses etapis avatama 2017. aastal. Kui täielikult lõpetatud, campus sisaldab 2 miljonit ruutjalga state-of-the-art hooned, üle 2 aakri avatud ruumi, ja on koduks rohkem kui 2000 kraadiõppurid ja ligi 280 õppejõud ja töötajad.

Meie missioon

Cornelli Tech keskendub luua teerajaja juhid ja tehnoloogiate digitaalajastul, teadusuuringute kaudu, tehnoloogia turustamine ja lõpetaja tasemel hariduse professionaalne meistrid, doktorantide ja järeldoktorite taset.

Meie eeldus on, et kiire tempo innovatsiooni digitaalajastul nõuab uusi lähenemisviise kommertsiks ülikooli tehnoloogia uuele tasemele strateegilise koostöö ettevõtete ja ülikoolide vahel ning uute õppekavade kraadiõppe. Me loome uusi akadeemilisi programme, mis segu tehnilised sügavus, äri oskusteavet, projekteerimise oskused ja "ehitaja" mõtteviisi.

Meie Kodu ülikoolid

Cornelli Tech võrk laieneb üle New Yorgi teiste institutsioonidega, et aidata meil saavutada meie ülesanne iga päev.

Cornell on eraõiguslik, Ivy League'i ülikooli ja maa-andmise ülikoolis New Yorgi osariigis. Cornelli missiooniks on avastada, säilitada ja levitada teadmisi; toota loominguline töö; ja edendada kultuuri laialdast uurimist kogu ja kaugemale Cornelli kogukonnas. Cornelli Tech kraade koos need koolid:

  • Cornelli Tehnikakõrgkool
  • Johnson Graduate School of Management
  • Cornelli Law School

Kui Cornelli valmistas pakkumine New Yorgi Applied Science konkurentsi Technionin - Iisraeli tehnoloogiainstituudi oli loogiline valik akadeemiline partner. Iisraeli mainet kui "StartupNation" ja Technionin ajalugu toodavad riigi juhtiva tehnoloogiaettevõtjale, Cornelli teadsin, et seal oli ühine nägemus:

  • Iisrael on koduks suurim kontsentratsioon kõrgtehnoloogia startup ettevõtted väljaspool Silicon Valley.
  • Technionin lõpetajad on enamik Iisraeli haritud teadlaste ja inseneride, mis moodustab üle 70% riigi asutajad ja juhid kõrgtehnoloogilistes tööstusharudes.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Cornell Tech

Arendame homse tehnoloogia. Cornell Tech elektripliit ... [+]

Elektri- ja arvutitehnikate magister

Arendame homse tehnoloogia. Cornell Tech elektripliit

Master of Engineering in Electrical

Masinal õppimise, anduritehnoloogia ning signaali ja kujutise töötlemise põnevad arengud loovad uusi võimalusi inseneride ja arvutiteadlaste jaoks, kellel on arenenud tehnilised oskused ja ettevõtlik mõtteviis, et muuta need arengud uuteks toodeteks ja teenustena. Cornell Tech magister

Õppimine tipptasemel oskusi käivituskultuuris

Kõige edukamad uued tehnoloogiad ja käivitusprotsessid arenevad, kui tehnoloogiaid, disainereid ja ettevõtjaid teeb koostööd. Cornell Tech on võtnud selle tootearenduse koostöömudeli ja kasutas seda meie õppekavadele. Teie klassiruumis töötavad kursused, mida õpetavad ekspertteadlased, kellel on sügav tööstusharu kogemus, täiendavad projektipõhiseid kogemusi, mille abil saate töötada meeskonnas Cornell Tech teiste tehniliste õppekavade õpilastega, samuti meie LLM-i ja MBA programmidega. Te arendate oma ettevõtmist Startup Studio'is ja loote uuenduslikke lahendusi tõeliste äriklientide jaoks tooteartikli osana. Selle protsessi käigus saate välja töötada ärikvaliteedi, suhtlemisoskused ja erakordselt tehnilise võime, mis tuleb meelitada tähelepanu maailma kõige innovaatilisematele ettevõtetele ja ambitsioonikatele alustavatele ettevõtetele.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Cornell Tech

Tehnoloogia on üha kiiremini ja ettevõtlikum ning kõige edukamad arendajad ja programmeerijad on need, kes mõistavad, kuidas tehnoloogia muutub tooteks. Meie CS magistrik ... [+]

Infotehnoloogia magister

Tehnoloogia on olemas selleks, et rahuldada inimeste vajadusi ja lahendada inimprobleeme. Ja tänapäeva tehnoloogiapõhiste alustavate ettevõtete jaoks on vaja insenere ja arvutiteadureid, kes mõistavad ka ettevõtlussektori uuenduslike lahenduste turuletoomist.

Cornell Tech informaatikateaduste magister annab õpilastele tehnilisi oskusi, mis on vajalikud tipptasemel lahenduste väljatöötamiseks, pakkudes neile ettevõtluse ja toodete juhtimist.

Õppige läbi distsiplinaarse koostöö

Sõltumata sellest, kus te rakendate oma arvutiteaduse ja inseneri oskusi, töötate tõenäoliselt koostöös toote- ja projektijuhtidega, müügijuhtimise juhtidega ja isegi juristidega. Teie edu sõltub teie suutlikkusest oma keelt rääkida, et näha, kuidas teie tehnoloogiline asjatundlikkus sobib suurema ettevõtte tervikuks ja et saada inspiratsiooni igast ettevõtte osast.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Cornell Tech

Mis tahes tööstusharu ettevõtted saavad konkurentsieelise, kui nad saavad strateegilisi otsuseid teavitada. Meie ORIE-meistrid annavad teile matemaatilisi ja modelleerimi ... [+]

Kapten Operations Research and Information Engineering

Kõigi tüüpide ja suuruste ettevõtted on andmetes kõrvuti ja näljased kvalifitseeritud analüütikute ja informaatikanalite jaoks, kes saavad neid andmeid kasutada läbipaistvate ja reaalajas äriotsuste tegemiseks. Cornell Tech Operations Research and Information Engineering (ORIE) annab teile matemaatilise modelleerimise ja andmete analüüsi oskusi, mida vajate, et juhtida otsuseid, mis parandavad klientide rahulolu ja töö efektiivsust.

Lugege, kus rangus vastab innovatsioonile

Cornell Tech ORIE meistrid ühendavad Cornelli ülikooli akadeemilise rangusega koos energia ja võimalustega, mis tulevad õpib New Yorgi tehnoloogia alustamisega tegeleva kogukonna südames.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Cornell Tech

Tehnoloogilistele ettevõtetele, nagu näiteks Facebook ja The New York Times, antakse välja selline esimene omataoline kraad, mis paneb teid tehnoloogia, inimeste psühholo ... [+]

Technion-Cornelli kaksik magistrikraad sidematerjalides

PEATÜKK: MS INFORMATSIOONISÜSTEEMID (CORNELL)

Digitaalsed seadmed ja platvormid on muutnud meie maailmaga suhtlemise sujuvaks, muutudes oluliseks ja järjest olulisemaks osaks sellest, kuidas me töötame, õppime, ostate ja suhtleme isegi juhtimisel. Kuid sidematerjalide kasulikkust pole veel täielikult realiseeritud ja nendega suhtlemise viise on pidevalt uuendatav.

Technion-Cornelli kaksik magistrikraad Connective Media'is, mida pakutakse Cornell Tech kaudu Jacobsi Technion-Cornelli Instituudi kaudu, valmistab teid selle dünaamilise inimeste ja tehnilise ristmikuga edenemiseks.

Õppige, kus digitaalne ja inimene suhtlevad... [-]
Ameerika Ühendriigid New York
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Cornell Tech

Address
2 W Loop Rd, New York, NY
10044 New York, New York, Ameerika Ühendriigid
Telefon
false