Criswell College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Criswell on kristlik kolledž Dallas, Texas, pakkudes kraadi bakalaureuse-ja magistriõppe tasemel. Alates selle loomisest aastal 1970, College on mänginud ainulaadset ja olulist rolli Baptist ja kirikuelu. Tänulikud, et pärand, jätkame ehitada kõrgkool, mitmekesine kogukond Christian, evangeelsete usklike, mis on pühendatud akadeemilist ja vaimset elujõudu.

Criswell säilitab credentialed ja kogenud õppejõud, kes on pühendunud teenistuse ja kirikule. Kolledži suhteliselt väike suurus võimaldab õppejõude mitte ainult õpetada, vaid ka juhendada, anda õpilastele võimaluse uurida teoloogilisi küsimusi nii ohutult ja sügavalt, ja saada vajalikke oskusi mõjutada ühiskonda.

Kolledž on pühendatud õpilaste arengut, püüdes kujundada õpilase iseloomu ja teadmisi mitmel viisil. Samal ajal meie õpilased kujundavad meie kogukonnas oma kohalolekuga kui nad oma ideid katsetada ja väljakutse ja õppida eakaaslastega ja mentorid. Seetõttu me valida meie õpilased hoolikalt, sest me oleme investeerinud oma akadeemilise ja vaimse arengu ja panuste nad pakuvad ühiskonnale.

Ülikoolilinnak

Criswell College asub Vana Ida Dallas, elav ja kasvav kogukond kõrval Downtown Dallas.

Õpilased

75% protsenti Criswell õpilased on meessoost; 25% protsenti on naised. 38% on Aafrika-Ameerika, Aasia, hispaanlased / Latino, või indiaanlaste.

Teaduskond

95% Criswell täistööajaga õppejõud omama doktorikraadi või muu terminal kraadi oma valdkonnas, samuti esindavad erinevaid distsipliine.

Üliõpilane teaduskonna suhe

Mis üliõpilane teaduskonna suhe 12: 1, Criswell on koht, kus professorid isiklikult tean ja hoolivad oma õpilastele.

Degree Programs

Mis laieneb õppekava, Criswell üliõpilast valida erinevate kraadi programmid. Õpilased huvitatud üldhariduse maandatud tugev Piibli ja teoloogiliste sihtasutus võib jätkata Associate of Arts. Õpilased on bakalaureusekraadi tase võib jätkata Bachelor of Arts in Biblical Studies, kirik istutamine ja taaselustamine, ministeerium, psühholoogia või filosoofia, poliitika ja majandus (PPE) ja Bachelor of Science in Education.

Kraadiõppurid võivad valida Master of Arts programmi ministeerium, nõustamine, või Piibli ja teoloogiliste uuringud. Master of Divinity on olemas ka neid jälitavad vaimuliku ameti või neile, kes soovivad põhjalikumat ministrite haridus.

Üliõpilaselu

Üliõpilaselu Criswell on põnev ja mitmekülgne. Aastatel ministeeriumi võimalused, sotsiaalne tegevus, õpperühmade ja eriüritused, õpilased ei ole midagi teha ja õppida töötamise ajal kolledži.

Õppemaks ja abi

Aastal 2014-2015, täistööajaga alustades üliõpilastele makstakse $ 7,870 õppemaksu ja teenustasusid. 55% nendest õpilastest sai rahalist abi pakette.

Akrediteerimine

Criswell College on akrediteeritud Lõuna Association of Colleges ja koolid komisjoni Kolledžid anda sidusettevõtte bakalaureusekraadi ja magistrikraadi.

Asukohad

Dallas

Address
4010 Gaston Avenue

Dallas, Texas, Ameerika Ühendriigid