Loe ametlikku kirjeldust

Criswell on kristlik kolledž Dallas, Texas, pakkudes kraadi bakalaureuse-ja magistriõppe tasemel. Alates selle loomisest aastal 1970, College on mänginud ainulaadset ja olulist rolli Baptist ja kirikuelu. Tänulikud, et pärand, jätkame ehitada kõrgkool, mitmekesine kogukond Christian, evangeelsete usklike, mis on pühendatud akadeemilist ja vaimset elujõudu.

Criswell säilitab credentialed ja kogenud õppejõud, kes on pühendunud teenistuse ja kirikule. Kolledži suhteliselt väike suurus võimaldab õppejõude mitte ainult õpetada, vaid ka juhendada, anda õpilastele võimaluse uurida teoloogilisi küsimusi nii ohutult ja sügavalt, ja saada vajalikke oskusi mõjutada ühiskonda.

Kolledž on pühendatud õpilaste arengut, püüdes kujundada õpilase iseloomu ja teadmisi mitmel viisil. Samal ajal meie õpilased kujundavad meie kogukonnas oma kohalolekuga kui nad oma ideid katsetada ja väljakutse ja õppida eakaaslastega ja mentorid. Seetõttu me valida meie õpilased hoolikalt, sest me oleme investeerinud oma akadeemilise ja vaimse arengu ja panuste nad pakuvad ühiskonnale.

Ülikoolilinnak

Criswell College asub Vana Ida Dallas, elav ja kasvav kogukond kõrval Downtown Dallas.

Õpilased

75% protsenti Criswell õpilased on meessoost; 25% protsenti on naised. 38% on Aafrika-Ameerika, Aasia, hispaanlased / Latino, või indiaanlaste.

Teaduskond

95% Criswell täistööajaga õppejõud omama doktorikraadi või muu terminal kraadi oma valdkonnas, samuti esindavad erinevaid distsipliine.

Üliõpilane teaduskonna suhe

Mis üliõpilane teaduskonna suhe 12: 1, Criswell on koht, kus professorid isiklikult tean ja hoolivad oma õpilastele.

Degree Programs

Mis laieneb õppekava, Criswell üliõpilast valida erinevate kraadi programmid. Õpilased huvitatud üldhariduse maandatud tugev Piibli ja teoloogiliste sihtasutus võib jätkata Associate of Arts. Õpilased on bakalaureusekraadi tase võib jätkata Bachelor of Arts in Biblical Studies, kirik istutamine ja taaselustamine, ministeerium, psühholoogia või filosoofia, poliitika ja majandus (PPE) ja Bachelor of Science in Education.

Kraadiõppurid võivad valida Master of Arts programmi ministeerium, nõustamine, või Piibli ja teoloogiliste uuringud. Master of Divinity on olemas ka neid jälitavad vaimuliku ameti või neile, kes soovivad põhjalikumat ministrite haridus.

Üliõpilaselu

Üliõpilaselu Criswell on põnev ja mitmekülgne. Aastatel ministeeriumi võimalused, sotsiaalne tegevus, õpperühmade ja eriüritused, õpilased ei ole midagi teha ja õppida töötamise ajal kolledži.

Õppemaks ja abi

Aastal 2014-2015, täistööajaga alustades üliõpilastele makstakse $ 7,870 õppemaksu ja teenustasusid. 55% nendest õpilastest sai rahalist abi pakette.

Akrediteerimine

Criswell College on akrediteeritud Lõuna Association of Colleges ja koolid komisjoni Kolledžid anda sidusettevõtte bakalaureusekraadi ja magistrikraadi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Criswell College

Eesmärk Master of Divinity määral on pakkuda õpilastele Piibli ja teoloogiliste sihtasutus, mis võivad anda neile teenida üheski kontekstis kutsehariduse ministeerium. ... [+]

Eesmärk Master of Divinity määral on pakkuda õpilastele Piibli ja teoloogiliste sihtasutus, mis võivad anda neile teenida üheski kontekstis kutsehariduse ministeerium. Püüame seda eesmärki saavutada, tagades õppekava annab õpilastele kombineeritud komponentide osas kristlik maailmavaade samuti selgelt Baptist veendumusi. Täpsemalt siis, üliõpilased, kes lõpetavad selle programmi saab valmis tegevust tulevikus kohtades nagu pastoraat, chaplaincy, lähetuste, või hariduse.

Minimaalne Eksam Nõuded (90 tundi) Piibli uuringud ja langauges (39 tundi) BIB 501 Piibli Sissejuhatus BIB 505 Piibli Hermeneutika GRK 501 kreeka Ma GRK 502 kreeka II HEB 501 Heebrea ma HEB 502 Heebrea II NTS 501 Uus Testament Sissejuhatus I NTS 601 Uus Testament Sissejuhatus II OTS 501 Vana Testamendi Sissejuhatus I OTS 601 Vana Testamendi Sissejuhatus II ... [-]
Ameerika Ühendriigid Dallas
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Criswell College

Master of Arts in Christian Studies (MACS) aste on ideaalne inimestele kutsutud ministeeriumi, kes ei ole varem olnud teoloogilise väljaõppe. Kas üliõpilane õpinguid ülik ... [+]

Master of Arts in Christian Studies (MACS) aste on ideaalne inimestele kutsutud ministeeriumi, kes ei ole varem olnud teoloogilise väljaõppe. Kas üliõpilane õpinguid ülikooli või täielikult online, õppekava annab põhiteadmised teoloogia, kiriku ajalugu, evangelism ja Vana ja Uue Testamendi. See aste ehitab tugeva aluse tööks ala, ministeeriumi ja varustab õpilaste jaoks juhirolli kirikutes ja missiooni valdkonnas.

Minimaalne Eksam Nõuded (36 tundi) Core Curriculum (36 tundi) BIB 505 Piibli Hermeneutika EMS 501 Personal Evangelism THS 504 Spiritual Sihtasutused THS 510 Süstemaatilise teoloogia I THS 515 Süstemaatilise teoloogia II THS 550 Teoloogia I... [-]
Ameerika Ühendriigid Dallas
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Criswell College

Master of Arts in Nõustamine, nii mitte-licensure ja licensure programmi, eesmärk on valmistada õpilasi olema tark ja efektiivne nõustamine üksikisikutele, paaridele ja p ... [+]

Master of Arts in Nõustamine, nii mitte-licensure ja licensure programmi, eesmärk on valmistada õpilasi olema tark ja efektiivne nõustamine üksikisikutele, paaridele ja peredele, ja seda kristliku maailmavaate. Need sootuks erinevat programmis rõhutatakse arengut teaduspõhine oskusi ja õppida psühholoogia ja nõustamise teooriad, soodustades samas õpilastel kasvada oma kristliku usu ja küpsust. Õpilased on valmis teenima Christian ja ilmalik seaded nagu kohalik kirik, Christian nõustamine ministeeriumid, kõrgkoolid, erapraksiseid, psühhiaatriahaiglasse, ja teiste vaimse tervise asutused ja organisatsioonid. Valmib licensure programmi on õigus taotleda litsentseeritud professionaalsed nõustajad on Texase osariigi kulgeb pärast riikliku Lohutaja eksam, Texas Õigusteadus eksam, ja lõpetades 3000 tundi juhendatava internatuuri.... [-]

Ameerika Ühendriigid Dallas
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Criswell College

Eesmärk Master of Arts in Teoloogiline ja Piibliteadused on õpetada õpilasi olema pädev peamisi akadeemilise uurimise, mis puudutavad Vana Testament, Uus Testament, ja Ch ... [+]

Eesmärk Master of Arts in Teoloogiline ja Piibliteadused on õpetada õpilasi olema pädev peamisi akadeemilise uurimise, mis puudutavad Vana Testament, Uus Testament, ja Christian doktriini. Õppekava keskendub piiblikeelte põhikomponente kristliku traditsiooni ja väitekirja arengut, samuti erinevad ja intensiivne palade piiblitundides, ajalooline / süstemaatilise usuteaduse või interdistsiplinaarne kombinatsioon kahest. Seega õpilased, kes täidavad käesoleva määral on valmis edasisi uuringuid Christian stipendiumi ja võimalusel püüab teiste magistri- või doktoriõppesse.

Minimaalne Eksam Nõuded (36 tundi) Eeldused * EMS 101 Personal Evangelism GRK 201 kreeka Ma GRK 202 kreeka II HEB 301 Heebrea ma HEB 302 Heebrea II NTS 101 Uus Testament Survey ma NTS 201 Uus Testament Survey II OTS 101 Vana Testamendi Survey ma OTS 201 Vana Testamendi Survey II THS 203 Süstemaatilise teoloogia I THS 301 Süstemaatilise teoloogia II THS 201 Church History THS 202 Baptist Ajalugu ja tingitud erinevustest Core Curriculum (12 tundi) BIB 505 Piibli Hermeneutika GRK 620 Kreeka eksegeetiline Süntaks ma HEB 620 Heebrea eksegeetiline meetod ma PHI 502 Usufilosoofia Piibli teoloogia Study (3 tundi) Üks järgmistest: NTS 602 Uue Testamendi teoloogia OTS 602 Vana Testamendi teoloogia Research Studies (6 tundi) RES 602 doktoritöö Research & kirjutamine RES 603 magistritöö ... [-]
Ameerika Ühendriigid Dallas
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles