Loe ametlikku kirjeldust

DeSales University, leiad positiivne ellusuhtumine. Võibolla on see sõbralik, tagasihoidlik iseloomu meie üliõpilased, õppejõud ja töötajad, või optimistlik vaimset perspektiivi Oblates Saint Francis de Sales, kes on kujundanud ülikooli ja tema iseloomu. Võib-olla sellepärast on meie suur akadeemilisi programme, isikliku atmosfääri meie väikese äärelinna ülikooli Pennsylvania maalilise Lehigh Valley, ja meie toetava õpikeskkonna. Igatahes, seal on märkimisväärne kogemus võib leida DeSales University. Missioon See on missioon DeSales University pakkuda meestele ja naistele kvaliteetne kõrgharidus vastavalt filosoofia kristliku humanismi arendatud Saint Francis de Sales ja tema vaimne pärijad. Ülikooli ilmutab teadmisi ja arendab andeid, isikliku, perekondliku ja ühiskondliku elu. DeSales University rikastab inimühiskonna ja suurendab üksikisiku väärikust oma hariduslike püüdlustest. Oma töös Ülikooli soodustab oluline ja lugupidava dialoogi roomakatoliku usku ja inimkultuuri. FILOSOOFIA Sest DeSales University, Christian humanism tähendab, et iga aspekt inimeste kogemusi on võimeline valgustatuse poolt Jeesuse Kristuse evangeeliumi. See Evangeeliumi toob valgust igas suunas isikliku olemasolu (füüsiline, vaimne, sotsiaalne, kõlbeline, esteetiline ja religioosne) ja iga keskkonna valdkonnas (looduse, sotsiaalsete institutsioonide kultuurilisi saavutusi, ajalooliste perioodide ja usuühingute). Kohtumine vahel Jumala Sõna ja betooni maailma inimese muudab täielikult mõtestatud olemasolu võimalik. DeSales University püüab õpetada õpilane, mida tähendab olla kristlane on Salesian viis, mis tähendab, et omaks enda elu, ja mida see tähendab, et viia see rõõmusõnumit inimkonna. DeSales University kindlalt ja avalikult pühendunud põhimõtteid roomakatoliku õpetuse ja moraali. Samuti tunnistab täielikult, et otsida tõde nõuab atmosfääri intellektuaalne vabadus ja armastus nõuab avatust kõigile, et on hea. DeSales University eristab hoolikalt vahel tasuta tõe otsimine, mis garanteerib iga liige ülikooli kogukond, ja oma pühendumust õpetusi katoliku kirik.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

DeSales University

Projekteeritud töötamiseks ametikohtadel, meie õppekava on sügavalt juurdunud väljatöötamisel tehnilised oskused sobivad kasutamiseks tööstuses, näiteks andmete haldamine ... [+]

Masters Teaduse Infosüsteem kraadi DeSales University on mõeldud töötavad spetsialistid. Meie õppekava on sügavalt juurdunud väljatöötamisel tehnilised oskused sobivad kasutamiseks tööstuses, näiteks andmete haldamine, projekti juhtimine, võrgustike loomine, projekteerimine, web developemnt ja programmeerimine. Meie õpetajatel on erialase töö kogemus ja mõista tööstuse vajadustele ja töötavatele täiskasvanutele. Juhendamise sisaldab õppetunde käed, loeng ja on-line õpe.

MSIS programmi üksikute osade kohta

MSIS programm komponente ühendada tuum sihtasutuse kursuste eriala, valikainete kursuste ja uurimistöö põhjaliku õppimise kogemus.

... [-]
Ameerika Ühendriigid Center Valley Rumeenia Bucharest Allentown  + 1 Rohkem
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles