Drew University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Lõpetanud ja teoloogilised uuringud Drew University .

Asub vaid 50-minutilise rongisõidu kaugusel New Yorgi jõujaama maailmapealinnast, Drew 'ilus, metsaalune ülikool Madisonis, New Jersey's, kus asub Casperseni kõrgkoolide kool ja Drew teoloogiline kool.

Olgu nad õpetajad, luuletajad, arstid, ministrid, teadlased, kogukonna juhid, aktivistid või elukestva õppijad, Drewi kutse- ja akadeemilise kraadiõppe lõpetajate lõpetamisel on humanistlik, loominguline ja eetiline mõtteviis ja töö.

Leia oma mentor saavutatud õppejõudude hulgast. Õpi metsas. Testi, mida õpid ühes idaranniku kõige elujõulisemas ja kultuuriliselt mitmekesises piirkonnas. Ole osa pühendunud globaalsest kogukonnast, mis kavatseb teid ette valmistada, et teha vahet, mis on oluline teie enda elus ja maailmas.

Casperseni kõrgkoolide kool

116824_BC_043013_Stock_Exc_142.jpg

Drew's Casperseni kõrgkoolide kool pakub laia valikut eristavaid ja paindlikke kõrghariduse programme, mis on mõeldud peaaegu iga kiire ajakava vajaduste rahuldamiseks.

Kõik programmid põhinevad Drewi tunnustatud pühendumusel õppejõudude ja üliõpilaste mentorlusele, klassiruumi välise kogemusõppe võimalustele ja tugeva intellektuaalse kogukonna hõlbustamisele.

Humanitaarteadused, mis kasvatavad sügavat pühendumist kriitilisele mõtlemisele ja analüüsile, moodustavad aluse ja rikastavad kõiki meie kraadiõppe programme. Nende oluliste oskuste omandamine tagab meie lõpetajatele silmapaistva mitmekülgsuse ja leidlikkuse. Ehkki paljusid homseid karjäärivõimeid pole veel isegi ette kujutatud, olete Drewi humanitaarteaduste bakalaureuseõppega valmis kõigeks!

Drew teoloogiakool

Uhkelt põhjendatud Wesleyan / Metodisti traditsiooni julgeid ideid, mis mõjutavad inimeste elu, oleme koolitanud juurdunud, uuenduslikke ja julgeid juhte 150 aastat. Ükskõik, milline meie viie kraadi programmidest te jätkate, sisaldab Drew teoloogilise kooli haridus interdistsiplinaarseid kursusi, mis nõuavad väljalülitamist, praktikakoolitust, mis tegeleb reaalsete probleemide ja õppimisviisidega, mis edendavad kohanemisvõimet ja innovatsiooni.

116827_MAR.jpg

Teoloogiakooli ja ülikooli missioon

„Juurdunud Metodisti traditsioonidesse kristliku teoloogia ja vaimse praktika uuenduslike ja julgete tõlgenduste järgi, annab Drew University teoloogiakool loovale mõtlemisele ja julgele tegevusele õiguse õigluse, rahu ja Jumala, naabri ja maa armastuse edendamiseks.”

Theological School'i missioon ühendab ülikooli tööd, et pakkuda oma mitmekülgset õppijate kogukonda väljakutsetele ja individuaalsetele haridustele, mida kujundab sügav juurdunud kultuuri mentorlus, läbimõeldud seotus maailmaga väljaspool ülikooli ja püsiv pühendumine elukestvale kasvatamisele. kogu inimene. Oma erilise rõhuasetusega teadmiste, kogemuste ja teenuse vastastikkusele valmistab Drew oma õpilasi õitsema nii isiklikult kui ka professionaalselt, kuna nad lisavad maailma heale, reageerides meie aja kiireloomulistele väljakutsetele range, sõltumatu ja kujutlusvõimelise mõtlemisega.

116826_LD_121217_CASP_HistoryCulture_Shetler_0493.jpg

Asukohad

Madison

Address
36 Madison Avenue
07940 Madison, New Jersey, Ameerika Ühendriigid