Drury University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

"Drury, teen hindamatu ühendused iga päev, et anda mulle midagi muuta oma elus ja teiste elu."

Umbes Drury ülikool

Drury on uut tüüpi ülikooli, et kiitusega ja tõhusalt ühendab kunsti ja teaduste uuring professionaalne valdkondades. Seejuures õpilased on rohkem autentselt ühendatud:

Miks, mida nad õpivad küsimustes ja kuidas nad saavad seda rakendada reaalses elus. Miks otsuseid, nii isiklikult ja professionaalselt, peaks tulema koht, eetika ja moraali. Matemaatika: kättesaadavus on punkt uhkust meie jaoks, sest meil on õppetöö ülikoolis. Kogukond: klassis, ülikooli ja pärast seda. Arvamusliidrite ja mentorid: alates uustulnuk aastal lõpetamist töökoha otsingut vilistlased ühendused. Drury, õpilased teevad elukestva ühendused. Ilu ja jätkusuutlikkus eluviis, mitte ülesanne. Usume, terved inimesed viivad õnnelikumad, enam, enam tootliku elu. Ühenduse mõjuala osana hästi elatud elu. Ettevõtlusvaimu, mis sisendab usaldust, loovust ja vastutust. Keskkond, koostöö, kus õpilased osalevad aktiivselt suurendada oma Drury kogemus. Hästi elatud elu: Drury õpilased õpivad, kuidas ühendada unistused ja püüdlused edukas futuurid.

Missioon

Drury ülikool on iseseisev ülikooli kirikuga seotud vabade kunstide traditsioonile, ning pühendunud personaliseeritud haridust kogukonna teadlased, kes hindavad kunsti õpetamise ja õppimise. Haridus on Drury püütakse kasvatada vaimset tundeid ja kujutlusvõimega teaduskondade kui ka eetilisi teadmisi ja kriitiline mõtlemine; edendada integratsiooni teoreetilisi ja praktilisi teadmisi; ja vabastada isikud osaleda vastutustundlikult ja aitab kaasa rahvusvahelise üldsuse.

Visioon

Mis kinni võetud meie kultuuripärandit ning uuendatud kohustused rahvusvahelise üldsuse ja uuenduslikke pedagoogilisi ja stipendiumi, Drury ülikool on juhtiv ülikool, kus parimatest õpetaja / teadlased ja professionaalne personal koolitada õpilasi saada hõivatud, eetilisi ja kaastundlik kodanike jaoks sulane juhtpositsiooni kogukondade iseloomustab muutust, keerukust ja globaalne seotus.

Et saada premier ülikooli 21. sajandil, et näeme, loome ja näidata Drury ülikool konkurentsieelis, väljendada oma konkurentsivõime erinevusi, viia kõik oma akadeemiliste programmide strateegilised eesmärgid, ehitada sihtkapitali toetada oma strateegilisi eesmärke, mõõta oma edu ja hallata tulemusi. Strateegiline imperatiivid ja eesmärgid allpool map meie tee aastateks 2015-2018 ja positsiooni Drury ülikool tähistama oma Sesquicentennial 2023.

Asukohad

Springfield

Address
Drury University
900 North Benton Avenue

65802 Springfield, Missouris, Ameerika Ühendriigid