Loe ametlikku kirjeldust

"Drury, teen hindamatu ühendused iga päev, et anda mulle midagi muuta oma elus ja teiste elu."

Umbes Drury ülikool

Drury on uut tüüpi ülikooli, et kiitusega ja tõhusalt ühendab kunsti ja teaduste uuring professionaalne valdkondades. Seejuures õpilased on rohkem autentselt ühendatud:

Miks, mida nad õpivad küsimustes ja kuidas nad saavad seda rakendada reaalses elus. Miks otsuseid, nii isiklikult ja professionaalselt, peaks tulema koht, eetika ja moraali. Matemaatika: kättesaadavus on punkt uhkust meie jaoks, sest meil on õppetöö ülikoolis. Kogukond: klassis, ülikooli ja pärast seda. Arvamusliidrite ja mentorid: alates uustulnuk aastal lõpetamist töökoha otsingut vilistlased ühendused. Drury, õpilased teevad elukestva ühendused. Ilu ja jätkusuutlikkus eluviis, mitte ülesanne. Usume, terved inimesed viivad õnnelikumad, enam, enam tootliku elu. Ühenduse mõjuala osana hästi elatud elu. Ettevõtlusvaimu, mis sisendab usaldust, loovust ja vastutust. Keskkond, koostöö, kus õpilased osalevad aktiivselt suurendada oma Drury kogemus. Hästi elatud elu: Drury õpilased õpivad, kuidas ühendada unistused ja püüdlused edukas futuurid.

Missioon

Drury ülikool on iseseisev ülikooli kirikuga seotud vabade kunstide traditsioonile, ning pühendunud personaliseeritud haridust kogukonna teadlased, kes hindavad kunsti õpetamise ja õppimise. Haridus on Drury püütakse kasvatada vaimset tundeid ja kujutlusvõimega teaduskondade kui ka eetilisi teadmisi ja kriitiline mõtlemine; edendada integratsiooni teoreetilisi ja praktilisi teadmisi; ja vabastada isikud osaleda vastutustundlikult ja aitab kaasa rahvusvahelise üldsuse.

Visioon

Mis kinni võetud meie kultuuripärandit ning uuendatud kohustused rahvusvahelise üldsuse ja uuenduslikke pedagoogilisi ja stipendiumi, Drury ülikool on juhtiv ülikool, kus parimatest õpetaja / teadlased ja professionaalne personal koolitada õpilasi saada hõivatud, eetilisi ja kaastundlik kodanike jaoks sulane juhtpositsiooni kogukondade iseloomustab muutust, keerukust ja globaalne seotus.

Et saada premier ülikooli 21. sajandil, et näeme, loome ja näidata Drury ülikool konkurentsieelis, väljendada oma konkurentsivõime erinevusi, viia kõik oma akadeemiliste programmide strateegilised eesmärgid, ehitada sihtkapitali toetada oma strateegilisi eesmärke, mõõta oma edu ja hallata tulemusi. Strateegiline imperatiivid ja eesmärgid allpool map meie tee aastateks 2015-2018 ja positsiooni Drury ülikool tähistama oma Sesquicentennial 2023.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Drury University

Asutatud aastal 1984 Drury ülikool Springfield, Missouri, siis Hammons School of Architecture on akrediteeritud viie aasta kutsekraad programm, mis pakub Master of Archit ... [+]

Asutatud aastal 1984 Drury ülikool Springfield, Missouri, siis Hammons School of Architecture on akrediteeritud viie aasta kutsekraad programm, mis pakub Master of Architecture aste. Vajalik arhitektuuri kursused on integreeritud kunsti õppekava ülikooli. Selle eesmärk integreeritud õppekava lähenemine on valmisolek erialaseks arhitektuuripraktikasse jooksul võimalikult laia hariduse kontekstis.

Esimesed kaks aastat viieaastase programmi peetakse pre-professionaalset aastat. Registreerimine esimesel aastal pre-professionaalset programm on piiratud põhineb keskkooli GPA ja SAT / ACT hinded.

Esimesel kahel aastal on see programm kursuste hõlmab kunsti teadmisi koostöös joonistamine, disain, ajalugu ja teooria, arvutigraafika ja tehnoloogia. Üliõpilased, kes edukalt lõpule need esialgsed uuringud jätkuvad professionaalse programmi jätkata arenenud kursused arhitektuuri ja kaasamine Meie Maailm (eow) õppekava sõlmida kolm aastat.... [-]

Ameerika Ühendriigid Springfield
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles