Loe ametlikku kirjeldust

Visioon

Dulles Ülikoolis loodi aastal 2010 ja inspiratsiooni elukestva panust John Foster Dulles, USA riigimees ja visionäär. Tema mõju projekteerimise ja rahvusvaheliste lepingute üle läbirääkimisi valitsustega kogu maailmas olnud suur mõju tekkimist demokraatia ja vabaduse maailma rahvastele. Tema saavutusi lisatud olles Counsel USA delegatsiooni Pariisi rahukonverentsil 1919. Ta sai silmatorkavalt rahvusvaheline advokaat ja ka erinevatel kongressidel sõdadevahelisel aastat. Nimelt oli seotud Ameerika rahuläbirääkimiste komisjoni Berlin Debt Konverentsid ja eriline nõustaja välisministrite nõukogu koosolekut Londonis, Moskvas ja Pariisis. Ta oli delegaat ÜRO Peaassamblee (1945-1949) ja sellele järgnes tema läbirääkimisi rahulepingu Jaapanis 1951. Aastal 1951, president Dwight D. Eisenhower nimetati Dulles riigisekretäriks ja 1954 nimel USA aitas ta korraldada Kagu-Aasia Lepingu Organisatsioon (SEATO), millest kirjutanud, Austraalia, Uus-Meremaa, Suurbritannia, Prantsusmaa , Pakistan, Tai ja Filipiinid. Dulles "humanitaarabipanustest lisatud on ametiaeg juhatuse esimees Carnegie Rahvusvahelise Rahu usaldusisikuna Rockefeller Foundation ja ka asutajaliige Välissuhete Nõukogu ja paljud muud saavutused. Dulles University leiab inspiratsiooni John Foster Dulles tugev stand rahvusvahelist koostööd ja tipptasemel läbirääkimisi õiglaste ja tasakaalustatud lepinguid tunnistust tähtsusest hariduse ja ettevalmistamine inimeste jaoks täisväärtuslik elu. Ülikooli julgustab oma õpilasi püüdlema sarnane tipptasemel nende lähenemine haridusele ja elu.

Missioon

Dulles Ülikool on pühendatud kohaletoimetamise kollegiaalse haridus viisil, mis austab väärikust, väärt ja potentsiaali igale õpilasele. Luues keskkonna, kus teadmisi omandatakse ja arendatakse ja kus loominguline tegevus püüab rikastada kogemusi üliõpilane olema valmis globaalses ühiskonnas University valmistab oma õpilasi erinevaid töövõimalusi. Lahutamatu osa ülikooli missiooniks on arendada hea kodanik juhid, kes on varustatud oma panuse selle "ühise hea ühiskonna". Meie kursuste ja isiklikult mõeldud praktikumid võimaldavad õpilastel teha unistuste kõrghariduse reaalsust läbi oma strateegilist ettevalmistus töötamiseks ja turul. Lähtume kõrged ja hariduse kvaliteedi väljakujunenud ja tunnustatud kriteeriumide, põhimõtete ja tipptasemel nõutud siseriiklikul, piirkondlikul ja riigi akrediteerimise ja sertifitseerimise asutused. Meie eesmärgid õpilased minna "kaugemale õpik", sest meie bakalaureuse-, magistri-ja kraadiõppe kraadi programmid on individuaalselt ühendada õppekava äri oskusi, mis pakuvad uusi väljakutseid, uusi ülesandeid ja uus premeerib iga õpilase karjääri. Praegu Dulles Ülikooli Akadeemiline programmid keskenduvad äri, infotehnoloogia ja infotehnoloogia, mis viib bakalaureuse-, magistri-ja doktorikraadi. Selle sihi saavutamiseks järgmiste õppe oskusi ja eesmärgid: • Usume, et kasutades ekspert õppejõud meie õpilase valitud tööstus annab oluline reaalse maailma teadmisi. Sel viisil pakume meie õpilastele hiljemalt oskusi ja juhtimissüsteemide planeeritud elukutse. Dulles University jäävad tavapärasest õpik ja õppekava. • Pakume üle õpetust põhialuste juhtimise, lisades päriselus näiteid juhtumiuuringud. Meie teaduskonna vaadeldakse keerulisi küsimusi, ning nende tõhus resolutsioone. • Üliõpilaste lõpetamist Dulles University on paremini positsioneeritud, et saada tutvustusi ja hinnataks seas top tier on töökoha taotleja bassein sisenemise või juhtimise taseme ametikohtadele. • Õpilased õpivad, mida oodata juhi kohale. Soovitame üks-ühele ja rühm veenva rolli mängib õppejõud võrreldes konkreetse töökoha nõuetele.

Institutsionaalne Eesmärgid

Ülikool: • Veenduge, et kaitsta parimates huvides kõik õpilased on peamiseks mureks. • Hinnake õpilane taotlejate alusel nende erialast ettevalmistust ja püüdma kaasata kõiki ühiskonna liikmeid haridusprotsessi, sõltumata vanusest, kultuuri ja sotsiaal-majanduslik taust. • tegutseda eetiliselt ja lugupidavalt nõustamine, värbamine ja registreerimine tavasid. • tagada võrdne juurdepääs ja täpne sissepääs teavet ühiste vastuvõtu seotud mõisted ja tähtajad kõigile õpilastele. • Pakkuda tipptasemel haridus range akadeemilise taseme ja rakendamise personaalset lähenemist haridusele läbi väikesed klassid ja lähisuhtevägivalla vahel õppejõud ja üliõpilased. • Toetada ja jõustada Ülikooli poliitikat. • Täitma kohaliku, riigi ja föderatsiooni seaduste käsitlemise õpilaste ja konfidentsiaalset teavet.

Non-Discrimination/Equal tööhõivepoliitika

Rassiliselt mittediskrimineeriva poliitika kohta Rev Proc. 75-50, 4.01. Dulles University tunnistab õpilast tahes rassi, nahavärvi ja rahvusliku või etnilise päritolu kõik õigused, eesõigused, programme ja tegevusi üldiselt mis vastavalt või kättesaadavaks õpilased meie kooli ja ei diskrimineeri rassi, nahavärvuse, ja riiklike või etnilise päritolu haldamise meie hariduspoliitika, vastuvõtutingimused poliitika, stipendiumi ja laenu programmid ja sportlike ja teiste kooli manustada programmid. Ülikool väidab töövaidluste kord Sisaldavad tõttu protsess kättesaadav igale inimesele, kes usub, et ta on diskrimineeritud. Päringud töövaidluste korras või vastavalt liidu ja Briti seadusi ja suuniseid tuleks adresseerida ameti juhataja.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise