Loe ametlikku kirjeldust

Evms valmistab õppijaid karjäär pädev ja kaastundlik arstid, tervishoiutöötajatele ja teadlased. Meie tudengid laia õppetöö, mida meie täistööajaga õppejõud, kes töötavad kooskõlastatult tervishoiutöötajatele kogu ühenduses.

Haridus on evms annab üliõpilastele, elanikud ja stipendiaatide teha mõju inimestele, mida nad teenindavad. Pakume unikaalset, käed-õpikäsitustest, näiteks:

Üldkasulik põhinev tegevus alakoormatud elanikkonna. Osalemine institutsionaalse kvaliteedi parandamise ja propageerimise. Partnerlus piirkondlike või ülemaailmsete töötervishoiu organisatsioonid.

Evms on üks väheseid koole meditsiini ja tervishoiu kutsealade rahvas asutatud ühenduses, kogukonna. Oleme keskendunud mitte ainult valmistada järgmise põlvkonna tervishoiuteenuste osutajatele, vaid ka tõlkimisel avastus paremat arstiabi elanikele Hampton Roads. Meie visioon on saada kõige kogukonnale suunatud meditsiinikooli ja tervishoiutöötajaid Ameerika Ühendriigid.

Kuigi kasu avastused evms mõjutavad kogu maailma, meie teadus, haridus ja haiglaravi jõupingutusi kasvavad vajadused inimesed meie Kagu Virginia kogukonna:

Evms õppejõud annab meditsiiniline haridus ja juhtimine järgmise põlvkonna top arstide, tervishoiutöötajate ja teadlased. Evms Medical Group arstid hooli enam kui 1000 patsienti päevas. Evms "teadus püüab keskenduda piirkonna kõige pakilisem tervise küsimusi. Evms sõidab aastas $ 824,000,000 kohaliku majandustegevusega.

Evms stipendiumid

Kell evms mitmeid stipendiume, mis põhineb teenete, rahaline vajadus, mitmekesisus, huvi pakkuvates valdkondades ja kodulinnas on olemas.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Eastern Virginia Medical School

Biotehnoloogia magistriõppeprogrammis Ida Virginia Medical School (evms) on üheselt integreeritud teadusuuringute programmi, mis annab õpilastele praktilisi koolitusi sta ... [+]

Biotehnoloogia magistriõppeprogrammis Ida Virginia Medical School (evms) on üheselt integreeritud teadusuuringute programmi, mis annab õpilastele praktilisi koolitusi state-of-the-art molekulaarne, genoomi, proteomic, raku- ja pildistamise tehnikat koos tugeva aluse teoreetilised teadmised biomeditsiini ja laboriuuringud disain.

See range haridusprogramm rongid tulevikus laboratooriumi spetsialistid kohustuvad biomeditsiiniliste uuringute akadeemilise teaduslaborid või biotehnoloogia ja farmaatsia.

KEY PROGRAM EELISED Annab kiirendatud 16-kuulise õppekava praktilisi ja teoreetilisi teadustöö koolituse Sisaldab kuuekuulise teadus internatuuri ülikooli või biotehnoloogia tööstuse partner Hõlmab tihedat suhtlemist õpilaste kogenud teadus teaduskonna ... [-]
Ameerika Ühendriigid Norfolk
September 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Eastern Virginia Medical School

Evms koolilõpetaja Art Therapy ja Nõustamine programm on range akadeemiline programm, mis põhineb kasvule orienteeritud ja läbimõeldud klassiruumis, stuudio, kogukonna ja ... [+]

Evms koolilõpetaja Art Therapy ja nõustamise programmi on range akadeemiline programm, mis põhineb kasvule orienteeritud ja läbimõeldud klassiruumis, stuudio, kogukonna ja kliinilised kogemused.

Evms programm on ainulaadne, et see on osa jõudsalt meditsiini- ja tervishoiu kutsealade campus, pakkudes õpilastele võimalused inimsuhete koostööd, et ehitab oskusi vaja olla osa mitmekülgne meeskond pakkujad. Oleme teinud ettevalmistusi maailmatasemel kunstiterapeute kes on kultuuriliselt tundlik, kogukonna-seotud eetilised spetsialistide eduka karjääri üle 40 aasta.

Eesmärgid ja eesmärgid Pakkuda uuenduslikke range kunstiteraapia hariduse, mis sisaldab vajalikke haridus vaja nõustamist licensure. Rõhutada arusaam erinevatest indiviidi, rühma ja pere teoreetilisi lähenemisi. Julgustage õpilasi arendada uuenduslikke, professionaalseid, eetilisi ja kultuuriliselt tundlik lähenemine kunstiteraapia. Edendada kliinilise pädevuse hindamiseks ja raviks. Challenge õpilastel rääkida ja kirjutada professionaalselt kunstist ravi. Arendada pädevus planeerimise, läbiviimise ja hindamise kunstiteraapia teadus. Tõsta õpilaste eneseteadvuse läbi isikliku kunsti tegemise ja eneseanalüüsi. Foster oskusi raviostarvet laia kunsti protsesse ja materjale. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Norfolk
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles