Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Ida Washington University College of Business and Public Administration

Missioon Visioon Väärtused ja eesmärgid

Kolleegium juhindub püstitatud ülesanne ning kandnud oma nägemuse: College of Business and Public Administration (CBPA) on üksuse Ida Washington University (Ewu), piirkondlik põhjalik avalik-õiguslik ülikool asub Cheney ja Spokane, WA, programmid pakutakse üle kogu riigi ja online.

MISSION CBPA olemas arendada õpilaste kriitiliselt mõelda, tegutseda eetiliselt ja kaasa arenev avaliku ja erasektori keskkondades. See missioon on lõpule:

Määrav mitmekesine õpilased oma püüdlustes luua mõtestatud rolli nende elukutsete ja kogukonnad hariduse kaudu Teadusuuringute toetamine säilitada kaasatud ja intellektuaalselt praeguse teaduskonna pühendatud õpetamise. Pakkudes kaasava intellektuaalse ja kogukonna kaasamise rikastada õpilaste ja ühiskonna elukestva õppe kaudu. Meie moto on "Keskendudes piirkond - maailmale avatud."

VISION Kolledži visioon on olla oma programme äri, majanduse, avaliku halduse ja planeerimine tuntud oma kvaliteedi ja olla kolleegiumi esimene valik piirkonna Hariv avaliku, era- ja mittetulundussektori juhid.

VÄÄRTUSED

Seevastu meie kolledži väärtused on tunduvalt mahukamad:

College of Business and Public Administration pakub kvaliteetset haridust, mis valmistab oma lõpetajate olla edukas spetsialistid, et arendada oma valitud karjääri või jätkata edasi kraadiõppe. Meie õppejõud on suurepärased õpetajad, kes on praeguse oma erialadel läbi uurimistöö näitas oma väljaandeid ning osalemise kaudu kutsepraktika ja teenust oma kutsealade ja nende kogukondi. Meie lõpetajad on eetiliselt tundlikke otsustajate hästi kursis parimate tavade oma valitud erialal, ning valmis täitma globaalses keskkonnas. Meie lõpetajad on suurepärane suhtlejad, vilunud kasutades uusimat kommunikatsioonitehnoloogiat ja kursis kultuurilise tundlikkusega; nad on valmis töötama oma kohalikku keskkonda, oma piirkonna ja globaalse keskkonna. Meie õppejõud ja üliõpilased hindavad eetilise käitumise ja professionaalsuse ja säilitada kõrgeima akadeemilise taseme. Meie õpilased, õppejõud ja töötajad on kultuuriliselt mitmekesine. Kolleegium soodustab kliima, mis ehitab positiivset teadlikkust ideid ja vaatenurki, mis on seotud kultuurilise mitmekesisuse. Strateegilised eesmärgid

Pakkuda õpikeskkond, mis toetab ja julgustab õpilasi osalema elukestvas õppes. Pakkuda atmosfääri, mis soodustab akadeemilist ja toetab teaduskonna ja töötajate arengut. Pakkuda programmid Suur Spokane piirkond, kogu riik ja internetis, mis aitavad hariduslike erivajadustega praegustele ja tulevastele õpilastele. Suurendada vahendeid, et toetada missiooni College. Laienda teavitustegevust, et edendada säästvat majanduslikku ja kogukonna arengut.

Dung Chen;

EnTie Commercial Bank Spokane, WA ja lõpetanud Ewu programm.

Küsisime Dung, miks ta otsustas teenida oma MBA Ewu. Ta ütles: "Sest odavamalt õppemaksu oli soodsa hinnaga ja mul on pere Spokane". Seoses oma MBA kogemus, Dung ütleb: "Mulle meeldis õppimise ja juhtimise võimalused ja meeskonnatöö aspekt programmi. Tunniplaanid olid ka väga mugav ". Kui küsisime Dung eeliste teenida oma MBA kraadi. Ta ütles: "Programm õpetas mulle juhtimisoskusi ja organiseerimisvõime, et mind aidata minu praegune töö". See on Dung Chen nõu praegustele MBA õpilased, "Ehitamine sidemed klassikaaslastega, sest nad kõik on erineva taustaga, kogemusi ja oskusi, mida saab õppida".

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Eastern Washington University

Master of Public Administration (MPA) programm on mõeldud, et pakkuda väga mitmekülgset haridusvõimalusi valdkonnas avaliku ja mitte mittetulunduslik juhtimine. Kraadiõpp ... [+]

Master of Public Administration (MPA) programm on mõeldud, et pakkuda väga mitmekülgset haridusvõimalusi valdkonnas avaliku ja mitte mittetulunduslik juhtimine. Kraadiõppe võimalusi on kättesaadav neile praegu töötavad samuti hiljuti kooli lõpetanud otsib karjääri avalikus teenistuses. Nii täis-ja osalise tööajaga õppekavad on kättesaadavad kraadi ja mitte-kraadise alusel.

Õpilasi julgustatakse teada saanud avalike teenuste keskkonnas, väärtushinnangud, mis avalike teenuste ja kriitiline ja analüütilised oskused vaja sõnastada, rakendada ja hinnata avalike teenuste otsuseid.

Program õppejõud, keda kõiki omama doktorikraadi ja on avalike teenuste juhtimise kogemus, on valitud mitu akadeemilise valdkondades kõige asjakohasem avaliku sektori rakendused. Õppejõud on hästi koolitatud, kvalifitseeritud ja kogenud teadlased ja praktikud.... [-]

Ameerika Ühendriigid Spokane
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 36 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Eastern Washington University

Urban ja regionaalplaneerimise on üks ühiskonna vahendeid nende probleemide lahendamiseks on loov, positiivselt. Planeerimine on probleemide lahendamise elukutse, mis on ... [+]

Paljud sotsiaalse, füüsilise, majandusliku, tehnilise ja poliitilistel teemadel ühiskonnas Hüüab määratlemine ja lahendamine. Nende seas on:

Langus Kesk linnades; Halvenemine eeslinnades; Ebaefektiivne ja ebaõiglane maksustada ja regulatiivse poliitika; Ummikud ja muid probleeme kättesaadavuse; Mõju kasvu ja muutusi; Erosiooni loodusvarade ja Ebaefektiivne või puudub inimese teenuseid.

Urban ja regionaalplaneerimise on üks ühiskonna vahendeid nende probleemide lahendamiseks on loov, positiivselt. Planeerimine on probleemide lahendamise elukutse, mis on seotud jõud, mis mõjutavad elukvaliteeti naabruses, linna, piirkonna, riigi, rahva ja maailma. Seega planeerimine annab ainulaadse kutsehaiguste avenue neile, kes soovivad rolli kujundamisel parema tuleviku.... [-]

Ameerika Ühendriigid Spokane
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

The Impact of an EWU MBA

Leo

Mary Starkey

MBA Informational Part 1

MBA Informational Part 2