East Carolina University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ECU kohta

Elades lubaduse järgi.

Oma avakõnes ECU esimese presidendina asutas Robert Wright missiooni, mis juhendas selle juhte enam kui 100 aastat ja juhib seda ka tänapäeval. “Selle on ehitanud inimesed, see on mõeldud inimestele ja võib, et see jääb kunagi inimeste teenijaks.” Tema visioon oli, et ülikool pakuks haridust, mis võrdub parimate kõrgharidusasutustega, samal ajal kui tõstes ka kogu piirkonna elukvaliteeti. Kui hea meel oleks tal näha, kui edukalt täitis ECU selle kauaaegse lubaduse!

Wright ütles, et soovib „iga õpilast. . . minna siit minema sõna otseses mõttes kaugel, entusiasmiga Ida-Carolina vastu. ”Neil on. Ja see on ka väga tõenäoline.

Ülikooli missioon

Olla üliõpilaste edu, avaliku teenistuse ja piirkondlike ümberkorralduste riiklik mudel, East Carolina University :

 • Kasutab juurdepääsu maksimeerimiseks uuenduslikke õpistrateegiaid ja õppemeetodeid;
 • Valmistab õpilastel ette teadmisi, oskusi ja väärtusi globaalses, mitmekultuurilises ühiskonnas edu saavutamiseks;
 • Arendab homseid juhte positiivsete muutuste teenimiseks ja innustamiseks;
 • Avastab uusi teadmisi ja uuendusi, et toetada Põhja-Carolina idaosas ja mujal arenevat tulevikku;
 • Muudetud tervishoiuteenused edendavad heaolu ja vähendavad tervisega seotud erinevusi; ja
 • Parandab elukvaliteeti kultuurilise rikastamise, akadeemikute, kunstide ja kergejõustiku kaudu.

Me viime oma missiooni läbi hariduse, teadusuuringute, loomingulise tegevuse ja teeninduse kaudu, olles meile usaldatud ressursside head hooldajad.

Tipptaseme tunnustamine

ECU pühendumust oma tudengitele ja teenimist kogukonnale on pidevalt tunnustatud rahva parimate seas. Alates veebipõhistest kursustest ja välismaal õppimisest kuni uuenduslike hooldusviisideni on ECU pühendunud hariduse ja tervishoiu kõigile kättesaadavaks tegemisele.

Aastal 2018 tunnistas ECU US News

 • Parima asetusega veebipõhised kraadiõppe programmid kriminaalõiguse, hariduse, MBA ja õenduse alal, samuti veebipõhised bakalaureuseprogrammid
 • Meditsiinihariduse muutmine ja tervishoiusüsteemi parendamine
 • Põhja-Carolina meditsiinikooli perearstide protsent on suurim ja rahvaarv teisel kohal
 • Praktiliste kogemuste pakkumine tulevastele hambaarstidele innovaatilistes, patsiendikeskstes kliinikutes kogu riigis
 • Saades tippülikooliks rahvusvahelistele tudengitele
 • Globaalse teadlikkuse ja mõistmise suurendamine välismaal õppimise kaudu

Teerajavad algatused

Alates klassiruumidest ja uurimislaboritest kuni operatsiooniruumide ja Bermuda rannajooneni rajas ECU teadusuuringute kaudu uusi aluseid, et käsitleda rahvusvaheliselt murettekitavaid terviseprobleeme, pani aluse uutele meditsiinitehnikatele hulga eluohtlike vaevuste raviks, nautis edusamme sajanditepikkuste probleemide lahendamisel. vanad müsteeriumid ja integreeritud uuenduslikud programmid, et parandada õpilaste juurdepääsu ja edukust.

 • Pärast Cape Feari jõest leiti potentsiaalselt ohtlikke kemikaale, ühendasid eküü teadlased kogu riigi asutuste teadlaste meeskonnad, et teha kindlaks seda tüüpi keemiliste ühendite tervisemõjusid.
 • Koostöös Bermuda rahvusmuuseumiga töötavad ECU arheoloogid teatasid, et nad võivad olla lähemal tundmatu laevahuku koha sidumisele ligi 400-aastase luguga Hollandi luhtunud eraisikust.
 • ECU kirurgid jäid esirinnas uuenduslike tehnikate toomisse itta, sealhulgas olid esimeste seas Põhja-Carolinas achalaasia raviks protseduur - haruldane haigus, mis piirab inimese söömisvõimet.
 • ECU otsis ka uusi partnerlussuhteid ümbritsevate asutustega, et parandada üliõpilaste juurdepääsu ja edukust, sealhulgas kaasalöömise leping 18 kogukonna kolledžiga, mis võimaldab üliõpilastel sujuvalt üle minna kraadiõppe programmidele.

Uued hooned ja programmid pakuvad lõputuid võimalusi

Ülikool sai ülevaate oma uuest “elutoast” uue ülikoolilinnaku üliõpilaskeskuse avamisel. Eluaseme Dowdy üliõpilaskauplustes, ülikoolilinnakute kontorites ja organisatsioonides, toidukohas ja 24-kordses välitingimustes asuvas Pirate Visioni digitaalekraanis, uus rajatis on „mängude vahetaja”, ütles üliõpilasküsimuste asekantsler dr Virginia Hardy. "Usu mind - meie õpilased elavad selles ruumis."

See pole veel kõik selle aasta kasv ülikoolis:

 • Ehitust jätkatakse 2,9 miljoni dollari suuruse uue koduga teadusuuringute, majandusarengu ja kaasamiseks. Projekt on vaid üks osa ECU jõupingutustest luua ühendus Greenville'i kogukonnaga.
 • Milleri ettevõtluskooli kodus on käimas remonditööd. VAN ja Jennifer Isley innovatsioonihoone pakub ruumi, kus õpilased saavad teha koostööd toodete innovatsiooni ja ettevõtluse arendamisel.
 • Bioteaduste ja biotehnoloogia uue hoone ehitustööd algavad plaanis 2019. aasta suvel. Selles asuvad tipptasemel klassiruumid ja laborid bioloogia, keemia ja biomeditsiini / protsessitehnika rakendusuuringute jaoks.
 • Ülikool uuendas oma pühendumust rannikuteadustele, luues uue akadeemilise üksuse - integreeritud rannikuprogrammid, mis hõlmab Roanoke'i saarel asuvat rannikuuuringute osakonda ja rannikuuuringute instituuti.
 • UNC kuratoorium kiitis heaks ülikooli plaanid asutada 2020. aasta augustis uus ECU maapiirkondade rahvatervise kool - ainus osariigis rahvatervisele pühendatud kool.122457_pexels-photo-1438072.jpeg Buro Millennial / Pexels

Kogukonna pühendumus

ECU moto - Servire - pandi sel aastal ellu. Ülikooli teenimiskohustust testiti pärast seda, kui orkaan Firenze regioonist läbi tungis. Meie piraadid vastasid kõnele ja kutsusid appi Põhja-Carolina idaosa, registreerides rohkem kui 5000 teenistustundi, kogudes samal ajal orkaaniabi 370 000 dollarit. Vaadake selle aasta teisi aegu, kui Piraadid aitasid teisi:

 • 24 000 dollarit kogus ECU üritus Pirates vs. Cancer, et rahastada laste eluprogramme Vidandi meditsiinikeskuses ja aju kasvajate riiklikke uuringuid lastel.
 • Vennad Avett juhtisid ECU Minges Coliseumis peetud Firenze orkaanikontserti, millelt saadi 325 000 dollarit abi.
 • Endiste sõjaväelaste hambaravi osutasid ECU üritused Smiles for Veterans, samas kui muud teavitusprogrammid pakkusid Põhja-Karolinlastele üldist tervise-, kuulmis- ja kõneekraani kogu osariigis.
 • Toidukõlbmatutele õpilastele ja patsientidele pakutakse tasuta toitainetoite ECU põhikoolis ja Brody meditsiinikoolis asuvates toidupokaalides.

Piraatide kirg kergejõustiku vastu

ECU Dowdy-Fickleni staadionil toimub 60 miljoni dollari suurune renoveerimine, et sinna lisada uus klubitase, komplektid ja logeboksid, uus presskast ja 1000 esmaklassilist kohta. See tipptasemel rajatis loob lisatulu, et reinvesteerida üliõpilasportlastesse ja veelgi parandada Piraatide fännide mängupäevakogemust. Mitte ainult maastik pole muutunud, vaid ka ECU juhtkond kergejõustikus on paljastanud uusi nägusid, et kirge taas valitseda. Märkimisväärsed juhid, kes juhivad kergejõustikku, on järgmised:

 • Endine ECU kergejõustikujuht Dave Hart on nimetatud kergejõustiku kantsleri erinõunikuks.
 • Endine ECU meeste korvpallitreener Joe Dooley naaseb Piraatide programmi juhtimisel teise hooaja juurde. Enne ECU-sse naasmist viis Dooley Florida lahe rannikule viis konverentsi tiitlit ja viis järjestikust 20 võidu hooaega.
 • Jon Gilbert on nimetatud ECU kergejõustiku direktoriks. Gilbert oli Lõuna-Mississippi ülikoolis direktorina töötanud alates 2017. aasta jaanuarist.
 • Mike Houston on nimetatud ECU jalgpallitreeneriks. Kolmeaastase James Madisoni ülikooli peatreeneri ametiajal saavutas Houston järjestikused NCAA FCS meistrivõistluste mängude esinemised ja ühe riikliku tiitli.

ECU maine tõstmine

Klassiruumist kogukonnani teevad õppejõud, töötajad ja ECU üliõpilased oma mõju tunda kogu Põhja-Carolina idaosas ja kaugemalgi. Nad täidavad lubadust teenida oma kogukondi, suurendades samal ajal võimalusi õpilaste paremaks ettevalmistamiseks eluks pärast kooli lõpetamist - kõik samal ajal tugevdavad oma tipptasemel tugevat riiklikku mainet.

 • ECU Ida-Carolina südameinstituudi kirurgid viisid läbi esimese TCAR-protseduuri, uue vähem invasiivse protseduuri insuldiriski vähendamiseks.
 • ECU küsitlusuuringute keskus käivitas riikliku uuringu Life, Liberty and Happiness, et võtta ameeriklastest üldsuse puls ümber rahvuse aluspõhimõtete.
 • Ülikool pühendus keskkonnasäästlikumale ülikoolilinnakule, võttes vastu oma esimese jätkusuutlikkuse üldkava.
 • Dr Mark Stacy jälgib terviseteaduste osakonna kui uue asekantsleri kasvu ja edasiliikumist.

Tuleviku rahastamine

Annetused ja toetused on stipendiumide ja teadusuuringute infusioonid ning toetavad algatusi, mis võimaldavad eküüdel jääda innovatsiooni kõrgeimale tasemele. Iga saadud kingitus viib meid ühe sammu lähemale oma ülikoolilinnaku ümberkujundamisele, teadlaste kasvatamisele ja teaduse revolutsioonilisele revolutsioonile. Siin on mõned viisid, kuidas need dollarid rahastavad eküü, riigi, rahva ja mujal tulevikku:

 • 210 miljonit dollarit

Summa, mis on kogutud eküü seni ulatusliku rahakogumiskampaania jaoks, ja kogusumma kasvab jätkuvalt iga päev.

 • 9,7 miljonit dollarit

USA haridusministeeriumi grant kooli juhtimise ja õpilaste õppimise vahelise seose uurimiseks, aidates koolijuhtidel oma õpetajaid paremini toetada ja lõppkokkuvõttes õpilaste tulemusi parandama.

 • 5 miljonit dollarit

Anonüümne kingitus BB-le

 • 5-aastane, 2,5 miljonit dollarit

Toetus riiklikelt terviseinstituutidelt dr Kym Gowdyle uurimaks, kuidas ja miks võib maapinna õhusaaste põhjustada hingamisteede nakkuste sageduse vähendamiseks mitmesuguseid terviseprobleeme.

 • 1,38 miljonit dollarit

Dr Brandon Schultz sai riikliku stipendiumi, et uurida, kuidas tõsine videomäng võib aidata ADHD-ga noorukitel õppida akadeemilisi toimetulekuoskusi.

 • 1000 uut stipendiumi

Kantsleri stipendiumiprogramm pakub esmakursuslastele alates 2019. aasta sügisest üldisi stipendiume tänu Jamesi ja Connie Maynardi ning nende tütre 1 miljoni dollari suurusele kingitusele lihavõttepühade ajal.

Asukohad

Greenville

Address
East 5th Street
27858 Greenville, Põhja-Carolina, Ameerika Ühendriigid