Ellis Online College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ellis Erinevus: Online Learning oma parima Jagamise maineka New York Institute of Technology (NYIT), Ellis College loodi, et anda töötavatele täiskasvanutele koos usaldusväärselt edendada oma karjääri, kasutades kõiki eeliseid online õppes. Üks esimesi kolledžid realiseerida väärtus online-õpe, NYIT on 50-aastane akadeemiline asutus, millel on üle 70000 vilistlaste, kolm New York piirkonnas ülikoolilinnakud ja üha rohkem kohtades üle maailma. Miks Ellis College of NYIT? Ellis College pakub hea hariduse ükskõik kus mugavuse Interneti kaudu. See annab väga interaktiivne, kogukonna orienteeritud keskkond, mis muudab e-õppe rikastav ja nauditav kogemus.

Ellis mahutab kiire graafik, võimaldades teil teha üks klass korraga, ja pakub algusaegadega iga kolme nädala tagant. Lühikursus tingimustel võimaldab teil lõpetada kiiresti! Ellis pakub palju eeliseid traditsioonilise offline kool, sealhulgas ulatuslik virtuaalne campus, mis võimaldab üliõpilaste ja õppejõudude suhelda, jagada ideid ja vastastikuseid huve ja luua väärtuslikke sõprussuhteid ja professionaalseid võrgustikke, mis on nii oluline tänapäeva majanduses. Ellis küllastab sa reaalsetes töösituatsioonides, mis võimaldab teil "õpi" ja omandada teadmisi ja oskusi, mida saab rakendada kohe. Ellis "unikaalne, interaktiivne veebipõhine e-õppe platvorm pakub rikastav ja nauditav kogemus dünaamilisi Flash harjutused, videod ja esitlused. Ellis pakub prestiiži ja stabiilsuse kaudu koos New York Institute of Technology, ilma probleemideta sõitmisest ja ülikoolilinnaku. Ellis "online MBA programm pakub kursusi arendatakse koostöös maailma juhtivate ärikoolides, sealhulgas Columbia University Business School, Stanfordi ülikooli ja Chicago ülikooli Graduate School of Business. Ellis on üks tunnustatud liidrid õppe professionaalse arengu, õpetades töötajaid top tööandjad sealhulgas General Motors.

Pöörduda Sinu College Haridus võrgus kogenud õppejõud Ellis College instruktorid on tõsi meistrid oma parve. Lisaks oma täistööajaga õppejõud, Ellis kasutab muljetavaldav hulk väljapaistvate ettevõtete juhid ja spetsialistid, et pakkuda oma kolledži haridus online, lisades kogenud, reaalse perspektiivi, mis läheb käsi-in-hand meie karjääri õppekava. Iga Ellis õpetaja omab doktorikraadi või magistriõppe oma teema, kus peaaegu pool kõigist õpetamise õppejõud, kellel on doktorikraad või muu terminal kraadi. Ellis aktiivselt otsib juhtiv pedagooge, kes saab tõhusalt täita kolledži haridus online, mistõttu enamik uusi Ellis õpetajatel on eelnevalt õpetamise kogemus. Ellis tagab ka, et iga õpetaja lõpetab intensiivne koolitusprogramm online juhendamine. Lisaks uuele instruktorid saavad juhendamist kogu oma esialgse kursused, ja kõik õppejõud saavad osaleda regulaarselt haridus- Veebiülekanded viimaseid online õpetamise tavasid. Pakkudes kogenud, kvalifitseeritud juhendamise paralleelselt viimaseid online õpetamise platvormid, Ellis pakub rikastav ja rahuldust pakkuv keskkond saavad oma kolledži haridus online. Kõrgeim Haridus Standardid Ellis jälgib pidevalt oma instruktorid, et tagada nende õpetamise efektiivsust. Student tagasiside koostanud ka pakkuda täiendavat teavet instruktori tavasid. Lisaks kõikide õpetajate vaadatakse igal aastal läbi intensiivkursus auditi läbi teise liikme Ellis õppejõud, tagades, et iga õpetaja jääb hinnatud ja efektiivne kasvataja kogu oma ametiaja. Ellis instruktorid on seotud kümme juhtpõhimõtted, et tagada, et iga kursus annab kütkestav, rahuldust pakkuv kogemus igale õpilasele:

Käivitada oma muidugi õigeaegselt ja kaasahaaravalt. Selgelt suhelda oma ootusi üliõpilaste ja arutada nende ootused sulle. Jõuda nii otseselt ja riskirühma õpilastele. Alati säilitada positiivne, julgustav toon oma õpilastega. Ole kohal ja tegeleb kõigi klassi arutelud. Näidata tahke meisterlikkust muidugi sisu ja alati käituda professionaalselt. Säilitada kõrge teeninduse tase nõutud Ellis College, sealhulgas 48-tunnise pööret sorteeritud ülesandeid ja kättesaadavus kuus päeva nädalas. Pakkuda sisukas, vaidlustatavad tagasisidet kõigi sorteeritud ülesandeid. Pakkuda asjakohaseid juhiseid poliitika ja menetlused. Täida lõplik muidugi tegevuse õigeaegselt, täpselt.

Matemaatika Saadavus kui seda vajate Ellis College tagab, et kõik tema juhendajad on saadaval-ja vastutulelik-ja väljaspool klassi. Iga õpetaja on kohustatud sisse vähemalt kuus päeva nädalas, et vastata küsimustele ja osaleda õpilaste arutelud. Lisaks on paljud õpetajad korraldada regulaarseid reaalajas jututubades jooksul muidugi platvormi, kus nad saavad vastata küsimustele ja treener õpilasi tulemas ülesandeid. Õpilased võivad ka suhelda privaatselt juhendaja kaudu teaduskonna 1 kuni 1 funktsioon saadaval kõigis kursused. See ulatuslik kättesaadavus tagab, et te saite isiklikku tähelepanu ja abi, mida võib vaja, jätkates samas oma Ellis College hariduse kohta

Asukohad

New York

Address
1855 Broadway
New York, NY 10023
US

1002 New York, New York, Ameerika Ühendriigid

Programmid

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: