Loe ametlikku kirjeldust

Kas soovite oma teadmisi laiendada, värskendada oma oskusi ja jõuda järgmisele tasemele oma karjääri jooksul? Meie magistriprogrammid on kavandatud vastama turu nõudmistele. Me võtame vastu värske, isikliku ja praktilise lähenemise. Andekate professorite ja üliõpilastega tegelete aktiivselt nii teooria kui ka praktikaga. Saate nautida õhtuste klasside mugavust või täita oma kraadi täiesti võrgus. Ennekõike valmistate uue usaldusega sammuks professionaalse juhtkonna elu.

Õppimine juhtima koostöömaailmas

Tere tulemast järgmise põlvkonna kõrgkooli programmidesse, mis aitavad teil jõuda järgmisele tasemele. Kui soovite oma karjääri edendada või karjäärile üle minna, on Elmhurst College teie jaoks programmid. Omandage platvormiülesed tehnilised oskused, mida peate aitama saavutada oma eesmärke ja oma potentsiaali. Projektipõhise õppe abil saate välja töötada värskeid lahendusi tegelikele väljakutsetele. Meie programmijuhid on teie jaoks olemas, aitades teil läbirääkimisi kõike alates klassi valikust karjääri suunas. Meie uuenduslikud ja paindlikud programmid on loodud selleks, et optimeerida oma karjääri eesmärke ja valmistada teid tööle paljudes suure kasvu valdkondades. Me oleme jõuliselt pühendunud haridusele, mis hoiab teid kõvera ees.

Magistrikraad

 • Arvutite infotehnoloogia
 • Andmeteadus
 • Geograafilised infosüsteemid (GIS)
 • MBA - osalise tööajaga, täistööajaga
 • Tarneahela juhtimine
 • Projekti juht

Elmhurst College - õige valik

 • Saavutage usalduse edukaks: meie programmijuhid ei ole ainult oma valdkonna asjatundjad: nad on pühendunud oma ulatuse laiendamisele, andes mõistusekohase nõu ja inimeste oskused, mida iga liider vajab.
 • Paindlikkus selle nimel toimimiseks: meie kraadiprogrammid on kavandatud nii, et need sobiksid teie hõivatud ajakavaga. Programme pakutakse mitmesugustes formaatides, et anda teile maksimaalset mugavust.
 • Taskukohane valik: Elmhurst College on akadeemilise kvaliteedi ja kulude osas järjest paremusjärjestus.
 • Mugav asukoht: meie ilus ülikoolilinnak on vaid 15 miili lääne Chicago kesklinnast ning seda on hõlpsasti ligipääsetav autoga või rongiga.

Võtke järgmine samm

Nagu te kaalute oma valikuid, soovitame teil külastada Elmhursti ülikoolilinnakut. Saate õppida meie vastuvõtuprotsessist, tutvuma meie ülikoolilinnakuga ja ise näha, mis on Elmhurst College . Teabe taotlemine: huvipakkuvate programmide kohta teabe saamiseks täitke meie veebivorm. Jututuba koos sisseastumisnõustajaga. Vestlusi täna võrgus. Rakenda kohe!

Edetabelid

Vastavalt US News'ile kuulub Elmhurst 10-kohalistesse keskkooli piirkondlikesse ülikoolidesse

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Elmhurst College

Projektijuhtimise magistriõppega saate õppida erinevate valdkondade ja funktsioonide vahel, rääkides igaühe keelt, et meeskonda koordineerida. Me õpetame teile tööriistu ... [+]

Ole see, kes saab selle valmis

Koordineerige planeerimine, inimesed, protsess ja toode.

Iga organisatsioon vajab usaldusväärseid juhte, kes suudavad projekti edu eest vastutada. Sellepärast aitame Elmhurstil välja töötada põhioskuste kogumi, nii et saate projektide elluviimiseks õigeaegselt, eelarvest ja spetsifikatsioonidest paljudes valdkondades ja kutsealadel.

Õppimine juhtima kollektiivses maailmas

Projektijuhtimise magistriõppega saate õppida erinevate valdkondade ja funktsioonide vahel, rääkides igaühe keelt, et meeskonda koordineerida. Me õpetame teile tööriistu ja tehnikaid, mida vajate projekti jälgimiseks: eelarve koostamine ja jälgimine, side ja meeskonna loomine, riskijuhtimine ja otsuste tegemine.... [-]

Ameerika Ühendriigid Elmhurst
Veebruar 2020
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

MSc

Elmhurst College

Kui saate aru, äri ühest otsast teise, teete ise asendamatu-linnas, mis on üks maailma suurimaid transport ja logistika sõlmpunktides. ... [+]

Maailm ühendamine

Kui saate aru, äri ühest otsast teise, teete ise asendamatu-linnas, mis on üks maailma suurimaid transport ja logistika sõlmpunktides.

Kuna professionaalne navigeerimine keerulises ja ülemaailmses ärikeskkonnas, on teil vaja kraadi, mis lisab väärtust. Elmhursti MSCM-iga pakute organisatsioonidele palju soovitud oskusteavet hästi juhitud tarneahelate kujundamisel, kavandamisel ja käitamisel.

Teil on kursis rollidega, mida tarneahelas mängib iga ettevõtte funktsionaalne piirkond, ning tarneahelate käitamisel vajalikke funktsionaalseid koostööstrateegiaid. Kuid see on teie Elmhursti omandatud analüüsioskuse sügavus, mis annab teile tõelised juhtimislihased.... [-]

Ameerika Ühendriigid Elmhurst
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
22 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Graduate Studies at Elmhurst College

Location address
School for Professional Studies
Elmhurst College
190 Prospect Avenue
Elmhurst, Illinois 60126-3296

Elmhurst, Illinois, US
Social Media