Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud aastal 1971, Empire State College, State University of New York on üks ülikooli 13 kolledžite kunsti ja teaduste, akrediteeritud Lähis riikide komisjoni kõrgharidus. Meil on üheselt mõeldud teenima täiskasvanute jälitavad sidusettevõte, bakalaureuse-ja magistriõppes. Kolledž pakub taskukohast, Suny kraadi kohapeal 35 paigus New Yorgi osariik ja välismaal, samuti täiesti online. &nbsp Sa valid, kuidas, millal ja kus saab õppida. Kui te võtate kursustel Empire State College, teil on ühed 17000 täiskasvanud õppijate teeninud igal aastal kolledžisse. &nbsp Pakume: Taskukohane Suny õppemaksu Kraadi, mida saab kohandada vastavalt teie haridus, karjäär ja isiklikud eesmärgid Selge protsessi hindamise ja omistamise krediiti kolledži tasandil õppides oma töö-ja elukogemus Sõltumatu uuringu programm, juhindudes täitmata Suny teaduskonna karjäärinõustaja, mis võimaldab teil õppida endale sobival ajal "Transfer-friendly" poliitika Student online raamatukogu ja uuring ressursside Viimastel Suny üliõpilane uuringud, Empire State College järjekindlalt ridadesse # 1 õpilane rahulolu. Meie online taseme programmid on tööstuse juhid üle 300 kursused kättesaadavaks. &nbsp Meie 53000 lõpetajad on uhke, et nende kraadi on praegu, asjakohaste ja likviidsete, sageli viib tutvustusi, uusi töökohti või magistrikraadi uuringud.  

See ülikool pakub ka:

MA

Empire State College, State University of New York

Master of Arts in Social Policy on mõeldud praktikud, juhid ja administraatorid avaliku ja erasektori mittetulunduslikud ja mittetulundussektoris, kes tahavad rohkem tead ... [+]

Master of Arts in Social Policy on mõeldud praktikud, juhid ja administraatorid avaliku ja erasektori mittetulunduslikud ja mittetulundussektoris, kes tahavad rohkem teada, kuidas teha kas valitsuse või organisatsiooni poliitika tõhusamaks.

&nbsp

Õpilased sotsiaalpoliitika kraadiõppe programmi, on sageli seotud või huvitatud mõistmise ja parandamise valdkonnas, mis mõjutavad tööelu kaastöötajaid, nende inimeste elu, nende organisatsioonide teenida, ja nende kogukondi.

&nbsp

Selles programmis saab ehitada oskusi poliitika, rakendamine ja analüüs ning arendada paremat arusaamist ühenduste seas föderaal-, riigi, kohaliku ja organisatsiooni poliitikat ja poliitilisi protsesse. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Saratoga Springs
September 2019
Osakoormus
2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Empire State College, State University of New York

Selle eesmärk on sind tõhusam oma praegust positsiooni ning valmistab teile suuremat vastutust või uusi positsioone, mis tegeleb küsimustega, mis on olulised tööjõu, töös ... [+]

Master of Arts in töö ja poliitika uuringud on mõeldud unionistide, personalijuhtimise spetsialistide vahekohtunikud, haridustöötajad, ajakirjanikud, poliitiliste aktivistide, juristide, ja selles omavalitsus või erasektor. Kuigi programm pakub taustal American töösuhteid, töö ajalugu, tööõiguse ja kollektiivläbirääkimiste esmane kontsentratsioon on praeguste probleemide ja poliitika poolt tekitatud muutused maailmamajanduses, tehnoloogia, tööjõu ja töökohal.

Üliõpilastele otsib karjäärile, programmi eesmärk on ka suurendada oma ametialast pädevust ja karjäärivõimalusi, tugevdades oma side-, analüüsi-ja juhtimisoskust.

Programmi kirjeldus ... [-]

Ameerika Ühendriigid Saratoga Springs
September 2019
Osakoormus
15 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles